Алтернативни енергоизточници > Searl effect

Searl Effect Generator и Inverse Gravity Vehicle

<< < (3/7) > >>

Reformator:

--- Цитат на: FreeEnergy в Август 11, 2009, 06:21:42 pm ---Очаква се да струва около £5000 лири единия. Това ми го каза в личен разговор представител на Проф. Сърл и ще е на пазара най-рано към края на тази година. НО аз лично дълбоко се съмнявам, вследствие на впечатлението, което те оставиха в мен по време на срещата ни.

Дано не съм прав.

--- Край на цитат ---
50/50 да се получи тази година. Ще видим.


--- Цитат на: FreeEnergy в Август 11, 2009, 06:21:42 pm ---http://www.youtube.com/watch?v=xDrWgmsnGQU&feature=channel

Знам че не е по темата за Сърл, но се зачудих възможно ли е това или е някакъв филм, направен в холивуд.
--- Край на цитат ---

Не си ли виждал летящи чинии по време на полет:


Има специална тема за тях, заснети в околоземна орбита:
http://mazeto.net/index.php?topic=636.0


Maistora52:
Гледам, че по темата вече втора година няма никакво движение... Защо бре, момчета? - да не сте излетели вече със Сърл-Чинията?
Тук е ИСТИНАТА! - човекът е напипал Божественото Откровение. И го е направил. Имал е условия, имал е материалите, имал е "печени" сътрудници... А тук (в БГ) - какво?... узнаваме всичко с повече от 20-30 години закъснение...
И възникват хиляди чудесни въпроси: ... понеже сме страшно "неподготвени" (може би само с малки изключения - на прежде-изказалите се и довели информацията до тук!):
1.Относно използваните материали: За чист Неодим ли става въпрос? Тефлона откъде може да се набави, или трябва сами да си го правим? Магнитния пръстен в ролките и дисковете НЕОДИМОВ ли е, и с каква полярност е - според оста? Дали не може и с други материали, освен тефлон и мед да се случи туй "чудо"? - и всъщност, ако са за това да регулират статичните и вихровите токове, то въпросът е излишен.
2.При първоначален запуск на устройството, какъв ток и напрежение се подава на бобинките? И с какви параметри са тези бобинки - брой намотки, диаметър на проводника, свързване? 
3.И понеже става въпрос за Гравитационни Взаимодействия, ето Ви някои мои размисли:
- всяко гравитационно у-ство трябва да се подчинява на съответния закон, т.е. - Силата на привличане (респективно отблъскване чрез "анти") е право пропорционална на масата/силата/заряда и обратно пропорционална на разстоянието. И излиза наяве най-простото заключение - че в открития Космос, достатъчно далече от масивни тела гравитацията клонейки към нула НЕ МОЖЕ да се използва за движение (придвижване) на съответни апарати. И какво правим тогава? Нещо не ми се връзва - и "горивото" гравитация - да ми върши работа.
- Съвсем друг е въпроса за тунелните преходи, за космическите вортекси ("вихри" или още "струни", или торсионни спиралоидни провлаци), където - ако уловиш такъв, или си го създадеш с това същото устройство - можеш да отидеш и "на майната си"... Голям "шемет" ще бъде!
- Ясно е, че електро и магнитните полета (статични и динамични) ще са именно в основата на тези устройства, няма с какво друго, но идва и следващия въпрос, ще може ли да останем "цели и читави" всред и след цялата тази вихрушка?
Хайде, момчета, размърдайте се, че време не остана, 21.12.2012 е на прага, и май ще трябва да "бягаме"?
Тук при мен има почти идеални условия за отпочване на "БГ-Сърл-устройството" - само пари да се намерят за материали...
Хайде, изказвайте се, но не поради това, че и аз съм от "неподготвените"!
 :)И нека СИЛАТА БЪДЕ С НАС! :D

velstar:
Не мисля, че срещата на потребител от форума със Сеарл може да бъде причина, за да няма развитие по темата. Това че на автора му е писнало от любопитни посетители, които вероятно всеки ден му достаждат, не прави изобретението му нереално. Нормално е след като е доказал пред света (от негова гелдна точка) че това е работещ генератор и изработката му струва скъпо, да подхожда професионално като засяга най главния въпрос- инвестицийте. Предполагам, причината за липса на развитие по темата  във форума, е че много малко хора разбират принципа на генератора и като цяло материалите са много скъпи и особено изработката. Всичко трябва да е много прецизно изработено, с точност до 0.05гр. в тегло на елемет. Нужно е, да се направят изчисления по закона на квадратите и всички стойностти да се спазят с необходимата точност. Колко хора от форума могат да ги направят, тези изчисления? Аз съм готов та платя за тях! Ако ми кажете, от къде мога да си купя неодим и да ми го изработят по изчисленията, в диаметър поне 25см, веднага се заемам да направя един генератор на Серл! Този генератор ме изумява по принцип на действие! Има връзка между електромагмнитно, електростатично  и гравитационно поле, която се изразява в следното: Изменението на магнитния поток, в присъствие на електрически потенциал, образува гравитационно поле в кръгово направление. При движение в кръгово направление на електрическо поле и гравитационно заредена  маса, се образува магнитно поле. На гравитационно заредената маса,  която се движи в присъствие на електрически потенциал и магнитно поле, и действат сили на Лоренц, в перпендикулярна посока на нейното движение. Цялата тази система създава вихър, от електричеко, магнитно и гравитационно поле, който обгръща целия генератор и екранира гравитационното привличане със земята. А ленцовите сили които действат перпендиколярно на въртящите се ролки, издигат генератора във въздуха. Ленцовите сили, са пряка реакция на етера! В случая разбираме, че те имат посока и ние можем да я направляваме. В генератора действат и кориолисови сили към оста на ротация и спрямо въртенето на Земята. Генератора, всъщност е един голям опростен модел на атом. Знаем че атомите поглъщат енергия директно от етера, за да потдържат спина и трептенията си. Когато  ролките достигнат скоростта при която се създава сумиране на спиновете им, чрез въвеждане на контраротация на един спрямо друг, се премахва ъгловият момент, едновременно механично и електрически и това поражда противодействие на ефектана тежестта. Тогава генератора влиза в резонанс с електромагнитогравитационния вихър на етера и се захранва от него. Електричското поле се създава от факта че неодима е силно позитивен метал! Той поглъща електрони от въздуха и се зарежда като резервоар. Медния слой играе ролята на електрод, който в присъствието на тефлона също се поляризира, от движението на ролките. В присъствието на въртящите магнитни полета се получава тунелиране на елеметарни частици през магнитните мехурчета в неодима. В медния пръстен, при движението на ролките се индуцират вихрови токове, които отблъскват ролките с магнитното си поле, но всъщото време си взаимодействат с вътрешния магнитен пръстен на статора, при което полето им се завърта в посока на движение на ролката. Така допълнително я ускорява. Получава се много сложно торнадо от магнитни вихри в присъствие на силно електрическо поле, което увлича етера със себе си, продуцирайки вихър от гравитационни вълни. Принципа е сложнен, но абсолютно сходен със летящия диск от проект "Камелот", както и с много други антигравитационни системи, които познавам.

tesla-boze:
Здравейте Velstar! Ето къде можете да си поръчате неодим/неодимови магнити
http://www.pramiz.com/frambgp.html

Успех-и очаквам споделяне на резултатите!

broiko:
http://www.pramiz.com/frambgp.html

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия