Форум > Продавам/купувам, магазини за електроника, магнити, части и др.

Проектиране на микроприемник и микропредавател по функционално описание

(1/3) > >>

miromad:
Здравейте съфорумци.
Търся човек, който може да проектира микроприемник и микропредавател (елементите да са SMD) по функционално описание.
Обърнах се към altium, но той в момента е доста зает и не се наема със задачата, така че реших да питам във форума кой има необходимите знания и възможност да проектира подобно нещо.
Желаещия и имащия възможност човек да ми пише на ЛС да уточним подробностите.

vitan:
Здравей,

За да получиш сериозен отговор на сериозен въпрос, първо трябва да дадеш подробно задание. Всички важни параметри. Не вярвам да е за някаква секретна операция. А и не съм сигурен, ако гониш цена дали няма някое готово решение (готово изделие) да ти свърши работа. Така че, за да зададеш този въпрос правилно, трябва още да се потрудиш :)

miromad:
Здравей Витане,
Всички важни параметри ще ги опиша в ЛС на човека, който смята, че може да се справи със задачата. След като съм му дал функционалното описание ако сметне, че не може да се справи, да ми пише, за да търся някой друг.
Не е за някаква секретна операция. Разбира се, че е важна цената, но аз ще преценя дали съм съгласен или не, като човека си каже каква сума иска за проектирането, след като погледне изискванията ми. Готово решение съм търсил, но не открих такова, което да отговаря на изискванията ми.

vitan:
Здравей,

Прати едни данни на лични, но принципно се подхожда по друг начин. Дори и да не даваш подробности, не се казва: Можеш ли да ми построиш една къща, но не казвам и колко пари давам?
Без да казваш колко е голяма, с какви материали, къде се намира, като каква я искаш и колко бързо да се построи....

Всичко може да се проектира (ако не знам нещо, има по-знаещи от мен), но дали ти можеш да го реализираш? Ако е висока честотата, без проектирана платка вероятно ще кажеш: Майсторееее, майсторе.....
Така че, вярно поставените задания са част от решението на задачата. :)

velstar:
Vetan е абсолютно прав! Нужно е задание и всякакви подробности. Когато се прави нов проект е в сила поговорката: "Целта оправдава  средствата" Първо, за какво ще го използваш? Второ, каква цена гониш, като разход?  Защото както Vitan каза, има и готови модули които може да са по изгодни.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия