Алтернативни енергоизточници > Testatika, електростатични генератори

Електростатична индукция

<< < (7/8) > >>

VITAN:

--- Цитат на: tranteev в Юни 11, 2020, 02:34:24 am --- ами ако подаваме нашите положителни заряди на повече заземени плочи? ;)
--- Край на цитат ---
Ще имаш принос в глобалното затопляне. Не можеш да изклатиш отрицателният потенциал на Земята.

tranteev:

--- Цитат на: VITAN в Юни 11, 2020, 07:17:23 am ---Ще имаш принос в глобалното затопляне. Не можеш да изклатиш отрицателният потенциал на Земята.

--- Край на цитат ---
подсказвам за асиметрия....

GMG:
    г-н. tranteev (Тодуре), как така  подсказваш нещо
за което нямаш И понятие?  :o

  Обикновено хората се базират на нещо (вземи пример от Радико), правиш нещо, доказваш или не...
Твоето на какво прилича?

Задаваш тъпи въпроси и следиш тъпоемостта, смисълът какъв Е?

Симетрията ли?  :D

tranteev:

--- Цитат на: GMG в Юни 12, 2020, 01:19:03 am ---    г-н. tranteev (Тодуре), как така  подсказваш нещо
за което нямаш И понятие?  :o

  Обикновено хората се базират на нещо (вземи пример от Радико), правиш нещо, доказваш или не...
Твоето на какво прилича?

Задаваш тъпи въпроси и следиш тъпоемостта, смисълът какъв Е?

Симетрията ли?  :D

--- Край на цитат ---
Г-н Драскач, понятие от симетрия имам, въпросите ми може и да са объркващи наистина за хора , които ги мързи да мислят, но те се базират на  четене, мислене и тестове..
Ако проследиш назад темата И помислиш, вероятно, ще разбереш какво искам да кажа

GMG:

--- Цитат на: tranteev в Юни 12, 2020, 06:44:59 am ---Г-н Драскач, понятие от симетрия имам, въпросите ми може и да са объркващи....

--- Край на цитат ---
    Драскач е баба ти векторе  ;D
Първата електрофорна машинка я направихме в шести клас
и в екипа ни имаше съученичката ни Димитричка която за радост или тъга можеше да плете на една кука.  ;)

Тези неща за които питаш са широко известни и оставам с впечатлението, че нещо твойта майка нещо ти е навредила като малък или не си асимилирал нещата адекватно.

То разбира се, не всеки става пианист с къси пръсти  ;D

Разбираш ли колко ще станеш прочут след като някои хора прочетат постовете ми (изтрият ги) и станеш баламата на форума?  :)

След лек размисъл помисли - какъв ти е приносът въобще, не само в пространството (имам предвид безплатният вай-фай) и къде аджеба е грешката.  ;)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия