Автор Тема: Реални резултати от лечение на рак с алтернативна медицина  (Прочетена 357732 пъти)

roxiana

  • Гост
Подобни клипове има десетки в нета.Така се казва, че олиото от марихуана лекува рак, но да имаш на предвид, че тук почти е невъзможно да го намериш.То трябва да се прави от определен сорт марихуана, по много строг начин. В САЩ в някои щати е разрешено, в други не. Даже имаше няколко сайта, където събираха подписката за разрешение на свободната продажба на марихуаната.Потърси в нета и се подпиши, че наистина трябва да направят легална продажба на лекарството.
Тук във форума има цяла тема,виж я.
Успех в лечението!
« Последна редакция: Април 19, 2015, 12:59:29 am от atos »

boio67

  • Гост
за roxiana
в желанието си да помогна ето един линк :

http://pobedimrak.blogspot.com/

В случай че сте го пропуснали.

Поздрави!

roxiana

  • Гост
Благодаря за линка.Толкова много има алтернативни методи за лечение на рака,че просто не намирам думи за това,което НЕ се прави от лекарите.Вярвам, че ракът може да се победи само с алтернативите!
Ние сега започнахме лечението с кислородна вода, пуснах като нова тема.
« Последна редакция: Април 19, 2015, 01:00:12 am от atos »

roulette

  • Гост
Здравейте, случайно попаднах на този форум, търсейки помощ и информация. На 30.10.13 оперираха майка ми от рак на дебелото черво. Лекарите казват, че е злокачествено, но няма разсейки. Сега е с торбичка и предстои втора операция, за която казват, че ще свържат отново червото с обшивател да си ходи нормално до тоалетна. Към настоящия момент е в болница и предстои изписване... Доктора, който я оперира каза, че след втората операция ще трябва да ходи на химиотерапия. И  в този ред на мисли се сещам,че  химиотерапията има много странични ефекти ... Говорих с една жена, която е преминала през същите неща, т.е. операция, химиотерапия и нищо друго (като след химиотерапията не е имала проблеми, като косопад и други ... ) Също така ми каза, че химиотерапията е различна за различните случаи. Сега вече към 4-5 години е добре и няма проблеми. Върши си домакинската работа, дори и тежко вдига и общо казано се чувства добре.Много съм притеснена и объркана и не зная кое е правилно и кое не. Изчетох всичко изписано тук и къде ли още не в интернет пространството и открих много рецепти за лечение, но не зная дали действат. Има една рецепта с мед, алое и вино ... Преди операцията, повръщаше и имаше болки и без да знаем всъщност какво е тя пиеше от това няколко пъти, но до там... Тук чета за кленов сироп със сода, в нейното положение дали може да приема това, понеже ми казаха, че содата уж помага, но и е опасна в големи количества, понеже изтънява червата. Също така мед с джинджифил ... Общо взето това са рецептите, които привлякоха вниманието ми. Доктора каза, че сега до другата операция трябва да се храни с по-течни храни - кашички, супи ... Както казаха лекарите и аз това виждам, че много бързо се възстанови и вече става сама, след раздвижване с рехабилитатор. Има апетит да се храни и дори храната, която дават, не й достига и чувства глад. Моля, който се е сблъсквал с подобно нещо да сподели каквото знае. Всяка информация ще ми бъде от полза. Благодаря предварително на всички и успех на борещите се като мен!

gguest

  • Гост
Здравейте, случайно попаднах на този форум, търсейки помощ и информация. няма проблеми. ...
Всяка информация ще ми бъде от полза. Благодаря предварително на всички и успех на борещите се като мен!
Здравейте,
За да се борите със заболяването РАК, първо трябва да знаете какво представлява това заболяване.
Това е нарушаване на нормалния клетъчен метаболизъм (поради вирусна инфекция, мутация или външно канцерогенно вещество) , свързано с промяна на клетъчните ядра, (включително на ниво хромозоми), изменение на ензимния и промоторния състав на клетъчната плазма (досега са изолирани над 350 ензима например) и в крайна сметка - израждане на нормалната клетка, съответно - нормалната тъкан, при което е възможно да се отделят вещества, увреждащи метаболизма и на съседни клетки, както и клетки навсякъде в тялото. Тези вещества могат да бъдат и отровни, при което се отравя целият организъм.
В Историята има пределно много случаи на фатален край, а в Медицината има описани над 100 вида рак.
Разбира се, хората са правили и правят всевъзможни опити за въздействие върху туморите с какво ли не.
Никой не може да каже при конкретен вид рак и конкретна увредена тъкан какво е решението. Най- често се убиват клетките с химиотерапия или с рентгенови лъчи.
Има обаче и доста случаи, при които самите туморни клетки се израждат до такава степен, че "се самоубиват". Това може да се случи и чрез промяна на метаболизма чрез външно въздействие, най- вече С ПРОМЯНА НА ХРАНИТЕЛНИЯ РЕЖИМ. Има и храни, които имат противотуморно въздействие, но само при определени хора, само при определени тъкани, само при определени видове рак и само в определени стадии на заболяването.
С мен например доста хора са споделяли такива експерименти, на пазара се предлагат различни екзотики - гъби, кордицепс, всякакви соли, смеси и варианти.
Аз в случая бих Ви препоръчал използването на повече подправки. Отдавна е известно, че в Индия, в районите, където се консумират много подправки (куркума, черен пипер, индийско орехче и др.), раковите случаи са в пъти по- малко от други райони в самата Индия, в които кухнята не включва много подправки. Преди около година екип от американски лекари замина там с цел изследвания, резултати не са ми известни.
Според мен значително трябва да увеличите разнообразието на храната, останалото е Природа. Тя може всичко.

Неактивен valex

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 505
  • Пол: Мъж
  • изчислителна техника
Искам само да вметна по темата, че има и теория която обяснява нарушаването на нормалния клетъчен метаболизъм с наличието на прекалено много и неспецифични външни за организма вируси, гъбички разни други микроорганизми. Промяната на клетъчния метаболизъм не става случайно и от самосебе си. Тоест идеята е да се борим с първопричината : паразитите, а не после с последствията.
« Последна редакция: Ноември 17, 2013, 09:20:07 pm от valex »

Неактивен Maistora52

  • I'm first Omnologist in World
  • Почетен член на Форума
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 643
  • Пол: Мъж
...
Аз в случая бих Ви препоръчал използването на повече подправки. Отдавна е известно, че в Индия, в районите, където се консумират много подправки (куркума, черен пипер, индийско орехче и др.), раковите случаи са в пъти по- малко от други райони в самата Индия, в които кухнята не включва много подправки. Преди около година екип от американски лекари замина там с цел изследвания, резултати не са ми известни.
Според мен значително трябва да увеличите разнообразието на храната, останалото е Природа. Тя може всичко.

В допълнение към аспекта - подправки, съм длъжен да кажа, че има "подправки" и ПОДПРАВКИ! - едните могат да навредят на един, другите да помогнат на друг.
Също така трябва да се вземе под ОСОБЕНО внимание СЪВМЕСТИМОСТТА на храните в ЕДИН ПРИЕМ. Говорим за "разделното хранене".
Основната му теза е: Имаме Белтъчини, Мазнини и Въглехидрати. Могат да се смесват в едно хранене САМО първите две, или САМО вторите две.
Важна теза в Аюрведа е и ПРЕПОРЪКАТА да има В ЕДНО ЯСТИЕ колкото се може ПО-МАЛКО СЪСТАВКИ. Освен това същите трябва да са съотнесени в правилната доза спрямо съответния Дошов тип на организма (виж Доши - ВАТА, ПИТТА и КАФА)
НЕ БИВА ДА ЗАБРАВЯМЕ И УНИКАЛНИТЕ ИЗСЛЕДВАНИЯ И ПРЕПОРЪКИ ЗА ХРАНИТЕЛЕН РЕЖИМ на д-р Питър Д,Адамо и продължителят му - неговият син - ХРАНЕНЕ СПОРЕД КРЪВНАТА ГРУПА.
...
Пробвал съм всичко това. Работи!

kgkg

  • Гост
Здравейте, искам да споделя и моя опит или по-скоро недостатъци на обикновената медицина
 Следоперативен период има доста рискове:
 Получава се така, че има неутолима жажда, която не се утолява с вода и ти забраняват храна ?!?
 Основа + киселина = неутрализация = сол и вода, която наистина утолява неутолимата жажда на 100%, изпитано с опит ;)
 Възстановяването е 3-4 дни на 100 %, а не месец възстановяване, под който се подписват абсурдно лекарите.
 Ако се сещате за неутрализацията от химията, ще се сетите да изядете някой наистина кисел плод, като вишни и т.н.  на гладно и без вода, захар или нещо друго, ще си решите напълно проблема с жаждата, незабавно, факт.
 В болнична среда организмът е изложен в среда наситена с всякакви микроби от въздух, вода, храна.  Липсата на храна, и наличието на рани, които са подходящи за всякакви микроорганизми при отслабен организъм, водят наистина до сериозни проблеми дори на здрав човек.
 Все пак алергията възниква до 7 дни след контакт с алергена. Това е определението за екзема, което намерих:
"Причината за поява на екзема е външен дразнител, който в медицинските среди се нарича най-общо алерген. "
 Мястото на образуване на екземата е и мястото на контакт. Вероятно може да се направи връзката във времето: алерген, алергия, екзема, отворена рана, микроби, не лекуване, рак.
 Т.е. всичко, което повишава имунитета е необходимо при отслабен организъм.
 Ето още действащи неща:
 При прекаляване с плодове и зеленчуци, стомахът става разхлабен и един чай от джоджен балансира на 100 % стомаха до 30 мин.
 При прекаляване с месни изделия, перисталтиката е доста затруднена и какъвто и да е плод и вода на гладно сутрин решават почти незабавно проблема. Често срещано в болниците е да не обслужват пациентите правилно по този начин, а това е важно, за да се чувства човек здрав.
 При подуване при алергии може да се ползва чист калций на таблетки или разтворим без витамини,  доказано регулира за 20-30 мин. нормалната обмяна. В следствие на това се нормализира обмяната на засегнатото подуто място и чрез кръвта се доставят необходимите елементи за  по-бързото оздравяване. По този начин се нормализира за отрицателно време и високото кръвно.
« Последна редакция: Април 19, 2015, 01:05:57 am от atos »

paparosko

  • Гост
Здравейте!

Ако мога и аз да напиша нещо по темата.
Според моите наблюдения най-доброто лекарствено средство против рак е "антималигноцит". Зная за хора, които са се излекували от рак, след употребата му.
Антималигноцит може да се приема и с профилактична цел.
По-подробна информация може да се намери в сайта на фондация "Антималигноцит".

Според мен, причината за всяка болест (отнася се и за рака) се крие в нас самите, т.е. ние с нашите мисли, думи и действия влияем върху състоянието на собствения си организъм, върху здравето си. Болестта е просто едно от състоянията на организма ни. Именно болестта е тази, която идва да ни покаже, че нещо в живота ни куца, че е намаляла хармонията в отношенията ни. Затова, особено при тежки заболявания за да се случи повратния момент (към оздравителен процес) е необходимо непременно да променим начина си на живот, като най-малкото е да заживеем природосъобразно.
Каквито са мислите ни, такъв е и живота ни.

А ето и моите три стълба на оздравителния процес:
1) Положително мислене
2) Природосъобразен живот
3) Антималигноцит

 :)

Неактивен mzk

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 622
  • Пол: Мъж
  • http://analogov.com
    • analogov.com
Отдавна е известно, че в Индия, в районите, където се консумират много подправки (куркума, черен пипер, индийско орехче и др.), раковите случаи са в пъти по- малко от други райони в самата Индия, в които кухнята не включва много подправки.

Неактивен mi68

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 779
Здравейте,
  Неправилният мироглед води до проблеми. Не се разбира принципа на единство и борба на противоположностите. Примерно организмът има различни по вид клетки. На материално ниво имаме разделяне на духовно сливане.
Раковата клетка е клетка на организма, която е против организма. Това вече е смърт, клетката е добре за сметка на организма,  но със смъртта на организма, загива след него.
Лечението се свежда до следните методи:
- правилен мироглед, изпитване на любов от душата, най-важния
- хранителен режим и билки проста храна - отказване от земни блага, постене
- вид лечебен режим, амбулаторният е по-лош от стационарния може се ползва пустиня или планина
Целта е опорната точка да е на духовно ниво.  Практически пост, молитви и покаяние. Обикни с цялата си душа и сърце Бога, след това неговото творение хората!
Честито Рождество Христово!
« Последна редакция: Декември 25, 2013, 12:29:33 pm от Maistora52 »

котенце

  • Гост
Пробвах кленов сироп + сода на моята котка за 15 дни. Тя е оперирана и вероятно има разсейки,има и останали 3 малки туморчета на коремчето.В същия период когато и давах сиропа със сода топчетата пораснаха видимо.Тя е кастрирана вече от 3 месеца,а туморите растяха само при разгонване и си мисля да не е от сладкия кленов сироп.Не виждам и схемата да работи,по скоро си е напразна надежда.Мисля да пробвам котешка стъпка концентриран чай,някой може ли да ми каже дали чая си губи противотуморното свойство ако ври?

paparosko

  • Гост
По темата си позволявам да ви представя един интересен материал:

"Милен Антонов – Ето как майка ми излекува рака
February 22, 2014
By Martina Ivanova
ИЗЦЕЛЕНИЕ! Изцеление от една от сочените за най-страшни и нелечими болести на съвременния човек. Болест, която отнема хиляди животи всеки ден. Рак. Възможно ли е това? Да се постигне изцеление докрай, бързо, лесно, самостоятелно и независимо от модерните и непостижимо скъпи фармакологични чудесии като химио и лъчетерапия? Четем истории и гледаме клипчета в интернет за чудодейни изцеления, някъде там по света. И дори тази информация да носи надежда, то често остава съмнението “Да де, това ако изобщо се е случило, е станало защото този човек живее в Америка, има достъп до нещо което аз нямам. Или пък защото е по-млад от мен. Или защото .. нещо друго”

Milen Antonov. Снимка - архив БНТОказа се, че не само може, но и единственият сигурен начин човек да се сбогува завинаги с всякакви намеци за наличие на онкологично заболяване (независимо какво!) е в нашите ръце, далеч от чудесата на фармакологията. Така разказва Милен Антонов – човекът, който преди седмица скромно заяви от ефира на БНТ – “Майка ми се довери и с природни методи излекува рака за месец.”

Попитах го: “А сигурни ли сте, че имаше рак?”. Отговори ми:  “Потвърдено от онко комисия от 4 души професори и доценти. Все пак изпълнителният директор на ИСУЛ проф.Коруков лично се зае със случая.”

Попитах още: “Може ли този начин на лечение да се приложи за всички видове рак? А за други болести?” И отговорът бе категоричен: “Не само за всички видове рак, а за всички видове болести без изключение. Това не е лечение, а е начин на живот.”

“Паралелно лечение с традиционни и алтернативни методи може ли да доведе до успех?”  “Лечение с лекарства ще забави изцелението защото намалява функциите на имунната система и тя не може да си свърши работата. Ключето към изцеленито убягва на повечето хора поради липсата на вяра в себе си и прехвърляне на отговорността върху нещо или някой друг.”

Щастлива съм, че придумах Милен да ракажем това в ефир, макар и за краткото време с което разполагахме. Защото хиляди са тези, които имат нужда от това знание. И очаквано – интересът и желанието на хората да се свържат с Милен лично започна да нараства главоломно. Няма как да дадем координатите на Милен на всички желаещи, а и ключето е в това всеки да поеме сам отговорност за здравето си, а не да търси отново някой друг, който да му донесе изцеление. Затова той се съгласи да разкаже историята си в подробности, достъпни за всеки търсещ. Подробности, които биха могли да бъдат животоспасяващи. Прочетете внимателно всяка дума в разказа му, споделете с вашите близки които имат нужда, и знайте, че всичко е във вашите ръце!

………………..

 Замислих се дали трудно взех решението, но си спомних, че го направих спонтанно и напълно уверено. Зададох ясен и точен въпрос на най-близкия си човек, по най-сериозния начин:  „-Необходимо е да направиш избор между мен и химиотерапията”. Тя избра мен. Трудно решение за човек хранещ се и мислещ както се хранят, и мислят 99% от населението (обикновен човек от матрицата). През годините съм намеквал, подсказвал и говорил на различни теми по различни начини, и с различни подходи, но навика и начина на мислене обусловен от родители, общество, традиция, медия, национализъм, религия и среда ми пречеха да бъда чут и разбран.

До момента, в който трябваше да се избира между живота и смъртта. Тогава се запитах - нужно ли е всеки да стигне до ръба, за да направи промяна в живота си, да премахне радиоактивния ум и киселинната среда на тялото!? Тя ми сподели, че решението не е било лесно, защото си е мислела, че ако ми се довери и нещо й се случи, аз не бих си го простил, и ще ми тежи на съвеста. Но аз бях сигурен, знаех какво e нужно да направи, знаех скритата простичка истина.

Години наред изследвах религиите (Християнство, Будизъм, Херметизъм, Индуизъм, Дзен и др.), занимавах се с бойни изкуства, йогийски практики, чи гун и тай чи, в търсене на истината. Дълбоко в себе си знаех, че трябва да е нещо обикновенно и просто. В един момент осъзнах, че търся отговора вън от себе си. „Очаквах” разните практики да ме доведат до определено състояние, както и ставаше. Но прекрасното състояние се задържаше само за известно време, след което изчезваше – то бе непостоянно. До момента, в който срещнах Кришнамурти и Шибендо Лахири. Ясно и точно бе казано: „Осъзнавай всички чувства и емоции надигащи се в ума и в това осъзнаване те ще се разтопят”. Много просто послание – да не бъдем кукли на конци водени от обусловения ни ум. Изчезна страхът от бъдещето, тъгата по миналото, съденето и много други. Започнах да присъствам в живота! Сетивата започнаха да работят с пълния си капацитет.

Простичката истина, която се откри бе: „Спокоен ум => отпуснато тяло => спокойно протичане на енергията, кръвта и лимфата в целия организъм => висока имунна система”. Тялото е съвършено. Имунната система е тази, която може да се справи с абсолютно всички болести без изключение (забравен факт). Благодарение на съвършенството си и на имунната си система, тялото може да излекува, изчисти и възстанови всичко нарушено (дори има случай при деца да се възстанови ампутиран крайник).

За да се постигне пълно изцеление е необходима коренна и постоянна промяна в начина на живот: мисли, чувства, емоции, навици, убеждения, хранене и др. (понеже начина на живот до момента е довел нещата до това състояние). Хилядолетия наред хората са убеждавани, че са слаби, зависими, безпомощни и, че е нормално да се боледува. Отнета им е силата, или по точно казано доброволно са я предали (всичко е въпрос на избор).

Друго необходимо условие е хората да поемат лична отговорност за себе си, за изборите които правят, за чувствата и емоциите. Да поемеш отговорност значи да не чакаш на хапчето, антибиотика, доктора, гледача, баяча и магьосника да свърши работата вместо теб, защото изпитанието ще те сполети отново, няколко дена или месеца след това. Дълбока вътрешна свобода, сила и промяна е нужна, и ще дойде ден в който думата „болест” ще стане чужда. Десетки методи, техники и билки излязоха за лечение на нелечими болести, но те отново карат хората да гледат вън от себе си, да чакат без да променят нищо. Чакат да бъдат излекувани вместо да се стремят да бъдат здрави! Когато вътрешната революция настъпи, ще се промени и външния свят!

Знаейки всичко това започнах:

Обясних й, че няма да поема нейния товар (за да не я направя слаба и зависима), аз не съм лечителят, нито пък има и е нужно някакво лечение. Необходимо е само да започне промяната и всичко ще се нареди. Болестта е маркер, който казва „Време е за промяна”. Беше ясно и на двамата, че начинът й на живот до този момент я е довел до това състояние (спряхме да обвиняваме микроорганизмите във въздуха, почвата и водата). Начина на мислене и реакция към околния свят, начина на хранене, отношението и връзката с природата и животните бе нарушен или липсваше, както липсва при 99% от населението по света. Дори и голяма част от тези хора, които имат прекрасната възможност да живеят на село, седят по цял ден пред телевизора с любимите си сериали и ходят до магазина за продукти.

Започнахме да работим върху спокойствието. Търсехме заедно стресовите фактори в живота й, които караха тялото да се стяга и затрудняваха свободното движение на енергията. Навлизахме дълбоко в ума и заедно търсихме защо реагира емоционално на определени неща. Разбра, че избора й да има отношение към определена дума, ситуация и човек е изцяло неин. Тя пое отговорност и започна да избира да не реагира емоционално на каквото и да е.

Силно обусловеният й ум от родители, общество, работа, традиции и други, лека-полека започна да се отпуска. Навиците започнаха да се стопяват.

„Чашата бе почти изпразнена”(все пак е на 58г. и трудно би могла да се изпразни цялата)! Вечер преди заспиване отпускаше мислено тялото част по част, орган по орган от пръстите на краката до върха на главата. Спеше непробудно, за разлика от преди!

Паралелно с това се ориентирахме към храната, която беше основно алкална. Хранеше се предимно с плодове и зеленчуци в суров вид (тези с люспи и ципи се белеха) пасирани/блендирани с вода. По обяд си правеше варени (неутрална храна) за разнообразие. Идеята беше стомахът да отделя малко енергия за обработката на храната и да усвоява почти всичко. Нужна ни беше енергия, и колкото повече – толкова по-добре. Купих лакмусови лентички (правоъгълни картонени лентички с жълто и оранжево квадратче в единия край), за да следим PH-то на тялото.

На втората седмица тя имаше PH – 8.0, което аз няма как да постигна в София, при този въздух и облъчване. Тези показатели бяха красноречиви и аз знаех, че имунната система е започнала да си върши необходимата работа. Един от дните тя изгуби баланс и реагира емоционално на майка си, с което показателните на РН на следващия ден паднаха на 6.0, и това сериозно я убеди, че умът влияе на тялото!!! Лентичките се оказаха велик учител.

Тук не бих дал рецепта на хората какви точно плодове и зеленчуци да ползват и по колко. Бих ги посъветвал да усещат тялото си и да консумират такива каквито тялото/същноста желае (интуитивно да се избират продуктите). Нека не се преяжда. Докато се храните, се „хранете”, усещайте храната, насладете й се, станете част от храненето, благодарете й (това е вашата молитва).

Понеже знам, че само с правилно дишане може да се постигнат невиждани резултати, започнахме да се учим как да го правим правилно (започнах да й го припомням), понеже при нея то беше плитко, накъсано и само от гърдите. Дишането е необходимо да е бавно и дълбоко с леко задържане след вдишване и без задържане след издишване, като участват и корема, и гърдите, без усилие. И при вдишване, и при издишване първо се пълни/издува корема и след това гърдите. И тук отново е необходимо всеки сам за себе си да усети ритъма, с който да го прави. Вярвам в това, че не можеш да сложиш в калъп 8 милярда биологични единици (хора), хранещи се, мислещи и чувстващи по различен начин, и да им наложиш един и същи метод/ритъм.

Ускорихме процеса на оздравяване с разни методи на изчистване на тялото. Сутрин на гладно пиеше топла вода (веднага след като заври се слагат 2-3 ледчета, като ведната след разтопяване се изпива). Един изключителен лечител билкар, предписа да се пие хума (препоръча да вземем на thalloderma) и ХУСК сутрин на гладно. Вечер с дървена лъжица се взима от хумата (супена лъжица) и се поставя във вода, след което сутрин се разбърква и се пие. Хуск-а се ползва сутрин (след хумата) и вечер преди храна по една лъжица. Простичко, не скъпо и вършещо прекрасна работа.

След като тялото се стабилизира и е изчистило почти всичко ненужно, може да започне да се приемат накиснати пасирани/блендирани ядки и семена. За тях е нужно малко повече енергия за обработка и затова не се ползват от самото начало.

В началото с описания режим на хранене беше постоянно гладна, умчето търсеше стандартното усещане за тежест в стомаха от тежка храна и преяждане, което в случая не му се даваше. Беше малко пухкавичка, но скоро след това стана фина и енергична.

Оздравяването беше във всички посоки, 30 годишната дълбока дращеща кашлица изчезна, здравият сън се завърна, изчезна обилното изпотяване, задуха и умората, дори спря да се обажда дископатията – вече 10-ти месец. Всичко това бяха красноречиви знаци за мен, че тялото и умът са в баланс. Изследванията които си направи не показаха наличие на каквото и да било онкологично заболяване.

Това, което препоръчвам да се прави още е:

Посрещай и изпращай слънцето;

Печи си гърба на слънце;

Прави сутрин лека раздвижваща ставите гимнастика;

Прави си масажи, ходи на масажи;

Ходи бос по тревата, земята, снега;

Под душа си пускай хладка и топла вода;

Прави разходки сред прирадата;

Качи се над 1500м надморска височина и остани няколко дни;

Консумирай проверена изворна вода (но да не е студена, изчакай до стайна температура);

Прави си кални бани;

Минерални бани;

Носи светли и свободни дрехи;

Домът трябва да е светъл, чист и уютен;

Ходи колкото се може по-често на село;

Да се избягва консумацията на: месо, мляко и млечни продукти, алкохол, кафе, цигари, газирано, нишестета, бял хляб, бяла захар, захарни изделия, пържено.

Ще има коментари от рода на: „И аз какво – трябва да спра да живея ли?”, на което бих отговорил: „Защо мислиш, че до момента си живял?”. Има безкрайно много рецепти и видове храни, различни от стандартно познатите ви, само е нужно малко да се разрови човек в интернет, и ще намери всичко необходимо.

Имам доказателства за абсолютно всичко, което се случи с майка ми, има ги също така в болниците в които ходеше, но нямам никакво намерение да доказвам на когото и да било, каквото и да било! Този който има очи да види и сърце да усети написаното, той ще намери силата в себе си, ще поеме отговорността и ще направи нужната промяна."

Ето линка към оригиналната статия: http://www.svoizbor.com/2014/02/how-my-mother-was-healed-from-cancer/
Има качени и видеоматериали.

Убеден съм, че трайното премахване на болестите може да се постигне точно по този начин, както го описва Милен Антонов.
Това е истинския път към пълното здраве!
Всеки ще го разбере, когато му дойде времето, обикновено не в този живот.
Според мен, за да се радваме на наистина добро здраве, основното е да се стремим мислите ни да изразяват неподправена доброта, радост, щастие и любов.

 :)

rozaliq

  • Гост
Здравейте, аз знам за няколко продукта , които са клинично тествани и имат положителни резултати при борбата с рака. Един от тях е биобрана. Това е билков продукт, активното вещество на който е извлечено от оризови трици с помощта на ензими от гъбата Шитаке. Този продукт е имуномодулатор и помага на имунната система да се бори с тумора. Друг продукт е Канелим. Това пак е на билкова основа и съдържа куркума и други билки и гъби. Канелима атакува директно туморното образувание. Тези добавки са известни в цял свят, има ги и в България. В мрежата има много информация, виждала съм публикувани и клинични изследвания и резултати. Естествено за 1 месец прием няма да стане чудо, затова е необходимо поне два три месеца както всеки билков продукт. Всъщност при провеждане на терапиите могат да се приемат доста добавки: Маоло, витамин С.
Надявам се да съм в помощ на нуждаещите се!!! Успех в борбата !

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
До скоро, един ми досаждаше с това гано кафе, а сега и тук се пръкна търговец. Ще лекувате рак с гано, кога цъфнат налъмите.
Най-мощното лекарство за рак е джинджифилът. Познавам сума ти народ, който с джинджифил се излекува за отрицателно време, от много видове рак. Настърган джинджер с мед или сух такъв с мед, няма значение. Работи яко и бързо.
Последно преди две седмици, един приятел, с когото се виждаме рядко ми сподели, че зимата му правили изследване на белия дроб и открили тъмно петно. За негов късмет, докторът бил един от редките случай на отворено съзнание сред колегите си и му казал да взима настърган джинджифил с мед. След около 2 месеца били вторите изследвания и се видяло, че от тъмното петно няма и следа.
« Последна редакция: Септември 28, 2014, 06:54:06 am от Maistora52 »