Автор Тема: Реални резултати от лечение на рак с алтернативна медицина  (Прочетена 357716 пъти)

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Най-ценните хора са тези, които споделят, а вярвайте ми, те са малко. Болшинството, като му мине болежката, забравя че има и други, които се притесняват в този момент и търсят помощ. Пълен егоизъм. Та чичка, тенкю. Много си ценен! Иначе преди години и аз се натрових, но с черешова. То цианидите, май и там ги има и цял ден се чудех, къде да умра  :D
« Последна редакция: Октомври 07, 2013, 11:37:45 pm от edin »

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Чичо НОНЧО
Моята заслуга в случая се свежда до това,че съм намерил и тиражирал "Някаква новинарска информация"
Ти си този дето е рискувал да се направи на опитно зайче за да провери достоверността на информацията. Надявам се да има много хора които да благодарят на теб. Предполагам, че е важна дозировката която си ползвал, вероятно при различна дозировка ефекта няма да е същия. Не би било зле да  публикуваш отново  колко точно ядки си приемал, колко време и какво е теглото ти. В цялата работа има много неизвестни, но най-важното е известно, потвърдено е от тебе опитно. Да си жив и здрав и успех
« Последна редакция: Октомври 08, 2013, 04:10:00 pm от Maistora52 »

котенце

  • Гост
  Здравейте, казвам се Мая. Виждам, че коментирате лечение на тумори със средства от които малко хора се надяват на ефект, което ми говори че дори да има такива варианти за лечение успеваемостта е много-ниска. Има ли някой тук уверен, че е уцелил начина на прилагане, хората които съобщават, че техни приятели се излекували точно от медикамента, който посочват, нима тези болни са разчитали само на 1-2 билки и са отказали да пробват всичко останало през това време? Моля не прибързвайте с такива изказвания. Кленов сироп+ сода, ами ако содата не подейства, а само нахраните туморите със сладкото, което искат? Кайсиевите ядки са токсични в големи дози (радвам се за човека със стопилото се топче, но от казаното не може да сме сигурни в този ефект, дори не съобщава че 100% е било тумор, но бих пробвала в по-умерени дози). Ако имате рак ще откажете ли болничната терапия? Надявам се, че ако някой знае нещо наистина ще се постарае да го разпространи. Аз също чувам за горещите вани в Америка, защо по дяволите изглеждаме толкова нехайни по въпроса!
  Имах тумор за мой късмет доброкачествен, по същото време когато растеше развих доста силна инфекция на интимните органи с гъбата Кандида, за която виждам мнения, че причинява тумори, по мои наблюдения и на някои от лекарите ми, причината и за двете са нисък имунитет (2-3 години без полов контакт преди симптомите да започнат), просто се убеждавам, че ниския имунитет увеличава риска от тумори много. Виждам и че повечето хора приемат с нехайство този тип инфекции, а те са и доста чести, и рака на близките органи не е рядък.
  Пропускате много важен фактор за лечението,  заболяването от рак води до огромен стрес/депресии, а те могат да доведат до влошаване на всички болести, включително рак (мисля, че дори могат да го зародят...), препоръчвам голямо внимание върху това на всеки болен, добре ще е посещение при психолог.
  При лечение на разсейки мисля, че е наложително и спиране на всяка храна с която тумора се храни, витамини, белтъчини, захари и т.н. не знам всички.
  Колкото до котешката стъпка, за която най-много и най-хвалебствено коментирате тук, пробвана от доста хора, може ли малко повече подробности за доза/концентрация и странични ефекти? При пиене колко дълго да кисне чая, не трябва да ври предполагам и мини доза за старт, 5 капки?
  Наскоро оперираха котката ми от злокачествен тумор, много я обичам и искам да направя всичко възможно да унищожа вероятните разсейки, химиотерапия за котка е много тежка и рискована...За сега подсилвам имунитета и със "котешки нокът" - билка, за която четох мнения, че унищожава и туморни клетки, ще пробвам и алое, за което чета същото. Много стават растенията за които четем това но...
Ако някой има идея в главата си и поне малко вяра, че има шанс нещо да я изчисти моля да сподели, дори и да са само предположения.
  Котешката стъпка дали може да унищожи разсейки ако се пие?
« Последна редакция: Ноември 05, 2013, 08:12:40 am от Maistora52 »

roxiana

  • Гост
Здравейте!Прочетох всичките постове по темата и нямах търпение да ме приемат във форума,защото видях,че тук ако няма лекари,то поне има много образовани и знаещи хора,химици и  фармацевти.За това бързам да задам моя въпрос,тоест няколко въпроса.Моя близка има рак на гърдата,направи 2-3 рецидива след традиционното лечение и паралелно с него пробваше различни алтернативи,пиеше какви ли не добавки:гъбите,масло от чесъна,и много-много други...Сега решихме да опитаме само с алтернативи.Може ли да каже някой,как и с какво може да се съчетават следващите добавки,да не пречи едното на другото,нали всеки сам си избира "лечението",няма лекар,с който да се съветваш...Ето го списъкът с добавките:1.Вит.Б17;2.Син скорпион;3.ИМУНОФАН;
4.билка Бял имел;5.Запер и билките на Хулда Кларк;5.Саменто;6.витамини и 7.мумие.Има един сбор от руски билки специално за рака.
Ако някой може да помогне със съвета,ще сме много благодарни!!!
« Последна редакция: Април 19, 2015, 12:56:35 am от atos »

Неактивен Сашо

  • Beginner
  • *
  • Публикации: 67
В никакъв случай не ползвай заедно В17 и синия скорпион другото му  име е Витатокс ще станат прекалено много токсини и черния дроб ще откаже.А за билките ще трябва да проверя.
« Последна редакция: Април 19, 2015, 12:53:43 am от atos »

roxiana

  • Гост
Сашо,много ти благодаря за съвета,нямах понятие!Чакам и друга информация.
« Последна редакция: Април 19, 2015, 12:54:04 am от atos »

Неактивен PyroVeso

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 972
  • Life is a DIY project!
И аз съм твърдо на мнение (подкрепено с практически опит), че не трябва да се смесват няколко (да не говорим за множество) методи за лечение - едно на ръка, че някои от тях могат да работят един срещу друг, и второ - организмът се обърква и изтощава.
Изберете САМО един метод и го ползвайте! Най-много два да са, и то доказано да не си противоречат и да са съвместими.

Примерно за гърди много подходящо ми се струва налагането всяка нощ на солени компреси, за които наскоро беше писал някой, придружено, примерно, от сода + кленов сироп, което доказано работи. (Последното - съчетано и с безвъглехидратен хранителен режим, разбира се.)

roxiana

  • Гост
PyroVeso,благодаря и на теб за отговора.Разбирам,че не трябва всичко наведнъж,за това и се съветвам с какво да почваме и как да се лекуваме.За компресите вече е късно,гърдата я няма и там за сега е чисто.За имунофан четох много,че подпомага на всякакво лечение.Сега вече разбрах и за вит.Б17 и син скорпион.Бих искала да разбера за билките,дали може с вит.Б17,н-р,защото с имунофана явно ще може.Син скорпион ще го отложим за по-късно.
И още въпрос:на едно място четох,че не може да се пие вит.Б17 с големи количества вит.С,а на друго място,точно обратното и че Б17 се пие задължително с цинк.Да знае някой нещо по въпроса?

Неактивен PyroVeso

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 972
  • Life is a DIY project!
Roxiana, другото, което се сещам е, че лечението трябва непременно да е свързано с някакъв вид психо-/хипнотерапия или поне - промяна на условията на живот, на мисленето, работната дейност, социалната среда... отстраняване на факторите и условностите, които психически ТОРМОЗЯТ и натоварват болния (дори и той да не си дава съзнателно сметка за тях). Наистина някои видове рак се провокират от радиация, нездравословно хранене, тютюнопушене  и т.н., т.е. от ВЪНШНИ фактори, НО, според мен, повечето раци са проявление и директно следствие от не третирани психически състояния, скрити душевни болки, негативизъм, неприемане, протест... Дори и да не са пряко следствие от изброените психологически фактори, последните със сигурност работят в посока отслабване на имунитета и демотивиране на личността да съществува и да се справя с живота, което, естествено, и създава благоприятна среда за всякакви болестни процеси, включително туморообразуване.

Мой роднина успя да преодолее фатално състояние, заради което лекарите го бяха отписали (макар че ходеше на някакви курсове лъчетерапия преди това) само чрез преосмисляне на живота си, прекратяване ходенето на (безкрайно изнервящата го) работа, отдаване на любимото хоби (фотография) и преосмисляне на отношенията със съпругата и синовете си.

Всичко това навежда на мисълта, че дори и най-ефективното лечение би имало частични и временни резултати, ако не се отстранят истинските (много често - психосоматични, екзистенциални) причини за заболяването. Самото заболяване най-често е индикатор, че индивидът е "кривнал от правия път" - отклонил се е от програмата си на личностното си развитие, "жертвал" се е в името на нещо (работа, семейство, деца, ...). За съжаление, в такива случаи дилемата е: живот (следване на сърцето, интуицията, дори и това да е обществено неприемливо) или кауза (следване на ума, обществените представи/очаквания, кариерата и т.н.).
« Последна редакция: Ноември 06, 2013, 09:01:53 am от Maistora52 »

Неактивен Иван Димов

  • Експериментатор
  • Сериозен
  • ***
  • Публикации: 1 046
  • Пол: Мъж
  • Невъзможно нещо е да докажеш, че нещо е невъзможно
   И аз да задам един въпрос. Какво ви е мнението за ползването на пчелен мед за консумация и даже външно като компрес?

Неактивен Сашо

  • Beginner
  • *
  • Публикации: 67
PyroVeso,благодаря и на теб за отговора.Разбирам,че не трябва всичко наведнъж,за това и се съветвам с какво да почваме и как да се лекуваме.За компресите вече е късно,гърдата я няма и там за сега е чисто.За имунофан четох много,че подпомага на всякакво лечение.Сега вече разбрах и за вит.Б17 и син скорпион.Бих искала да разбера за билките,дали може с вит.Б17,н-р,защото с имунофана явно ще може.Син скорпион ще го отложим за по-късно.
И още въпрос:на едно място четох,че не може да се пие вит.Б17 с големи количества вит.С,а на друго място,точно обратното и че Б17 се пие задължително с цинк.Да знае някой нещо по въпроса?

Витамин C
от Уикипедия, свободната енциклопедия
Направо към: навигация, търсене
L-аскорбат, структурна формула

Витамин C (произнася се витамѝн цѐ), наричан още аскорбинова киселина или L-аскорбат е водоразтворим витамин. Брутната му формула е C6H8O6 и е с молекулна маса 176.13 грама на мол. Оставен на въздух , при стайна температура , се окислява бързо.

Поради големия брой благоприятни ефекти върху човешкия организъм Витамин C се използва като хранителна добавка, включва се в редица лекарства против грипни и простудни заболявания и в България може да се закупи от аптека, без рецепта, под формата на таблетки или ампули.
Физиологична роля на Витамин C

Ролята на аскорбиновата киселина за животинските и човешкия организъм е известна отдавна. В България един от първите изследователи и популяризатори на значението ѝ за организмите е проф. Иван Митев с книгата си “Витамините”, издадена през 1941 година. Най-известната роля на аскорбата в животинските организми е като антиоксидант и при синтеза на колаген. Именно блокирането на колагеновия синтез е причината за така разпространената в миналите векове болест скорбут (Smirnoff, 1996). В растенията аскорбатът има не по-малко важни функции, като основната е антиоксидантната.
Витамин В17 (Амигдалин/Лаетрил) Години наред това вещество, съставено от две захарни молекули (едната бензалдехид, а другата цианид), е смятано за витамин, причисляван към В-групата под номер 17. Съвременните проучвания обаче установяват, че амигдалинът (другото название на витамин В17) по-скоро принадлежи към т.нар. „витаминоподобни съединения”, което в никакъв случай не намалява полезното му действие за организма, особено при борбата с раковите образувания, тъй като съдържащият се в него цианиден компонент уврежда и унищожава клетките на рака. Макар да няма стопроцентово доказателство за неговата токсичност, прекомерния прием на В17 може да бъде нездравословен поради наличието на цианид в състава на витамина.

От химическите наименования се вижда че двете вещества не си пречат още повече че витамин С винаги не достига на организма що се отнася за цинка не виждам смисъл да се пие със витамин В17 .

Неактивен Сашо

  • Beginner
  • *
  • Публикации: 67
Ако ползваш методите на Хулда Кларк и зепера мисля че не трябва да го смесваш със другите изброени билки и лекове ,защото действа по малко по друг начин и може да си пречат.

 Бял имел - Лечебни съставки:

Съдържа витамин С, восъци, смолисти вещества, холин, ацетилхолин, флавоноиди танини, олеанолова киселина и токсин с белтъчна природа — вискотоксин.
може да се ползва със други билки но не и със тези който са токсични като В17 защото и тази билка е токсична причината ти я написах в предишния пост.

roxiana

  • Гост
Сашо,благодаря много,няма да се уморя да благодаря за всички отговори по моите въпроси,това е много важно за мен!Пускам тук извадката,която получих преди няколко дена във връзка с приемането на вит.В17.
"Ето отговора за приема на Б17:
таблетки В17-500 МГ - 3 ПЪТИ ПО 2 ТАБЛЕТКИ НА ГЛАДНО;
ВИТАМИН В15 - 100МГ - 3 ПЪТИ ПО ЕДНА ТАБЛЕТКА СЛЕД ВСЯКО ХРАНЕНЕ;
Ester C (Vitamin C) tablets: ПО една капсула с всяко ядене
и комплексни панкреатични ензими или ензимът Панкреатин 1000 мг два пъти на ден на гладно.(пиеше го заедно с таблетките В17) и 3 х 1 на ден Цинков цитрат или цинк.
Цинка помага за усвояването на В17 иначе без него не може да се усвои. "
За това попитах за цинка.
Направих такъв извод:може да се пият специалните билки с имунофана,тази доза е за 2 месеца,а Лаетрила да не почваме за да не стане силната отрова с билките?след това може вече Лаетрила плюс вит.С и бял имел.А лечението по Хулда Кларк чак накрая след тези терапии.Много ти благодаря още веднъж.
За всичко останало си прав,че тази жена наистина е имала доста неприятности в личния си живот преди повече от 10 години.Иначе не пуши,храни се здравословно от много години,води активен живот,живее "здравословно" и духовно.Ще се молим Господ да е с нас,че без Неговата помощ за никъде.
П.С.забравих да пиша,че в момента започнахме да пием кислородната вода и правим компреси с нея, в самото начало сме,само 3 дена .Ако направим 10 дена,след които трябва да правим почивка,да продължим ли още поне 10 дена или да спрем и да почваме с новата схема?
Както се вижда,лутането е огромно...Дано всичко да има положителен резултат!
« Последна редакция: Ноември 06, 2013, 12:53:37 pm от roxiana »

gigito

  • Гост
Здравейте!Откриха рак на белия дроб на баща ми с разсейки в черния и 5 и 12 прешлен.Започнах да му давам кленов сироп със сода ,точно както е по рецепта.Може ли това да се комбинира с рафинирана газ по една лъжичка 3 пъти на ден на гладно?Или с чай от котешка стъпка?Четох че не бива да се комбинират няколко неща.Да не объркам нещо и нещата да се влошат.Благодаря на всички които ще ми отговорят.
« Последна редакция: Септември 28, 2014, 03:56:12 am от atos »

Неактивен Vector

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 559
По рових малко в нет-а по тоз въпрос,и попаднах на много интересен клип,дали е вярно-незнам  :o
https://www.youtube.com/watch?v=CcuCjyKrYmg