Автор Тема: Реални резултати от лечение на рак с алтернативна медицина  (Прочетена 357801 пъти)

vitan

  • Гост
Как се лекува рак? Без химио и лъчетерапия! Пускам темата с цел в нея да се пише какво РЕАЛНО и НА ПРАКТИКА е ПРОРАБОТИЛО.

Става дума за начален стадий. При споменаване на метода на Райф, директно бях отрязан. На което изобщо и не се учудих, знаейки с кого си имам работа.

Разтърсих из Нет-а какво пише, взех от EDM electronics някои неща и предложих алтернативно лечение. Стандартното на практика изобщо не се бореше с болестта пряко, а само косвено. Ако някой още не знае, рака е вирусно заболяване.

Справки тук: www.rife.hit.bg
Дори вече медицината с половин уста признава за вируса на рака. Прикачам като файл всичко, което бе приложено и слава Богу даде резултат! :) Иначе имам още, но давам основно това, което бе приложено. Изследването след това даде показания като на здрав човек!!

Бе приложено почти редовно всеки ден:
1.   Кленов сироп + сода бикарбонат
2.   Ленено семе
3.   Котешка стъпка, но само като чай, без препоръките за концентриране и пр. (а трябваше), но с малки паузи.

Начина на прилагане е даден в прикачения файл.

Активирана вода – не мина номера още от началото, щото някой си пиел, па пак си умрял от рак. Сребърна вода се даваше тук-таме. Вода с киснал в нея зеолит (клиноптилолит) на практика не е вземана (пак поради: „не щъ”). Имаше и малко Germanor в началото. Шейтаке и пр. гъби пак не е вземано, а трябваше.

Кленов сироп + сода бикарбонат бях уверен, че работи. Имаше новина наскоро, която казваше, че запалили частна клиника във Варна, прилагаща алтернативно лечение на рак по метода на някакъв италианец. Приказвах с моя приятел химика и той ми каза, че вероятно при по-висока температура между глюкозата и бикарбоната стават някакви естери. Вируса налапва глюкозата, а прикачената молекула бикарбонат го скапва. Раковата клетка е с много кисел характер и нейния механизъм за регулировка на pH-то е разбит. Содата бикарбонат има основен характер. Италианеца казва, че рака бил продукт на гъбички. Да, ама не. Рака си е вирусно заболяване, а вирусите биват убивани от имунната система (книгата за д-р Райф). Лошото е, че и гъбичките и имунната система се хранят с едни и същи неща (справки филма „Аерозолни престъпления”)… А гладна мечка хоро не играе. Така че, пазете си имунната система. Може още да се пише, но за сега толкова.

Успех в добрите начинания :)

П.п. Православните от вас, ако искат за другото да пишат на лични, защото народа го е казал: „Човек предполага, Господ разполага.”
« Последна редакция: Август 30, 2011, 07:38:48 pm от altium »

vitan

  • Гост
Re: Лечение на рак :)
« Отговор #1 -: Август 30, 2011, 12:26:10 pm »
smsi-h, има магазини, където кленовия сироп е по-евтин от тия в Интернет. Който търси - намира :)

Колкото до пчелния мед, и аз съм си го мислил, но някой трябва да го пробва. Понеже меда не държи на нагряване, може и само с глюкоза (и/или фруктоза) да става. Често глюкозо-фруктозния сироп е от ГМО растения. Аз обаче реших да не рискувам с експерименти, защото имах кленов сироп.
« Последна редакция: Август 30, 2011, 12:40:59 pm от vitan »

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Лечение на рак
« Отговор #2 -: Август 30, 2011, 02:05:34 pm »
Като става въпрос за спасяване на живот от тази коварна боласт, пари ли ще пестим?

С кленовия сироп рецептата работи на 100%, а когато едно нещо работи, защо да му търсим заместител. Гледал съм клипове на много излекувани италианци от д-р Тулио Симончини. Може и с мед да стане, ама не се знае. При загряване меда се превръща в отрова-много има писано по тази тема! Напротив при кленовия сироп със загряването става някаква реакция със содата.

Най-важното при приемането на този сироп е де не се яде абсолютно нищо сладко, дори и плодове!

А дали са гъбички кандида или вируси причинителите на рака, няма как със сигурност ние специално да разберем, само може да се доверим. По-вероятното е вирусите да паразитират върху гъбите, тъй както д-р Райф е открил, че след антибиотично лечение от бактериалната туберколоза, бактериите умирали, но туберколозата оставала. Причината за това било, че имало вирус, който паразитирал върху бактериите, той също причинявал туберколоза-хронична и трудно излечима, ако пренебрегнем честотния инструмент на д-р Райф.

Рецептата с котешката стъпка също работи на 100%. Мой приятел се излекува от рак за 6 м. + строга диета!

Със здраве!
« Последна редакция: Август 30, 2011, 07:37:01 pm от altium »

vitan

  • Гост
Какво им пука на баба Пена и дедо Груйо от Долно Нанагорнище за вълни и вълноводи?! Тук е място за реални резултати. Затова пуснах нещата. А дали не можех да ги задържа за себе си? Защото има една много истинска българска поговорка: Не храни, не пой – и няма да си спечелиш врагове…

Моля админите да трият неща, които не са по темата. Т.е. тук е място реални резултати.

amigo_max

  • Гост
Още през петдесетте години на ХХ век, модифицираната форма на амигдалина, открит през 1830г. се популяризирана под името Леатрил или Витамин В17 и се обявява като лек за рака. През 1974 Дж.Едуард Грифин прави филма "Свят без рак: историята на витамин В17" (World Without Cancer: The Story of Vitamin B17). Естествено това "откритие" е дискредитирано и обявено за измама. Решавайте сами като чуете/видите документалните филми, интервюта и статии. Всеки обаче може да се досети кой би имал интерес от това алтернативните методи да се дискредитират. Да споменем кратко за милиардите, които отиват за финансиране на търсенето на лекарството срещу рака и до къде сме я докарали - до химио- и лъчетерор над пациентите и само удължаване и задълбочаване на агонията им. В същото време в Мексико (защото в САЩ FDA ги преследват) има не една клиники, в които със сигурност се лекува рака успешно. Пак кратичко да споменем клиниката Gerson. В youtube обаче могат да се видят не малко материали, а в нашия български сайт kolibka.com има поне четири документални филма по темата (ако попитате ще ви ги кажа). И да споменем и наскоро починалия С. Джобс, който почина от рак на панкреаса, за който старата г-жа Герсон казва, че това е единствената форма на рак, за която тяхната методика не дава положителен ефект т.е. няма известно лечение. Джобс в началото е опитал алтернативната медицина, уви неуспешно.

smsi-h

  • Гост
Лекарства срещу рак

http://galacticchannelings.com/bulgarian/cures_against_cancer.html - Rick Simpson oil
« Последна редакция: Ноември 20, 2011, 12:29:55 pm от Altium »

radoraev

  • Гост
Привет,
Тук да не обсъждате рак случайно?
Понеже всеки ден вече чувам за нови излекувани :)
Моля,постарал съм се за хората,които като слушат могат да чуят и като гледат могат да видят.
Уелкъм

Отново се радвам да ви информирам за наскоро създадения лично от Джим Хембъл лечебен център в Родопите тук в България,откъдето в последно време се чуват все повече невероятни истории за ,,спонтанни ремисии" на болни от РАК,ХИВ2,ХЕРПЕС,ДИАБЕТ и други.
Засега слагам колкото мога информация тук на Английски и се надявам скоро да бъде преведена(не отказвам помощ за преводи)
http://mojo/тире/bulgaria/точка/blogspot.com/
« Последна редакция: Декември 21, 2012, 06:50:26 am от Maistora52 »

Неактивен Bat_Vanko

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 330
Лекарство срещу рак: ИМУНОФАН - Русия

intercorp

  • Гост
   Здравейте,
   След операция от рак на дебелото черво точно преди година, миналата седмица разбрах, че майка ми има разсейки в черния дроб с размери 37мм и 26 мм другия. На 10 януари започнах даване на сода с кленов сироп, сок от черен бъз, пресен сок от червено цвекло и извара с ленено масло и смляно ленено семе. Тъй като тя повръща по два три пъти на ден се стремя приемите да са след повръщане. Интересен е факта, че след приема на пресния сок от цвекло, на майка ми веднага започва да и се гади и повръща. В петък повърна 3-4 литра и се обезводни. Спрях цвеклото временно докато я налеят със системи. Порових тук там и разбрах, че сока от цвекло трябва да престои час два в хладилник преди да се пие иначе предизвиква гадене и повръщане. Другото му действие е, че понижава кръвното много лесно, а майка ми е с ниско кръвно и пейсмейкър. НА всичкото отгоре има и страхотен запек и затруднена перисталтика на червата. Днес започнах да й давам алое сироп от аптеката, а утре започваме да вливаме 500мл  5% натриев бикарбонат венозно и после 250мл 5% глюкоза.  Интересува ме дали процеса на изчистване на организма от токсините включва и повръщане. Има ли преходен период в началото, който да е съпроводен с такива прояви и странични ефекти.  Ако някой има по - сериозен опит в тази терапия моля нека да сподели. В случая на майка ми не разполагам с много време. При ехографията на 07.01 са измерили 55мм размер на големия карцином, а днес измериха, но друг хирург с друг апарат 37 мм както споменах в началото. Не съм склонен да вярвам, че карцинома се е смалил за 5 дни, а по скоро с различни грешки при измерването от различните оператори и различните ехографи. Поздрави от мен за всички, които вярват в силата на природните продукти.
« Последна редакция: Януари 16, 2013, 09:06:27 am от Maistora52 »

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 352
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
 EDM electronics
Има една подробност, която не я обясняват много много за кленовия сироп и содата и въобще за содата.
Ако се приема само сода с вода. стомаха реагира светкавично, като затваря пилора и започва да отделя солна киселина.
Това се получава и с кленовия сироп и сода, ако не е загрят до 34- 44 градуса.  Ако е загрят до тази температура стомаха не свива пилора и разтвора минава към дванадесетопръстника и червата без солна киселина и може да си свърши работата. Кленовия сироп е с различна захар от повечето плодове и класическата захар.

« Последна редакция: Януари 17, 2013, 08:54:40 am от Maistora52 »

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Да, така е.
Когато се смесят трябва да се загрее сместа. Така влиза в реакция и не се неутрализира от солната киселина в стомаха.
Гледах няколко видеа с Тулио Симончини и той казва, че прилага и директно содата, там където може.
То по принцип стомаха си е сериозна бариера и за повечето билки..........
Аз все още не съм пил тоя разтвор /профилактично/, но мои близки на които съм споделил и го пиха, ми казаха, че било доста гадно след смесването и загряването. Но те малко са си и глезльовци....
« Последна редакция: Януари 17, 2013, 08:55:47 am от Maistora52 »

ceko26

  • Гост

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Днес авторът на тази тема ми съобщи, че баща му е напълно излекуван от рак, благодарение на коментираното в първия пост холистично лечение. Резултатите от изследванията показвали, че няма и най-малка следа от болестта - рак.

Тъй като баща му не е взимал ММС или ЦДС, все си мисля, че резултата щеше да е по-сигурен, по-рано убедителен.
Всъщност, противораковото лечение е противопаразитно лечение и то трябва да се прилага от "здравите" хора профилактично, ако не всяка, то през година. Това лечение ще премахне и паразитите от кръвоносните съдове и сърцето, и ще намали значително риска от сърдечно-съдовите заболявания. /За сведение: инфарктите в ранна възраст са инфекциозни заболявания, причинявани предимно от хламидии/.

Доброкачествени тумори има почти всяко човешко тяло след 40 год. възраст. Те се образуват дори след N-на брой деления на клетките, при копи и пейст. Никога новата клетка не е досущ еднаква със старата, и когато започнат да липсват и някои гени, клетката започва да не слуша организма, започва да живее за себе си. Тези чужди вече за организма клетки най-добре се премахват с глад.

Или най-доброто нещо след противопаразитното раково лечение е гладуването /или терапията на д-р Герсон/, което ще отстрани и последствията от болестта.
« Последна редакция: Януари 22, 2013, 08:44:15 am от Maistora52 »

Неактивен coke2k

  • Експериментатор
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 583
  • Пол: Мъж
Това вече си заслужава, дано  е истина. Ще може ли още подробности?

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Това вече си заслужава, дано  е истина. Ще може ли още подробности?

Подробности: резултатите от изследванията са потвърдени 3 пъти. Диагноза - рак на простатата - излекуван!
Всички подробности по проведеното лечение са написани в първи пост.

Само да напомня, че лечението на рака с "котешка стъпка" е откритие на български професор от БАН. Доказал го е с образуването на тумори в мишки, чрез инжектиране на канцерогенен токсин, увреждащ ДНК или РНК на клетките и образуване на тумори за около седмица. После с концентрирани разтвори-отвари на "котешка стъпка", инжектира отново мишките и пак след около седмица всичко изчезва.

Това е.