Автор Тема: Реални резултати от лечение на рак с алтернативна медицина  (Прочетена 357771 пъти)

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Освен казаното до тук в Асеновград на ул. "Чая" май беше номер 5 или 7 има един старец предлага за 15 лева една много добра гъба. Чага се казва.
 Комбинацията от трите метода би била добро решение. Чагата е имуностимулант пред който женшена бледнее.   
« Последна редакция: Септември 24, 2013, 07:01:22 am от Maistora52 »

Неактивен Сашо

  • Beginner
  • *
  • Публикации: 67
Благодаря за отговорите на PyroVeso и Радико, аз също съм химик, но се занимавам и с фармация, ще опитам с концентрирания извлек от конопа, стига да го намеря, че трябва да се внимава да не ме набедят за наркодилър. :)
« Последна редакция: Септември 24, 2013, 07:02:14 am от Maistora52 »

Неактивен Сашо

  • Beginner
  • *
  • Публикации: 67
Бях чул за конопеното масло че помага, но точно за рак на кожата не знаех.

Неактивен PyroVeso

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 972
  • Life is a DIY project!
Разгледай сайта и нета - мисля че се продава готово тук-там. Само гледай да не е от този дето се използва вместо зехтин като олио за салати, че бил много хранителен :)

Разгледай внимателно сайта, който ти пратих/добавих в предишния пост! Там има и как се получава и всичко.
Иначе доста тревица ще ти трябва и то от най-добрата.
С петролеев етер екстракцията ще стане най-добре.

Успех!
« Последна редакция: Септември 24, 2013, 07:03:52 am от Maistora52 »

Неактивен oneman

  • Специалист
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 249
  • Пол: Мъж
  • Направи го за да го разбереш
Само да подсетя, жива и мъртва вода от електролизер.
Също така не изключвай и хлебната сода - външно и вътрешно.
Като се подобри pH на организма не може да не повлияе.
Успех!
« Последна редакция: Септември 24, 2013, 07:04:44 am от Maistora52 »

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Снощи ми изскочи от главата, но мой приятел се излекува от не знам каква беше форма на рак. Дали от химиотерапията дали от отровата от син скорпион, но на последният телк му спряха пенсията за онкоболен и му заявили:
Станала е грешка нещо ти не си бил болен от рак.  ;D
« Последна редакция: Септември 24, 2013, 07:05:19 am от Maistora52 »

NIGHTMAN86

  • Гост
Здравей в моето семейство откриха на жена ми че има тумор в мозъка на кофти място където засега твърдят, че не може операция. Изчетох всичко, което си написал и прикачил, но искам още малко да попитам. Понеже информацията е прекалено много и се бърка може и да ми напишеш точната рецепта на всичко, което си взимал като диета. В смисъл едновременно ли ги приемаш кленовия сироп лененото семе и котешката стъпка (не смесено, а всяко поотделно, но в един и същи ден) Другото за което искам да попитам е за Бъзовия сироп. Пишат и много неща за него но той се прави със захар и няма как кленов сироп и бъзов ще се получи обратен ефект според мен. Мисълта ми е може ли тези 3 неща, които ти си написал + сухи бъзови зрънца да се дъвчат без на сироп. Моля за отговор. И какво бих могъл да очаквам като резултат ако всичко се спази. Излекуване или спиране на растежа на тумора
« Последна редакция: Септември 30, 2013, 06:57:10 pm от Maistora52 »

Неактивен PyroVeso

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 972
  • Life is a DIY project!
NIGHTMAN86, според мен най-добре е да избереш един метод на лечение, понеже иначе организмът се обърква/разстройва. Както е логично - има съвместими и несъвместими методи.
Освен това, като избереш един метод, трябва много добре да разбираш по какъв начин работи той, за да не правиш неволни грешки.
Примерно методът със кленовия сироп действа по следния начин: при 50'C и няколко минутно разбъркване, захарите от сиропа образуват комплекс със содата. Тя от своя страна е силно алкализиращ агент, който неутрализира болестните и възпалителни процеси, и дори убива клетките, приели я в голямо количество. След това този комплекс се изпива топъл, защото ако е студен пилорът (долният отвор на стомаха) ще се свие и вместо сиропът да се резорбира от червата, ще се храносмели, и изобщо няма да подейства. Резорбирайки се бързо и попадайки в кръвта, комплексът от захари и сода бива поглъщан охотно от туморните клетки, понеже те имат около 25 пъти по-голяма нужда от храна и енергия, отколкото нормалните. За апетитните захарни молекули обаче е закачена БОМБА - содата. Така туморните клетки се оказват преяли с нещо смъртоносно за тях...
ОБАЧЕ, за да подейства методът, виждаш, си има редица тънкости:
1) да бъркаш при съответната температура, за да се образува КОМПЛЕКС между сиропа и содата, а не просто да си остане смес от двете;
2) да има глад/дефицит на захари в организма (ако има възможност - дори пълно гладуване, или поне да не се приемат никакви други въглехидрати ОСВЕН кленовия сироп);
3) комплексът да се изпие топъл, за да се резорбира бързо от червата и да попадне в кръвта без да бъде разрушен от стомашните сокове и ензими;
4) приемът на сода да се увеличава ПОСТЕПЕННО на дневна база - да се започне от половин лъжичка и да се стигне до 4 (мисля) на ден - от една страна за да може организмът да се приспособи, а от друга - да не измрат прекалено много туморни клетки наведнъж, което би довело до отравяне на кръвта и т.н., и може да завърши фатално; след това количеството сода да се задържи на едно пиково ниво определено време (без да се прекалява), след което да се намали пак постепенно до едно "поддържащо" ниво, което може да откара и няколко години...

Подобна терапия чрез хипогликемичен шок (въглехидратен глад) се практикува като алтернативен метод и с "нормални" химиотерапевтични агенти (цис-платина и т.н.), като целта е същата - с много малко количество агент да се атакуват селективно туморните клетки.

Въобще, работата не е като "да ръгаш чушки в боба". Всеки метод си има специфика, благоприятстващи и пречещи фактори, подходящ хранителен режим и т.н.

Има и методи на принципа на това (отново) да се предизвика шок в организма, например с някаква силно несвойствена храна - сурови тиквани семки, ядки от кайсиеви костилки и подобни...
Бях чел наскоро и че някакъв руснак (доколкото си спомням) лекувал чрез хипертермия - лягаш за час (или нещо такова) във вана със загрята до 42'C вода (температурата на водата се поддържа с термостат), и така - всеки ден.

Изобщо, повечето методи работят заради това, че туморните клетки като "отцепници", извоювали си някаква автономия от управлението на тялото, вече не могат да разчитат на неговите поддържащи системи, интелигентност, адаптивност и т.н. Така поставени при необичайни условия те бързо дават фира, докато тялото притежава адаптивност и ресурси, които му позволяват да преживее ненормалните условия.

Народът е казал: "Пет пъти мери - веднъж режи!", а тук става въпрос за ЧОВЕШКИ ЖИВОТ, така че не 5, а 100 пъти трябва да "измерите", да се запознаете с алтернативните методи и да обмислите нещата... Нищо не трябва да се прави наслуки и урбулешката.

Неактивен Сашо

  • Beginner
  • *
  • Публикации: 67
Здравейте,искам да попитам дали има разлика във лечебните свойства на маслото от коноп получено от коноп със високо съдържание на наркотични вещества и това получено от обикновен технически коноп със ниско съдържание на наркотични вещества,защото второто си го купих сравнително евтино от този сайт http://giza-perfumes.eu/index.php но не знам дали ще действа.

Неактивен johnny_fx

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 118
Конопено масло се изцежда от семената и става за салатка. Това, което се търси е по-скоро конопена смола. Такава не мисля, че може да се намери тук. В друга тема мисля имаше повече инфо.

Относно извлека от бъз /или бъзак/, аз си го правя със захаросан мед. Двете растения /бъз и бъзак/ са от едно семейство и имат сходни свойства. Аз лично комбинирам и двете.

Неактивен Иван Димов

  • Експериментатор
  • Сериозен
  • ***
  • Публикации: 1 046
  • Пол: Мъж
  • Невъзможно нещо е да докажеш, че нещо е невъзможно
   PyroVeso, може ли да се замести кленовият сироп с глюкоза - доколкото съм чел тя най-бързо се възприема. Дали ще се свърже със содата? Питам само от любознателност.

Неактивен Maistora52

  • I'm first Omnologist in World
  • Почетен член на Форума
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 643
  • Пол: Мъж
Растението бъз е основно два вида - дървовиден и тревен. Обичайният е тревният бъз, дето расте навсякъде по дерета, покрай огради и синори.
Знам, че трябва да се внимава с плодчетата - съдържат отровни алкалоиди и не трябва да се приемат зрели сурови, съответно и извлек от зрели сурови плодчета (зърна). Трябва да преминат топлинна обработка, за да се разрушат отровните алкалоиди.
Внимавайте и с количествата - "Няма отровни вещества - има отровни дози!"
Вероятно обаче точно отровните алкалоиди помагат при разни заболявания.
Аз съм опитвал сок от бъзови плодчета и съм отвратен и от вкуса и от ефекта. Ставало ми е зле.
Внимавайте и с рецептите. ПироВесо е много прав - слушайте внимателно какво ви обяснява.
Желая всекиму ЗДРАВЕ!
И - внимавайте!
 

Неактивен mi68

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 779
Здравейте,
Този месец подхапвам 5-6 зърна от тревис бъз. Учудващо е доста сладък като боровинки. За сега леко ме разхлабва, храносмилането ми работи на бързи обороти.
На времето имахме една коза, като се наяде с листа бъз млякото горчи едва се пие.
Изказвам собствено мнение по въпроса. Средата (ефира) не са неутрални, а отрицателни, ако изкуствено завишиш отрицателността с отрова, организъма се подмладява и мориш вредните гъбички и бацили.
« Последна редакция: Октомври 01, 2013, 09:19:23 am от mi68 »

Неактивен PyroVeso

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 972
  • Life is a DIY project!
@Иван Димов

Не съм сигурен, а и не знам някой да е изследвал, точно кои захариди от кленовия сироп образуват комплекс със содата... В кленовия сироп има голямо количество захароза (дизахарид), но също така - олигозахариди и карамелни вещества. Глюкозата е сравнително просто съединение (монозахарид) и, доколкото, знам не е склонно към комплексообразуване.
От друга страна обаче при химиотерапевтичния вариант на метода се използва точно глюкоза (което ме навежда на мисълта пък че там тя най-вероятно се свързва химически с агента...).
Дори кленовия сироп да може да се замени с глюкоза - не е известно при какви условия тя образува комплекс  (или някакъв вид химическо свързване) със содата /например - възможно е температурата на теоретичното образуване на този комплекс да е НАД температурата на разлагане на содата или глюкозата.../.

Въобще - когато един метод е открит емпирично и е извлечен от практиката, без зад него да стои теория и солидни научни изследвания, най-добре е да го следваме дословно и без да си правим излишни експерименти. И без това достатъчно проблеми за решаване внасят примерно индивидуалната чувствителност на пациента, свойствата на конкретния тумор и т.н..

Неактивен Чичо НОНЧО

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 109
Здравейте, приятели!
 Искам да споделя нещо, което за мен е радостна вест, а за много от вас сигурно ще е  любопитно.
От години под езика ми растеше нещо като брадавица или папилом. Процесът беше толкова бавен, че не разбрах кога точно се появи, но със сигурност е поне на 10-15 години. В последните месеци обаче нарасна толкова, че езикът ми бе все там и направо ме влудяваше. Започна и да ме наболява.
Обмислях вариант да го отстранявам по някакъв начин. Първата ми спирка беше при зъболекарката.
Тя погледа, помига неразбиращо и рече, че трябва да се консултира...... Джипито каза,че ще се наложи хирургична намеса и да направя консултация с хирург.
Тогава обаче докато си '' чоплех" в Мазето.нет. попаднах на пост №25 от настоящата тема.
Признавам - никога не бях чувал за вит. Б 17 нито пък съм имал представа за лечебните свойства на кайсиевите ядки. Знам само, че преди много години с шурето варихме кайсиева ракия и един ден седнахме да играем табла в компанията на литър ракия и ок. килограм кайсиеви ядки. Ей богу-на другата сутрин и двамата бяхме полумъртви. Имах чувството, че главата ми е в менгеме и някой непрекъснато се мъчи да стяга още, и още... Същото беше и положението с шурека. Абе щом съм го запомнил сещайте се - от тогава минаха най-малко 20 г.
Извинете, отплеснах се!
Та след като разгледах още статии за кайсиите и изхождайки от това, че папиломите и разни видове брадавици са си ракови образувания набързо се снабдих с две шепи костилки и миналата неделя- 29-и  хруснах десетина ядки. Продължих така и през следващите дни. В Четвъртък онуй нещо под езика ми като че взе да се бунтува - усещах го още по-уголемено и болезнено. Не ме е срам да кажа, че започнах да се тревожа не на шега. Последната ми мисъл, когато си легнах беше, че май наистина трябва да се вземат някакви мерки.
Но дойде Петък! Почти първата ми мисъл след събуждането ми беше като последната от вечерта.
Пипам с езика обаче и.. кво да видиш- усещам, че нещо се е променило. Все още озадачен застанах пред огледалото и в първия момент не повярвах на очите си - папиломчето го нямаше. Само на негово място беше останала една бяла точка като..хм..изгорено! Вечерта брадавицата беше розова та чак червена.  До края на деня изчезна и това - беличкото. Направо като чудо някакво!
Та смело мога да потвърдя, че каисиевите ядки наистина имат  уникални свойства. Напълно изключвам вероятността от съвпадение защото през годините съм опитвал разни медицински щуротии- поне 10 на брой, но без абсолютно никакъв ефект.

БЛАГОДАРЯ ТИ, РАДИКО!!!

Между другото ако някой от колегите тук има повечко костилки от кайсии и реши да се раздели с малка част от тях - нека ми пише на лични. Ще бъда много благодарен.

Здраве и любов на всички! И извинявайте ако съм ви отегчил!

« Последна редакция: Октомври 08, 2013, 07:48:03 am от Maistora52 »