Автор Тема: Реални резултати от лечение на рак с алтернативна медицина  (Прочетена 357868 пъти)

Неактивен sorrry

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 145
   PH е индекс който се отнася за алкалността или киселинността на течности ( в най-общия случай). колкото е по- висок от 7, толкова е по-алкален. Колкото е по-нисък от 7, толкова е по- киселинен. Чистата дестилирана вода е с индекс 7 и е неутрална. Важно е че всички радикали освободени от клетките са киселинни и точно водорода се справя перфектно с тях

Неактивен sorrry

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 145
От 7 и нещо... до много над 7 !!
Зависи колко време ще оставиш уреда да работи.
  Всъщност водорода не се разтваря във водата. Само нано мехурчета се задържат от водните молекули. Искам да каже,че насищането на вода си има праг. Затова твърдя,че вдишването е по- бързо като ефект.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Не е удар в 10-ката, но пък е около нея.
Затова пък развенчава някои митове за рака.

7 причин рака, о которых вы раньше не слышали


<a href="https://www.youtube.com/v/DfX3FBKP0M4" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/DfX3FBKP0M4</a>

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
"Бере ли се грозде от тръни, или смокини от репей?"

E, смокини не се берат, но от репеи стават дуги чудеса:

https://www.tiktok.com/@legata_maiorum/video/7228274622758702341?_r=1&_t=8byMhFFYcmY&social_sharing=v1

П.п. Със съдействието на EDM.


Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Със съдействието на EDM:
КОНОПЛЯ - СЕНСАЦИЯ, О КОТОРОЙ МОЛЧИТ ОФИЦИАЛЬНАЯ МЕДИЦИНА

<a href="https://www.youtube.com/v/sxzwum9wZl8" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/sxzwum9wZl8</a>

Неактивен valex

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 505
  • Пол: Мъж
  • изчислителна техника

Неактивен epwpixieq-1

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 912
  • Пол: Мъж
  • e^(π*ι)+1=0
Ето едно прекрасно интервю за тези които се интересуват по темата, показващо корена или причината на зараждане на това което се знае като рак: https://youtu.be/lEzPt-sRmAc

Когато човек разбере причината лечението само се проявява само като се вземе под внимание че раковите клетки се развиват без приток на външен кислород но консумират кислород от молекулите на фруктоза или глюкоза  и се развиват само по такъв начин.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Този руски метод лекува 95% от случаите на рак.
Дёшево и сердито.
И елементарно. Въпроса е в параметрите на лазера, в края на лечението, който кара раковите клетки се "препълват" с кислород и да умират...

https://m.facebook.com/Per.aspera.ad.astra.A.N/videos/%D0%B2%D1%81%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%B0%D1%8F-%D0%BC%D1%83%D0%B4%D1%80%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8/1067496757997349/

П.п. Щом става въпрос за хлорофил, вероятно това е зелен лазер. С каква ли мощност?!

Неактивен epwpixieq-1

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 912
  • Пол: Мъж
  • e^(π*ι)+1=0
Този руски метод лекува 95% от случаите на рак.
Въпроса е в параметрите на лазера, в края на лечението, който кара раковите клетки се "препълват" с кислород и да умират...
Хората трябва да разберат че това е процедура а не лечение.

Единственото лечение на раковите заболявания е когато човек промени метаболизма си, който най-много е повлиян от нашия хранителн режим. Това се постига със силно ограничаване на преработените храни (хората даже не осъзнават, но и хляба е преработена храна) особенно тези с консерванти и силно фруктозно съдържание.

За тези които се интересуват ето 2-часов разговор с един от 3-те световни експерти на човешки метаболистични изследвания. При положение че отделите времето, това ще са 2 часа (неимоверно добре инвестирани) които, при положение че приложите съветите (и без никакви медицински интервенции), ще подобрят начина ви на живот и не само ще драстично намалят рисковете ви за ракови образования, но и ще подобрят като цяло здравето на организма ви: 
https://www.youtube.com/watch?v=7YbRCxeIVU0

можете да слушате и това интервю със същия изследовател:
https://www.youtube.com/watch?v=MakS2iRkj1Q

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Вероятно ще се повторя, но си заслужава.
Човек се среща с вирусите на рака (особено контактувайки с раково болни),
както се среща с други вируси.

Въпрос на имунна система е, дали ще се "бъгне"
(привет на химио-"терапевтите").
След 40 години човек вече има ракови клетки, но както се появяват, така и сами изчезват.
Защото имунната система се бори:
1-во с бактерии.
2-ро с вируси (кое 1-во, кое 2-ро тук не знам).
3-то с умрелите клетки - да се рециклират.
4-то вече място с раковите клетки. Ако човек се е затлачил/бъгнал, до 4-то не стигаме... R.I.P.

Тук Пикси добре напомня, че най-добрите начини да се бъгнете са много захари и консерванти.
И нитрати в т.н. колбаси и други отрови (цигари), но цяла лекция няма да пишем  8)


Неактивен mito_kupona

  • Сериозен Експериментатор
  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 681
    И аз си изпатих от тази коварна болест. Последните 4-5 месеца живота ми се преобърна на 360 градуса. Някъде май месец беше към края, жена ми направи едни много хубави мекици и аз така се наядох, че даже и преядох. Започнаха едни странни болки, на моменти доста силни, като колики, в стомаха около пъпа и почти навсякъде, които никога не бях усещал. Опитах се да отида по нужда не би, фалшива тревога но болките си ги имаше около час, час и половина и после всичко утихна. На другия ден при друсане в колата усетих лека болка под лявото ребро, много лека, като да ти покаже, че там има нещо нередно, и след това забелязах, че се появява понякога и при дишане и си рекох отивам на доктор. Казах му симптомите и той веднага ме прати на гастроскопия. След 3 дена ми я направиха и ми казаха, че имам гигантска язва 4 на 5 см и ми взеха биопсия. Доктора ми вика това е атрофирал гастрит, много лоша язва и ми каза веднага да си взема час за гастролог, което ме накара да си помисля, че нещата са много сериозни. Никога не съм имал гастрит, нито киселини, нито парене, нито някакви проблеми със стомаха, нито някакви симптоми, ядех люто и всичко, като прасе. Взех си час и след една седмица излязоха резултатите от биопсията и гастролога ми сервира, че имам аденокарцином или рак на стомаха и ме изпрати в хирургията за операция. Искаха да ме оперират на 2 август, но аз отказах, защото не им вярвах, а и жена ми с детето си бяха заминали на Бг за ваканция и бях сам. Всички ме съветваха да направя второ изследване и да искам второ мнение, надеждата умира последна, може да е грешка, такива мисли ти минават и т.н. Платих 500 евро и го направих към края на август и се оказа, че язвата е станала два пъти по-голяма за около 2 месеца 8 на 10 см, това е отвътре на стомаха а от вън е по-голяма. Затова искаха да ме оперират по-рано, защото този рак е много агресивен. Насрочиха ми дата за 13 септември. Аз какво направих преди това, в момента в които ми казаха, че е рак спрях да ям всичко съдържащо захар и започнах диета за язвата не ядех пържено, люто и т.н. Иначе си продължих да работя тежка физическа работа по 10 часа на ден. Почти не усещах никаква болка само от време на време при усилия се усещаше къде нещо не е наред не бих казал, че това е и болка, нямах никакви симптоми за рак на стомаха и затова отначало не им повярвах напълно на докторите.. Започнах да пия кленов сироп и сода специална чиста за стомах, а кленовия сироп беше клас А не много гъст и разреждах содата без да загрявам сместа и пиех по 3-4 средни лъжички на ден някъде 2 месеца до операцията. Отделлно една бабка ми направи 4 литра някаква отвара от 13 билки дафинов лист, корен от глухарче и други не знам точно и това го пиех сутрин и вечер по една яка глътка от шишето и ги държех в хладилника. Отделно сутрин и вечер си правех сок от 1 морков, един стрък пресен лук, 20-30 грама магданос, целина и половин киви, понякога слагах и малко домат за вкус. И така 2 месеца и никаква захар и нищо сладко, освен кленовия сироп. Като ми направиха втория път гастроскопия в информето пишеше, че има много участъци на некроза или много измрели ракови клетки, но имаше все още активни, които се размножаваха. Казаха ми, че ще ми извадят целия стомах и аз се развиках да не ме оставят инвалид и доктора ми обеща, че ще направи всичко възможно. Това зависи от заразените лимфни възли около стомаха които са 26 и по това колко са заразени се определя стадия на заболяването. Така и направи доктора 6 часова операция уж щеше да е лапароскопия само с 4 дупки, но накрая ме отвориха, като прасе  разрез на пряко 40см  и нагоре още 10 см, защото язвата била много високо и нямало как да бъркат там с камери и други пособия, за да не ми надупчат сърцето. А според мен така е по-добре, защото всичко се вижда и може да се изчисти. Е възстановяването е доста време около 3 месеца. Оказва се, че там където се опира дебелото черво в стомаха има метастаз на дебелото черво, което се е заразило от стомаха. От него са ми отрязали 10 см, за да го изчистят, от стомаха две трети и парче от тънките черва, за да се направи байпас от хранопровода до остатъка от стомаха или новото стомахче, което са ми съшили. Абе нарезали са ми целия тръбопровод. Преди операцията на скенера нямах метастази и разсейки по другите органи. Два месеца след операцията пак ми правиха скенер и тест за туморни клетки и нямам нищо за момента и след 3 месеца пак на проверка. Ако не бях се оперирал ми даваха около 1 година живот, но според мен щеше да е по-малко, защото не знаеха, че е засегнато и дебелото черво. Аз съм убеден, че натуралните средства, които прилагах забавиха гадината и ѝ попречиха да се разпространи и в други органи, даже бях започнал и да я унищожавам.
   Според мен всичко започна някъде месец април 3 дена имах почти 40 градуса температура без никакви симптоми на грип или настинка, без никакви болки никъде. Тогава се налапах с тази гадина а аз си обяснявам нещата така. Аз слагам плочки последните 2 години, правя фасади, басейни, подове, бани, тераси и други. Като докарат плочките и ги оставят навън и като вали картона с които са опаковани се мокри и се образува една гадна черна плесен и ме съмнява, че се налапах с някакви гадини от там. Е имам и 4-5 години работа в атомната централа в Козлодуй, влизал съм в радиоактивната зона не един път ама беше много отдавна. Бях пушач, почти никога не закусвах, пиех, само кока-кола, а вода почти не пиех. Алкохол не пия никакъв от 12 години и преди не пиех системно само в петък и събота на селския купон. Вече не пуша, но и нямам вече стомах нормален. Надявам се да съм прескочил трапа. Рака е диагноза, а не смъртна присъда и затова човек трябва да се бори до край.
« Последна редакция: Ноември 25, 2023, 11:36:58 pm от mito_kupona »

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Е, боец 8) Браво!

Ако препрочетеш всичко тук, може да ти дойдат и още идеи.
Напомням ти само тая: лъжичка ленено семе (не много, че се пълнее, а и защото не вземаш VERTERA),
пускаш и смилаш в кафеварката. После веднага (да не се окисли - в кисело мляко от най-качественото). Ако не всеки ден, то редовно.
Така ще имаш най-добрият строителен материал, който прави клетъчните стени яки - да не влиза там вируса на рака.

Припомням - той, вируса де, 1-во се появява в кръвта (дал съм мисля и чай за изчистване на кръвта тъдява)...
Това д-р Райф го е казал, до колкото помня.

Неактивен epwpixieq-1

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 912
  • Пол: Мъж
  • e^(π*ι)+1=0
да не влиза там вируса на рака.[/b]
Припомням - той, вируса де, 1-во се появява в кръвта (дал съм мисля и чай за изчистване на кръвта тъдява)...
Дайте да оставим вирустите когато говорим за ракови клетки най-малкото понеже се създава абсолютно прогрешна кратина че това е външно заразяване, което е абсолютно грешно представяне, и че човек може да се "изчисти" от тях.

Ежедневно в човешкия организъм се зараждат и умират хиляди ракови крлетки, като това е част от клетъчния цилъл. Това разбира се не означава че тези ракови келетки образуват непрекъснато агрегирани ракови образования (огромно агрегирано количество от такива клетки).  Принципа на зараждане и неконтролируемо развиване на раковите клетки няма нищо общо със вируса, а много повече с това на човешките зародишни клетки, понеже и двата типа (зародишните и раковите) се мултиплицират при липсата на кислород. Основната разлика е че при едните (зародишните) това мултиплициране е контрулируемо (натурано) хормонално а при другите (раковите) не, и както вече споменахме, точно фрлуктозата (както и други ингредиенти намиращи се в преработените храни) спомага за този неконтролируем, при липса на кислород, растеж.

@mito_kupona браво на вас че сте могли да подобрите положението на организма си. Най-добре е разбира се изобщо да не се допуска да се стига до такова положение и най-елементарния начин е просто да се ограничат каквито и да са изделия със захарно съдържание всяко нещо като вафли със шоколад и особенно фруктозно наситени напитки.
Пържените "вкусутии" са също голям проблем. Никога не пържете, особенно в растителни (ненаситени) мазнини (това е другото голямо зло).

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Не бъди толкова отворен (разбирай самонадеян).
Вируса препрограмира клетката, да се държи по съвсем друг начин.
Това, че си средностатистически много по-начетен, не ти дава правото да лъжеш,
зер имаш индулгенция (разписана в USA) срещу самозаблуди.

Виж филма, какво е открил d-r Royal Raimond Rife в USA през 30-те години и не заблуждавай хората.
Ако имаш нещо срещу фактите в документалният филм, щем да чуем:

https://mazeto.net/index.php/topic,2774.msg136416.html#msg136416