Животът- начин на употреба! > Медицина, здравословно хранене

Реални резултати от лечение на рак с алтернативна медицина

<< < (50/62) > >>

MTM:
Също така много мощен анти оксидант е червеното цвекло.Може би е най-доброто. Почиства целия организъм, дробове, бъбреци, стомах, кръвоносни съдове. Подтиска, дори напълно унищожава раковите клетки.

MTM:
Посочих червеното цвекло, защото е достъпно и на добра цена. А за най-мощен,, рако убиец "се ползва гъба от бреза, но трябва да се купи от Русия. Тука я нямаме. За съжаление.

Радико:
Ооо мисля че я бях забравил тая гъба. Мойте съболезнования за руските националисти, но в родопите расте по добра. Продава я една баба от Асеновград Мъжът и беше един от най известните билкари в България но почина преди 2-3 години над 90 беше тогава лека му пръст. сега жена му и дъщеря му продължават. Имат страшо много лекове за много болести.

mirkata:
Много нови и интересни неща за лечение научих от тази тема. Дано не ми потрябват някога....

tobo1:

--- Цитат на: Радико в Март 22, 2018, 09:57:33 pm ---Ооо мисля че я бях забравил тая гъба. Мойте съболезнования за руските националисти, но в родопите расте по добра. Продава я една баба от Асеновград Мъжът и беше един от най известните билкари в България но почина преди 2-3 години над 90 беше тогава лека му пръст. сега жена му и дъщеря му продължават. Имат страшо много лекове за много болести.

--- Край на цитат ---
Радико, дай някакви координати?

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия