Автор Тема: Реални резултати от лечение на рак с алтернативна медицина  (Прочетена 357591 пъти)

Неактивен az_skeleta

  • Активен
  • **
  • Публикации: 294
  • Пол: Мъж
Аз пък въобще не съм съгласен че силиций и селен са едно и също нещо!!!

https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D1%86%D0%B8%D0%B9

https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD

Неактивен MTM

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 420
Az_skeleta  по инерция съм го написал Извинявай.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Радико силиций, селен, салицилова киселина и както и да го наричаш в общи линии е едно и също нещо. Вино плюс салицилова киселина,, аспирин". Както и да е.

Цитат
В салициловата киселина — C6H4(OH)COOH — карбоксилната и хидроксилната групи са директно свързани с бензеновото ядро.
Нещо не виждам тука къде е силицият.
Източника на цитата е:
https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%86%D0%B8%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B0_%D0%BA%D0%B8%D1%81%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D0%B0

smsi-h

  • Гост
Откровено казано, напоследък в тази тема се изписаха доста нелепици, недомислици и глупости. За целта пускам една доста добра книга за алтернативното лечение на рака, обхващаща почти всичко от световния опит. Материалът е доста ценен и ви съветвам да си го запазите.

Уважаема Маргарита... Аз лично, откакто през зимата пия почти всеки ден домашно червено вино, собствено производство, не боледувам от простудни заболявания. От осем години в къщи си правим ябълков оцет и го консумираме всекидневно, особено баща ми и дъщеря ми. Отделно, пет души семейство сме, ядем по около 80 килограма мед на година, даже често жена ми като бръкне в шкафа, ха... пак няма захар за да направи сладкиш. Хапваме си и доста прашец, баща ми основно с него си прави профилактика за простатит, от няколко години не само, че е добре, ами даже и не ходи на лекар, за да си прави изследвания. Приоритетно ползваме пасти за зъби без флуорид, жена ми избягва да готви пържено, а топлинно непреработените салати почти всекидневно са на масата ни. Вече съм почти на 50, а кръвното ми е в болшинството време е 110-115 на 70-75 и не се занимавам със  спорт, въпреки, че пуша дневно по кутия цигари.

От цялата описана от Вас диета, не мога да проумея защо приемате небелено ленено семе и пълнозърнест хляб. Прост факт, във всички обвивки и триците на зърнените култури, има твърде високо съдържание на фитинова киселина, която е доста токсична и влияе даже на ниво ДНК. Най-добрият начин за неутрализиране на фитиновата киселина е варенето, не печенето. Голещо Ви препоръчвам да се снабдите с апарат за кълнове и вместо пълнозърнест хляб и млени семена, консумирайте кълнове и по-точно, зелената част на кълновете без корена и остатъка от семето, а най-добре е да си правите сок от смлени кълнове, който да го пиете прецеден.  За кълновете в нета има изписано много, като по пълноценност те се равняват едва ли не на водораслите, т.е. супер храна са, както и цветния прашец.

Маргарита, имам питанки. Опитвали ли се лечебен глад? Правени ли са ви изследвания напоследът за нива на цитокини и ако са, какви са изводите?
« Последна редакция: Март 19, 2018, 10:43:56 pm от smsi-h »

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
силиций, селен, салицилова киселина, диплоидни и тетраплоидни клетки, пасти за зъби без флуорид, фитинова киселина, нива на цитокини...

Това е само от последната страница.

Хора, аз дори не си знам нивото на хемоглобина или желязото дет би трябвало да излизат при елементарен кръвен тест... Вие в поликлиниката ли живеете, или следвате органична химия задочно? :) Не усещате ли че приличате на хипохондрици?

От тоя свят никой не си е отишъл жив. Здравите обикновено си отиват от нещастни случаи.
Спрете да се ровите в организмите си и живейте така, че като стане време да си ходите от тоя сват да не съжалявате за нито един ден който сте изживели. Да не можете да кажете че сте го пропилели.

Както искайте ме разбирайте...

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Тук съм съгласен с теб, но не бива и хептен през къра да го бичим.

Неактивен Maistora52

  • I'm first Omnologist in World
  • Почетен член на Форума
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 643
  • Пол: Мъж
Цитираните по-горе от мен материали са от тук: http://radostinalassa.blog.bg/technology/2018/03/16/chrevnite-paraziti-i-siliciiat.1599203
Под всеки от отделните материали има линкове към подобни по тема, и "с прескок" си ги копирах всичките.
Видях много здрав смисъл в някои от тезите.
Истината е на кантар, според конкретния индивид...

"Най добрият лекар е човек сам на себе си!" (бълг. поговорка)

Неактивен hyparh

  • Сериозен Експериментатор
  • Сериозен
  • ****
  • Публикации: 1 013
  • Пол: Мъж
  • As above, so below
Вероятно и тук истината е някъде по средата. Юлиян също е прав до голяма степен, но все пак човек би искал (когато му дойде времето) смъртта (или преходът) да бъде колкото може по-бърза (инфаркт, инсулт) отколкото месеци или години ходене по мъките с раково заболяване и то примерно на възраст наполовина на средностатистически отредената за живот. Страхът от рака не е случаен, защото човек вижда какво причинява тази болест на близките му (вероятно са много малко семействата без нито един раково болен в родата).
Така че пълно занемаряване начинът на живот пак не е приемливо.

Чел съм, че консумацията на Алое Вера е мощно средство за различни заболявания в т.ч. и рака, като спира размножаването на раковите клетки и помага в процеса на излекуване.

Относно снабдяване на организма с високоусвоим силиций, потърсете в Гугъл за "диатомична пръст". Аз от известно време я взимам като хранителна добавка - цената е достъпна и стига за доста време.

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
От прочетеното до тук осъзнавам едно нещо! Че ние като "разумни" същества не разбираме едно нещо. Всичко е въпрос на Енергия. Имаш достатъчно жизнена енергия, тялото ти само се справя с проблемите на живота. Нямаш енергия, тогава търсиш алтернативни начини за да си я доставиш и да позволиш на жизнените процеси да протичат нормално. Източил си жизнената си енергия за безсмислени неща и безсмислен живот, тогава започваш да боледуваш и тялото ти започва да вика "мама". Не осъзнаваш в какво състояние си, защото си изцеден от безсмислени идеи, идеали и амбиции, който никога няма да реализираш. Това е! Който го разбира, добре! Който не го разбира, сори! Да се бори!!! :) 
« Последна редакция: Март 20, 2018, 03:56:50 pm от atos »

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
   plcsoft
ОТВРАТИТЕЛНО ЦИНИЧНО изказване. Ти току що изрече:
 "Мъчете се и мрете грешници защото така ви се пада" насочено към всички болни, не само от рак.
Не искам да съм пророк, но това ще ти се върне десетократно защото всичко, всяка дума се връща като бумеранг.
Юлияне напълно съм съгласен с теб само с една мъничка поправка:
Мисля че е по добре да съжаляваш за загубата на половината от десетте години които си живял отколкото да не съжаляваш за нито един от десетте дни които си живял.
Нещо съм се разкашлял като магаре за това довечера когато предполагам, че ще четеш тези редове мисля да ударя една голяма бирена халба греяно вино с черен пипер. Ха наздраве.
А и да се помолим думите на plcsoft да му бъдат простени.
« Последна редакция: Март 20, 2018, 03:58:52 pm от atos »

Неактивен az_skeleta

  • Активен
  • **
  • Публикации: 294
  • Пол: Мъж
Радико, простени от кого? Той посочи основната причина за много от болестите. Всичко първо се случва на енергийно ниво и после се материализира. Много по трудно е чрез материята да влияеш на енергията, и затова разните лекарства и добавки, при едни работят при други не. И тука съм почти сигурен че е така защото енергията ни се влияе от емоциите ни. с plcsoft не съм съгласен само с това че той приема нашата същност в всичките и форми, за батерия, а всчщност ние сме генератори. Та болните са си болни заради самите тях, и в повечето случаи никой не им е виновен. А в действителност им съчувствам и съм се опитвал да помогна, но не знам защо винаги съм оставал неразбран.

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Много се спекулира с думата "енергия". Ми то всичко е енергия. Ако говорим за енергията в човешките клетки, тя е електричеството, с което работят. Това електричество на дезинтеграцията е в основата на проблема "Рак".
Ел.Д, това са вълните на три химични елемента. Галий, Самарий и Нептуний. Ако тялото има в изобилие тези вълни, никакъв паразит не може да вирее в него. Като казвам паразит, имам предвид не само червеите, а и гъбички и патогенни бактерии и вируси. Видях радиестезичните изследвания на хора с различни проблеми. Всичко се потвърждава. Липса на Ел.Д, това е унищожително за тялото. Кое ни докарва липса на това електричество? В днешно време, това са всички изкуствени електрически уреди, компютри и всичко, което излъчва радиовълни. Така също и геопатогеннните зони, унищожават Ел.Д. Знаете още преди тук да заговоря за Тюрен, че е известно, че хората живеещи върху геопатогенни зони, заболяват от рак. Вече знаете, защо.  Ракът не може да бъде премахнат!!! Може да бъде спрян и поддържан неактивен, до края на живота на човек, но не може да се отстрани. Най-сигурния начин е да се поддържа нивото на клетъчното електричество, посредством катализатор на Тюрен. Това е.

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
   plcsoft
ОТВРАТИТЕЛНО ЦИНИЧНО изкзване. Ти току що изрече:
 "Мъчете се и мрете грешници защото така ви се пада" насочено към всички болни, не само от рак.
Не искам да съм пророк, но това ще ти се върне десетократно защото всичко, всяка дума се връща като бумеранг.

А и да се помолим думите на plcsoft да му бъдат простени.

Радико, нито ми е цинично изказването, нито пък желая злото на някого! Не ми е в природата това качество! Казвам истината такава каквато е! А това че, ти я тълкуваш по този начин, си е твой проблем! Не е мой! Ако това което съм написал се разбира правилно, то тогава наистина има какво да ми се връща като бумеранг, под формата на Здраве, жизненна енергия и сила! Нека бъде така, за всички който са разбрали правилно посланието ми! :) :)

Радико, простени от кого? Той посочи основната причина за много от болестите. Всичко първо се случва на енергийно ниво и после се материализира. Много по трудно е чрез материята да влияеш на енергията, и затова разните лекарства и добавки, при едни работят при други не. И тука съм почти сигурен че е така защото енергията ни се влияе от емоциите ни. с plcsoft не съм съгласен само с това че той приема нашата същност в всичките и форми, за батерия, а всчщност ние сме генератори. Та болните са си болни заради самите тях, и в повечето случаи никой не им е виновен. А в действителност им съчувствам и съм се опитвал да помогна, но не знам защо винаги съм оставал неразбран.

Благодаря за подкрепата! Явно сме на едно и също ниво на осъзнаване!
Относно батерийката! Използвах този израз за определена идея и мисъл която да изложа! Иначе съм съгласен със теб че, ние сме генератори на енергия, тоест преобразуватели, но също сме и акумулатори на такава! Просто нашият приятел Радико е манипулатор песемист и вижда нещата от негативната им страна! За това и тъкува нещата пророчески! Аз имам предвид тяхната енергийна същност и не ги приемам пророчески! А като факт! Приятен ден!!!

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Много се спекулира с думата "енергия". Ми то всичко е енергия. Ако говорим за енергията в човешките клетки, тя е електричеството, с което работят. Това електричество на дезинтеграцията е в основата на проблема "Рак".
Ел.Д, това са вълните на три химични елемента. Галий, Самарий и Нептуний. Ако тялото има в изобилие тези вълни, никакъв паразит не може да вирее в него. Като казвам паразит, имам предвид не само червеите, а и гъбички и патогенни бактерии и вируси. Видях радиестезичните изследвания на хора с различни проблеми. Всичко се потвърждава. Липса на Ел.Д, това е унищожително за тялото. Кое ни докарва липса на това електричество? В днешно време, това са всички изкуствени електрически уреди, компютри и всичко, което излъчва радиовълни. Така също и геопатогеннните зони, унищожават Ел.Д. Знаете още преди тук да заговоря за Тюрен, че е известно, че хората живеещи върху геопатогенни зони, заболяват от рак. Вече знаете, защо.  Ракът не може да бъде премахнат!!! Може да бъде спрян и поддържан неактивен, до края на живота на човек, но не може да се отстрани. Най-сигурния начин е да се поддържа нивото на клетъчното електричество, посредством катализатор на Тюрен. Това е.

Това е физическата страна на нещата! Но, освен физическа има и енергийна тоест, метафизична страна на нещата! Моля само да не се възприема израза метафизична като нещо библейско! Това не е въпрос на вярване а, съвсем друго ниво на осъзнаване на заобикалящата ни реалност! Но, да не се отклоняваме от темата!
« Последна редакция: Март 20, 2018, 04:03:31 pm от atos »

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Радико, простени от кого? Той посочи основната причина за много от болестите. Всичко първо се случва на енергийно ниво и после се материализира. Много по трудно е чрез материята да влияеш на енергията, и затова разните лекарства и добавки, при едни работят при други не. И тука съм почти сигурен че е така защото енергията ни се влияе от емоциите ни. с plcsoft не съм съгласен само с това че той приема нашата същност в всичките и форми, за батерия, а всчщност ние сме генератори. Та болните са си болни заради самите тях, и в повечето случаи никой не им е виновен. А в действителност им съчувствам и съм се опитвал да помогна, но не знам защо винаги съм оставал неразбран.
Не знам дали ще ме разбереш но ще пробвам да обясня защо си оставал неразбран. По точно разбирали са те но им е било ясно, че не можеш да помогнеш. Примерно:
Звъни ти съседа и вика:
 -Помощт влязоха крадци у дома ще ме бият и ще ме оберат. И ти услужливо го съветваш:
Ами заключвай си вратата за да не влизат крадци и вземи си сложи по здрава врата. вместо да вземеш една сопа и да отидеш да помагаш със още двама трима комшии.
Комшията ти може и да си сложи блиндирана врата слдващият път, Но тогава крадците ще се изхитрят и ще влязат през прозореца и това може да е твоят прозорец, не неговият. И най важното за нещата в тази тема няма втори опит.
Отворете си тема:
Природосъобразен живот за превенция на ракови заболявания и си пишете там. Тук четът хора които имат нужда от лекарства не от съвти за праведен живот. Последното важи и за амулетите на Тюрен Не знам дали ще предпазят от заболяване на рак, но че няма да излекуват съм убеден.