Автор Тема: Реални резултати от лечение на рак с алтернативна медицина  (Прочетена 365128 пъти)

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Когато написах горният коментар имах предвид казаното от edin. Разбира се че, има голямо значение следният девиз - как се храним, как мислим и как се движим. Тези три неща играят жизно важна роля за благополучието и здравето на всеки човек. Но, когато си се преборил със дадена болест и си постигнал някакъв резултат, да се върнеш отново към болестта за мен означава че, някой от тези три неща е занемарено. А най-вероятно и трите. На мен лично много ми помага следната таблица. Сложил съм си я в кухнята на видно място. Така във всеки един момент знам и си правя елементарна сметка каква храна готвя е на къде се движи баланса. А относно храната. Такова богатство на вкусна и натурална храна има в нашата родина че, направо е срамно да задавате такъв въпрос. Това говори в буквалният смисъл за незнание и безхаберие. Дори всеки ден да си правиш ново ястие от жива и естествена храна то, менюто ти с месеци няма да се повтори. А това е една хилядна от това което може да се сътвори. Имайте  предвид че, говоря за чиста натурална храна която се ражда от земята ни. Ако добавим към това и вносните екзотики то палитрата става толкова разнообразна че,,,,,,просто не може да се опише. Другото което трябва да се отбележи е че, тази насока във готвенето е толкова слабо развита и те първа може да се твори и да се създават нови блюда. Достатъчно е само месец два да ядеш истинска натурална храна и след това супермаркетната синтетика ще ти се струва отвратителна и отровна(каквато е всъщност). Но, за това много малко хора се досещат. В тази насока може да се напише цяла книга. Но, да не се задълбочавам повече. Който иска ще намери пътя а който не иска да си яде отровата супермаркетна и да храни раковите клетки. А ето и таблицата.

Неактивен g1905

  • Beginner
  • *
  • Публикации: 96
От години ям два пъти на ден, сутрин в 7 часа и вечер в 7 часа. И то едно ядене, не първо, второ и трето. Т.е. малко. Масово, хората прекаляват с храната. Готвена(мъртва) храна, ям само през зимата. Останалото време, не готвя. Ям плодове и зеленчуци (жива храна).

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Значи си в Елитният клуб на здравословното хранене. Аз те първа прохождам. От три месеца съм на такава храна и резултатите са повече от впечатляващи. Като се има предвид че, все още тялото ми не се изчистило от техногенната отрова то се чувствам учудващо добре. Просто прекрасно. По-друг начин не мога да го опиша. ;)

Неактивен g1905

  • Beginner
  • *
  • Публикации: 96
Месо си позволявам няколко пъти в годината, обикновено пилешка супичка. От 5 години не съм купувал хляб от магазина, което си е лоша имитация на хляб. Имам познат, работещ в хлебозавод, който ми каза, че нощем идват камиони и стоварват от тях чували, без никакви надписи, с незнайно какви съставки и им нареждат: сипвай в машината! Млечни продукти също не ям, те са за деца до 4 годишна възраст. След тази възраст  са вредни. Не пия никакви газирани напитки. Пия вода, по 2-3 литра на ден от кана с филтър. Всяка вечер изпивам концентрат по 50 мл. или домашно вино 200 мл. Не съм ял сладко от 15 години, мразя го. Използвам 1 кг. кафява захар годишно, за направа на домашен хляб.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 539
  • Z - Оркестър Вагнер
Да, прекаляването с храната е може би по-вредно от нездравословната храна. Казват количеството за едно ядене трябва да бъда толкова, колкото да се побере в шепите ти.

Колкото по-малко храна поемаме, толкова по-здрави. Трябва да се става гладен от масата. Това не е много лесна работа. Когато се преяжда се отделя хормон на растежа от черния дроб, който кара клетките да се делят по-бързо. И вместо примерно това деление да става за 1,5 г., то се случва за 1 г. или  още по-скоро. Така се изчерпва ресурса им и настъпва по-бързо старостта. Клетките имат също брой цикли, като яйцеклетките, но малко по-голям брой.

Имаше правен опит с мишки: едните им дават да преяждат, другите се хранят нормално, а третите ядат 3 пъти по-малко. В крайна сметка преяждащите ги хващат всички болести присъщи на съвременния човек и животът им е два пъти по-кратък, ония дето се хранят нормално, боледуват и живеят нормално, а ония дето се хранят с 3 пъти по-ниско калорична диета живеят 2,5 пъти по-дълго и не боледуват от нищо - факт!

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
За сега ям месо но предимно варено. Също отказах купешкият хляб. От три месеца ям само домашен хляб с натурална закваска. Интересно ми стана на нова година се бяхме събрали със роднини и на масата имаше и от купешкият и от домашно приготвеният. Домашно приготвеният се изяде и понеже не ни стигна си доядох с заводският. Вкуса му още ми стой в устата! Направо имах чувството че, ям дунапренена гъба. Толкова отвратителен ми се видя. А кайнчото и жена му понеже са свикнали на такъв хляб го омахаха и него без въобще да им мигне окото. От млечните продукти за сега ям само кисело мляко с мюсли и мед. Естествено домашно приготвено със истинско краве или овче мляко, от магазина не съм купувал от години.  Много добре балансирана здравословна храна се получава. Като изям една паничка от нея и цял ден мога да работя като вол без да се изморя или изтощя. Толкова е силна и чиста. От три месеца насам ям предимно храна по рецептите на Атерхов. Особенно ми харесва СЯБ(силно ядково брашно) примесено със кокосови стърготини и накиснати в медена вода става божествена храна с неповторим вкус. Откакто си купих дестилатор пия само жива вода предварително дестилирана и накиснат в нея зеолит. Най-малко 3-4 литра на ден. От както минах на такава храна не употребявам алкохол. Просто не ми се пие! А преди се наливах с галони!? При мен проблема е че, ям много сладко. Просто за сега това ми е слабост и не мога да го откажа. Може би по-нататък когато тялото ми се изчисти от токсините и шлаките наслоявани с десетилетия ще откажа и сладкото. Но, за сега не се зоря. Нека всичко да става по-естествен път. Без насилие и издевателства над себе си. Предостатъчно са ми останалите издевателства на външният свят върху тялото ми. За заинтересуваните  прикачвам книгата на Атерхов. Макар че е писана през 60 години на 20 век когато храната ние била все още чиста и естествена тя е още по-актуална днес когато над 60% от храната в супермаркетите е ГМО и 99% от купешките продукти са напоени със психотропна отрова носеща модерното име Емулгатори, стабилизатори и подобрители. Глупости на търкалета. Истината е че, истинската натурална храна не се нуждае от никакви подобрители. Тя си е великолепна и вкусна и без този техногенен боклук. Но, виж изкуствената  храна на нея и е крайно необходима. Защото без тези добавки тя ще бъде още по-отвратителна и безвкусна. За това се слагат тези Подобрители за да се направи що годе пригодна за ядене и постоянна консумация.     
« Последна редакция: Януари 27, 2017, 09:49:16 pm от plcsoft »

kraslas

  • Гост
Имаше правен опит с мишки:... В крайна сметка преяждащите ги хващат всички болести присъщи на съвременния човек...
Този форум май не е за Вас!

Клетките разбира се се делят, но това НЕ е заложено в ДНК-то както мнозина смятат и че имали определен брой на делене ;)
Това е заблуда която даже докторите-химици разпространяват неадекватно по съобразими причини ;)

Клетката СПИРА да се дели, когато изпита нужда от едно елементарно вещество (по ред причини няма да го спомена сега), но старите владетели и даже фараони неустоимо са го търсили по нашите Земи от хилядолетия :)

Човека може да живее на практика колкото си иска, друг е въпроса дали желае 8)
Принципно обаче тази тема не е за тук ::)

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Това означава че, отново са се върнали към старите си навици и организма отново се е подкислил. Демек pH стойността на храната която поемат е с преобладаващ киселинен характер. Иначе, ако бяха преминали към натурална и естествена храна със преобладаващ алкален характер, нямаше да има ново развитие на рака. Такъв е извода!

Напълно погрешен извод. Госпожата от скрийншотовете е йога, веган. Медитира си, яде си марулки и прочее и въпреки това, ракът и беше рецидивирал.

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
kraslas
Вероятно имаш предвид т.нар. "българско мумийо", което се намира в естествени кухини и процепи в пещери в основата на планините  :) Не говоря за това което копае дядото и писаха в медиите, съвсем друго е - нито е хума, нито смола, а е с кристален строеж.
Това нещо е голяма рядкост, но в България може би има на няколко места - едно от които е определена пещера в долината на тракийския цар-жрец на гетите Залмоксис /жилището му, неизвестно на широката публика/. Който впрочем в старите текстове е описан като безсмъртен... Т.е. това е аналог на храната на олимпийските богове амброзия, в Индия се нарича амрита.
Може да се получи и по синтетичен път със методика за обогатяване и филтрация, нещата са доста алхимични като технология - но това е една от целите на тази забравена и осмивана от многознайните съвременни корифеи наука.
Ормусът е подобно вещество в чистия си вид - независимо от източника си /морска луга, минерали, вода/. Виж нещата на Бари Картър и Дейвид Хъдсън, но не на български - че е пълно с измамни препарати /нищо от тях не е оригиналното вещество/. И както се казва за СЕ-то, ако искаш генератор - трябва да си го направиш сам, така е и за ормуса - ако искаш истински, просто трябва да си го направиш. Или да намериш  :)
Ако имаш желание да обменим инфо по въпроса, пиши на лични - че сега ще ме заядат дебелите глави тук  ;D
Поздрави!

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Напълно погрешен извод. Госпожата от скрийншотовете е йога, веган. Медитира си, яде си марулки и прочее и въпреки това, ракът и беше рецидивирал.

Има някаква причина за да продължи да се развива. Ако е вегетарианка, може би непълноценното хранене е проблема. Под пълноценно хранене имам предвид не чистото вегетарианство(познавам двама такива-живи да ги оплачеш) а, консумирането на разнообразна натурална храна , в това число и морски продукти и месо но не печено или пържено а, варено. А може би тази госпожа я тресе амбицията и проклетията здраво и тялото и е изцедено тотално. Нали сме форум за технически насочени знания да го обясним по-технически. Ако разглеждаме организма на човек като жива акумулаторна батерия която достига максималният си капацитет на 20-24 години то, от там нататък капацитета на тази батерия постоянно намалява. Ако батерията се използва в правилен режим без да се претоварва излишно то, тази батерия ще издържи примерно до 70 години. Ако пък батерията човешка редовно се претоварва и не се до зарежда то, енергийният и капацитет ще се изразходи значително по-бързо жизненият и цикъл намалява. Така че, ако ползваме тази аналогия то, значи тази госпожа или е със повредени клетки родена или е изцедена. Ще ме простиш за последните изречения но, казвам каквото мисля. Не я познавам и не и желая злото, а просто да помогна. За това е важно правилото - как се храним, как мислим и как се движим! Много важно правило!


Клетката СПИРА да се дели, когато изпита нужда от едно елементарно вещество (по ред причини няма да го спомена сега), но старите владетели и даже фараони неустоимо са го търсили по нашите Земи от хилядолетия :)

Човека може да живее на практика колкото си иска, друг е въпроса дали желае 8)
Принципно обаче тази тема не е за тук ::)

Съгласен съм с това което си написал! Нищо на този свят не е безкрайно. По-същият начин и клетките ни. Те си имат определен лимит или така нареченият ензимен потенциал. Свърши ли, ензимният потенциал клетката не получава достатъчно чиста енергия и започва да работи с каквото има. Ако наоколо има токсини и шлаки градивен материал и стават шлаките и токсините ако, около нея има чиста храна и чиста среда то, се храни с тази чиста и необременяваща храна. Макар и процесите да са доста сложни, опитвам се да ги обясня по-възможно най- простият разбираем начин.
Относно  това дали човек може да живее дълго или не. Мисля че, при тази среда, тази храна и тази цивилизация вече не е възможно. И храната и водата и въздуха са толкова отровени че, ако се унищожи моментално нашата цивилизация най-вероятно на природата ще са и необходими хилядолетия за да обезвреди тази отрова.
Въпроса не е, да живееш вечно а, да живееш пълноценно до пределната си възраст. Вече се наблюдава тенденция нашите деца да живеят много по-малко от нас. До сега посоката беше обратната!? Което си е много тревожен сигнал. Но, кой ли го е еня!

Неактивен mi68

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 779
Здравейте
Навъдиха се много лечители, но не се обясняват законите на Вселената. Нарушиш законите остаряваш и ритваш камбаната.
 Пример за такъв лечител е Баба Ванга, няма школа има книги издадени от нейна племенница Красимира Стоянова с рецепти. Имаме диагноза, коя рецепта изберем, или да пробваме всичките и да видим коя е оптималната и после по форумите да я хвалим? Вижда се, че този подход трябва да се оптимизира, като се знаят принципите.

Последните постове се хвали суровоядството, добре но храносмилателната система не е на преживящи животни и в един момент имаме обратен ефект. Факт е, че 150-200 годишен суровояд не може да се покаже.

Най-харесвам Христос, защото той е лекувал и е обяснявал законите на Вселената.
Бог е Любов или Божествена Любов, без това чувство и блаженство не може. Животът е тръгнал от полево ниво и чувствата са задължителни!
Човек в Земното си битие се откъсва от корена в земни мимолетни чувства и заболява и остарява. Чрез гладуване, упражнения или суровоядство в канчето на земния човек се набива вторичния АЗ, човек се осъзнава и излекува, чувства се блажен и щастлив.
За това в христянството се освещава храната, независимо да ли е с ГМО става полезна. Чревоугодничеството е смъртен грях, за това трябва да се яде по-малко, ако трябва да се яде по много, щеше да има два стомаха. Някой хора заради страх, че ще свърши храната преяждат или от икономия не изхвърлят храна, това е проблем на земния АЗ и трябва да работят над себе си.         
« Последна редакция: Януари 28, 2017, 12:14:14 pm от mi68 »

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Да, прекаляването с храната е може би по-вредно от нездравословната храна. Казват количеството за едно ядене трябва да бъда толкова, колкото да се побере в шепите ти.

Колкото по-малко храна поемаме, толкова по-здрави. Трябва да се става гладен от масата. Това не е много лесна работа. Когато се преяжда се отделя хормон на растежа от черния дроб, който кара клетките да се делят по-бързо. И вместо примерно това деление да става за 1,5 г., то се случва за 1 г. или  още по-скоро. Така се изчерпва ресурса им и настъпва по-бързо старостта. Клетките имат също брой цикли, като яйцеклетките, но малко по-голям брой.

Имаше правен опит с мишки: едните им дават да преяждат, другите се хранят нормално, а третите ядат 3 пъти по-малко. В крайна сметка преяждащите ги хващат всички болести присъщи на съвременния човек и животът им е два пъти по-кратък, ония дето се хранят нормално, боледуват и живеят нормално, а ония дето се хранят с 3 пъти по-ниско калорична диета живеят 2,5 пъти по-дълго и не боледуват от нищо - факт!

Сега се сещам. Преяждането при мен идваше от това че, тялото ми постоянно чувстваше някакъв недостиг.(постоянно търси нещо за ядене!?) Сега виждам че, този недостиг е бил именно от натъпканата с отрова храна която сме купували от супермаркета. Години наред сме консумирали такава храна поради ред причини. А сега когато минах на чиста натурална храна постепенно апетита ми изчезва. Вече не ми се ще да се тъпча постоянно! Вечер като се прибера не се пльосвам(както казва жена ми) пред телевизора и да заспивам. Излизам и искам да свърша някоя и друга домашна работа или да се разходя из парка. При това само за някакви си три месеца.

Ми68,  :o правя си труда да пиша всичко това не за да рекламирам или да се хваля а просто да споделям и ако е възможно, да се помогне на някой, да му се даде материал за разсъждение. Мисля че, за това е форума! Виж ако сме на бизнес среща това е друга попара!? :) Но, ми се струва че, пиша във свободен форум.
Пък и всеки има глава на раменете си да си преценява като смята че, е реклама да не чете! 
« Последна редакция: Януари 28, 2017, 12:31:40 pm от plcsoft »

Неактивен piton2012

  • Специалист
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 274
Когато написах горният коментар имах предвид казаното от edin. Разбира се че, има голямо значение следният девиз - как се храним, как мислим и как се движим. Тези три неща играят жизно важна роля за благополучието и здравето на всеки човек. Но, когато си се преборил със дадена болест и си постигнал някакъв резултат, да се върнеш отново към болестта за мен означава че, някой от тези три неща е занемарено. А най-вероятно и трите. На мен лично много ми помага следната таблица. Сложил съм си я в кухнята на видно място. Така във всеки един момент знам и си правя елементарна сметка каква храна готвя е на къде се движи баланса. А относно храната. Такова богатство на вкусна и натурална храна има в нашата родина че, направо е срамно да задавате такъв въпрос. Това говори в буквалният смисъл за незнание и безхаберие. Дори всеки ден да си правиш ново ястие от жива и естествена храна то, менюто ти с месеци няма да се повтори. А това е една хилядна от това което може да се сътвори. Имайте  предвид че, говоря за чиста натурална храна която се ражда от земята ни. Ако добавим към това и вносните екзотики то палитрата става толкова разнообразна че,,,,,,просто не може да се опише. Другото което трябва да се отбележи е че, тази насока във готвенето е толкова слабо развита и те първа може да се твори и да се създават нови блюда. Достатъчно е само месец два да ядеш истинска натурална храна и след това супермаркетната синтетика ще ти се струва отвратителна и отровна(каквато е всъщност). Но, за това много малко хора се досещат. В тази насока може да се напише цяла книга. Но, да не се задълбочавам повече. Който иска ще намери пътя а който не иска да си яде отровата супермаркетна и да храни раковите клетки. А ето и таблицата.
Чесън, ряпа/репички всякакви цветове (бели, черни, червени), цвекло, хрян, листа от спанак.
Колкото и невероятно да звучи - лимонът е една от най-силно алкализиращите организма храни.

По препоръка на д-р Гайдурков:
1. Сутрин на гладно изпиваш 1 чаша (200 мл.) прясно изцеден сок от моркови.
2. След 20 минути изпиваш 1 чаша (200 мл.) фреш от лимони.
Това ти е закуската.
За обяд вече каквото сва̀риш :)
  Защо става така с лимона? Заради по-горе посочената таблица от колегата? Добре се справяте с интернет, но дори когато го ядете, не ви ли киселее това рН-10. Преписано е на много места, но не е вярно. Самата лимонена киселина е с рН-2.2. Препоръка от доктор, доцент, професор , съветски академик....за здравето на стомаха пиите лимонов сок.
   

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Има някаква причина за да продължи да се развива.

Причината съм я посочил. Просто не разбираш, какво е миазъм и какво прави. Това е големия бич на човечеството, а не замърсената храна! Първия миазъм се активира от първата ВАКСИНА! И стигнах до извода, че целта на заговорниците е да активират миазмите в хората, с различни средства. Само един, на 500 човека, няма миазми. Това е сериозен процент от хората.
Затова и чистачът на миазми, беше първия катализатор, който си взех! Аз лично имах туберкулинов миазъм, наследен по майчина линия от дядо ми, който миазъм обаче беше слабо активен и се изразяваше в определени психологични особености, като силно желание за пътуване на къси разстояния.

Вероятно, ще ви е интересно, какво е видяла в медитация йогата.
Цитат
медитирам скатализатора и ето какво ми се дава за него. пренастройва метаболитни процеси, изчиства аура,блокира инвазия на смъртоносни вируси

Неактивен mi68

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 779
Здравей колега plcsoft,
Нищо ново под слънцето, пост и молитвата, сега звучи като суровоядство. Всеки има глава на раменете и сърце в гърдите да направи преценка. Пак повтарям физическо, психическо здраве и съдба са едно. Разглеждането на физическото здраве даже и психическо без съдбата е споделяне без сериозна стойност, за мене.