Автор Тема: Оптимизатори на горивния процес от Caduceus  (Прочетена 295526 пъти)

Неактивен ndm

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 712
  • и има и ш извади ако трее - че даже ш и работи
Re: Оптимизатори на горивния процес от Caduceus
« Отговор #420 -: Ноември 06, 2019, 04:11:07 pm »
За мен е ценен, понякога пуска някоя фраза, която ме кара да се замисля.
47, 47 тази ли е фразата?
форума знае че не съм гей
Да не би тази фраза да предпазва от градушка и ягодите, или трябва портрета на мушмурока да е провесен в средата на градината?
А, забравих, кадрото СЕ разсърди и отиде да работи. Ма спокойно това е за предпоследен път.....пак ще СЕ върне.

Неактивен dymelsoft

  • Administrator
  • Стабилен
  • *****
  • Публикации: 622
  • специалист, не носи на пиене
Re: Оптимизатори на горивния процес от Caduceus
« Отговор #421 -: Ноември 06, 2019, 04:53:30 pm »
Никой не съм тръгнал да гоня, отправих само предупреждение.
Изказах също и лично мое мнение по темата, на база мои лични проучвания и анализи, проведени разговори с ползватели и т.н. и никой не ангажирам с това. Всеки преценява сам за себе си. Изводите са си мои. Дали са верни или грешни това е мой проблем.  ;)

Неактивен ventsy74

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 422
Re: Оптимизатори на горивния процес от Caduceus
« Отговор #422 -: Ноември 08, 2019, 10:59:10 am »
Ndm тва беше добро..(за изкуствен интелект)
Надминаваш себе си. 😉

Неактивен Altium

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 172
  • Неведоми са пътищата на глупака.
Re: Оптимизатори на горивния процес от Caduceus
« Отговор #423 -: Април 13, 2020, 06:13:48 pm »
Какво стана с този "оптимизатор", още ли се продава?
А има ли ползователи, при които няма ефект, които са недоволни и на тях бяха ли им върнати парите?

Понеже MZK го беше пробвал и беше правил Ексел таблица, от която се видя, че няма абсолютно никакъв ефект.
Но то как и да има ефект, като представлява общо взето медна тръбичка, залята със смола.

Мой познат има дино стенд за изпитване на автомобили, към който има и широколентова ламбда сонда за изгорелите газове.
Всеки, който притежава или предлага "оптимизатор" - може да се чувства поканен и е добре дошъл да тестваме заедно с него и с негови познати дали има ефект.

Можем да снимаме ние и той видео като доказателство, за да е всичко максимално точно и да няма каквито и да било неясноти.
Също съм съгласен и даже препоръчвам такова изследване да се направи и на друго място, с друг стенд при независими специалисти.
Защото едно е да се пишат всякакви истории за такива "оптимизатори", а съвсем друго е да се тестват в реалността.

Неактивен montanar

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 2 405
  • КЪРТИ ЧИСТИ ИЗВОЗВА
Re: Оптимизатори на горивния процес от Caduceus
« Отговор #424 -: Април 13, 2020, 06:22:57 pm »
АААА не давам да пипаш Какаду! - запазил съм го за себеси  :P
То има нежна душа и трябва да се внимава че е много раним........