Автор Тема: Еликсирът на безсмъртието и младостта  (Прочетена 207020 пъти)

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #60 -: Декември 27, 2014, 02:53:58 pm »
GreenHulk
А съществуват ли езотерични вируси? -  защото със сигурност причинителите на поне 3 вида рак са три различни вируса. Изобщо "рак" това е общо наименование на няколко различни заболявания погрешно обединени поради еднаквост на симптомите, но не се заблуждавай каквато и "кармична обремененост" да имаш, ти не можеш да се разболееш нито от папиломатозен рак, нито от спин, ако не си имал контакт с необходимият за целта човек "вирусоносител". Кармата ти може да те подтиква към необмислени контакти, но не и да телепортира вируса в тебе, ако нямаш контакт с вирусоносител.
« Последна редакция: Декември 28, 2014, 07:35:10 am от Maistora52 »

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #61 -: Декември 27, 2014, 03:00:17 pm »
Искам да ви дам, една много полезна информация. Вчера бях много щастлив, когато я намерих.

http://alt-bg.com/site/index.php/2014-12-02-09-10-45/2014-12-03-10-13-34

Очаквам след празниците, някаква информация за цените на тези катализатори.

Неактивен GreenHulk

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 270
  • Пол: Мъж
  • Астронавигатор
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #62 -: Декември 27, 2014, 03:11:06 pm »
GreenHulk
А съществуват ли езотерични вируси, защото със сигурност причинителите на поне 3 вида рак са три различни вируса. Изобщо "рак" това е общо наименование на няколко различни заболявания погрешно обединени поради еднаквост на симптомите, но не се заблуждавай каквато и "кармична обремененост" да имаш ти не можеш д се разболееш нито от папиломатозен рак нито от спин ако не си имал контакт с необходимият за целта човек "вирусоносител" Кармата ти може да те подтиква към необмислени контакти, но не и да телепортира вируса в тебе ако нямаш контакт със вирусоносител.

Кармата може да доведе до контакт с такъв. Изобщо не трябва да се подценяват кармичните причини за болестите - а вариантите и комбинациите може да са много. В някои случаи общия енергиен дисбаланс, небалансираната обмяна на веществата и дори недостатъчна хигиена може да са предпоставка за болести. Духовната медицина е обширна област, но някои неща може да се имат предвид и да се ползват, дори човек да не е специалист.

***

Във връзка с радиестезичните катализатори се сетих за носенето на скъпоценни камъни и метали, което не е само за красота или престиж, а може да повлияе и на процесите в аурата и тялото на човека.
« Последна редакция: Декември 27, 2014, 03:17:21 pm от atos »

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #63 -: Декември 28, 2014, 09:02:22 am »
Цитат
Във връзка с радиестезичните катализатори се сетих за носенето на скъпоценни камъни и метали, което не е само за красота или престиж, а може да повлияе и на процесите в аурата и тялото на човека.
Има го и този момент, но това е за друга тема. Аз отдавна подозирах и наскоро намерих една две публикации където не с половин а с четвърт уста се намекваше за същото. А именно, че това въздействие е свързано с така нареченото "квантово заплитане". Но както казах това е съвсем друга тема.
« Последна редакция: Декември 29, 2014, 07:32:41 am от Maistora52 »

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #64 -: Декември 28, 2014, 11:51:20 am »
Нека не усложняваме нещата.
Защо се казва, че за всеки човек е полезно да носи различен камък?
Защото има специфика на излъчванията и специфика на НУЖДИТЕ при различните хора!
Засега са "определени" според зодиите (което за мен не е най-правилният начин), но може да се консултираме винаги с човек, който усеща нещата!

Активен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 502
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #65 -: Декември 28, 2014, 12:41:30 pm »
   EDM electronics, благодаря за бързия отговор. Нещо не го схванах много, но като се прибера след някой ден ще помисля. Има неща, които са така, но другото, а то според мен е по-съществено не ми хареса. Може би дори от самата терминология. Пример- потенциален водород. Водородният показател /рН/е мярка за концентрация, а не за някакъв вид /потенциален/ водород.
   Хемоглобинът не е изобщо някакъв си пигмент, още по-малко ръжда. Това е белтък. След това при дишането .....тука вече става сложно, затова ще го кажа просто- дишането е горене. Така, че веществото СО2 не е необходимо, то е продукт.
   Има още неща, които не ми харесват, но ще пиша по-натам, може би. И понеже темата е за еликсир, искам да попитам дали някой е пробвал семена от чиа? Четох в "Кривата на щастието", че някакво племе в Америка употребявало такива семена и се чувствало много добре. Тичали по 700 километра, пиели алкохол в огромни количества без никакви вредни последствия и били дълголетници.

Питоне,  терминът "потенциален водород" от потенция - мощност означава в случая количество, а не електрически заряд. Това не е мой израз. Така съм го чел в книгите, които обясняват процесите и то написани от практици, а не от хора които само си чешат езиците. Защо аз като чета този израз, го разбирам "количествен", а на теб ти се струва, че става въпрос за електрически потенциал. Ако забележката ти не е някакъв вид заяждане, наранен от други теми, то сам си направи извод, как мислиш логично! По нищо не се разбира с примера, който давам, че става въпрос за електрически заряд на водорода.

По въпроса за "дихателния пигмент"
Това понятие го дава в книгите си проф. Столешников. Изключителен ерудит в медицината. Отново това понятие не съм го дал аз, а съм го научил от професор, който се е излекувал от ревматоиден артрит - автоимунно, нелечимо заболяване. Та питам се сега, дали тоя професор говори простотии или ти търсиш да се докажеш с нещо във форума. Ако наистина искаш, дай нещо от твоята практика, какво си постигнал, какво си направил, вместо да тълкуваш превратно разни понятия.

Хемоглобина е дихателен пигмент, защото като се свърже с кислорода си променя цвета. Той става червен, защото съдържа желязо. Дадох пример с ръждата, не защото той е ръжда, а защото да схване някой без да пита много, да си обясни процеса, за да не се налага сега аз да обяснявам, за съжаление. Планетата Марс също е червена, покрита е с ръжда, защото има много железен окис, т.е. там има кислород. Пигмента се нарича дихателен, защото този пигмент е различен при различните живи организми. При растенията той е зелен, нарича се хлорофил, защото там участва друг метал за оцветител. Има и син пигмент, който прави кръвта синя - кръвта на боговете, на рептилиите. Този пигмент е на основата на натрия. Има хора, на които кръвта им съдържа и натрий и е малко по-синя, дължи се на ген. Генът на хибридната раса. Спирам дотук!!!!!!!! - нататък става платено  ;).

Дано си разбрал и запомнил що е туй "дихателен пигмент".....
« Последна редакция: Декември 29, 2014, 07:35:20 am от Maistora52 »

Активен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 502
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #66 -: Декември 28, 2014, 12:56:07 pm »
EDM electronics
На това обяснението съм го дал в предишната тема:

Обаче няма кой да го прочете и вникне в думите ми. Трябва да се престоря на руснак бивш служител от КГБ и тогава половината от хората в този форум денонощно ще повтарят всичко което съм написал. 

А относно семената от Чиа, със сигурност влияят на човек благотворно, но определено ефекта им се преекспонира, защото никой, който не е от тези индианци не е  успял да повтори резултатите им дори и при използване на семената. Щом няма повтаряемост то това не е основният фактор.

Радико, написал си нещо и трябва безрезервно да го възприемем за вярно ли, само защото ти е харесало на теб, без да си го практикувал или пък да можеш поне на го обясниш - най-малко?

По въпроса за бившия служител на КГБ
Ами тук явно добре си разбрал, че не всеки е готов да стане партенка, бърсалка, парцал и роб на "вносната демокрация". Та ако в тоя дух се беше изразил, вероятно много щяха да те разберат по-добре, макар и казаното от теб да представлява само едно недоказано твърдение.
Ако имаш някаква фобия от КГБ, мога да ти помогна да я преодолееш. Ще ти кажа "ефирно" как ;D
« Последна редакция: Декември 29, 2014, 07:36:12 am от Maistora52 »

Неактивен piton2012

  • Специалист
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 274
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #67 -: Декември 28, 2014, 09:18:48 pm »
   EDM electronics, нещата с дишането и окислението не стоят точно така, но поради неправилно четене на написаното от мен и раздразненията ти от собствените ти заключения на тези неписани неща, спирам. Никъде не бях казал, че това са твои измишльотини, напротив, помолих те да дадеш чужди обяснения или дори да цитираш, а ти се сърдиш. А за  моите постижения, те са почти колкото твоите. Нищо. Въпреки това вярвам в твоите възможности и оценявам знанията ти. Успех на теб и на всички пишещи и четящи в този форум. В тази тема оставам само като читател.

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #68 -: Януари 16, 2015, 02:17:14 pm »
Получих обещаната информация за катализаторите на Тюрен, но останах разочарован от цените.
Явно са ориентирани към хора от типа "Я гепи тоя шалтер за 20мин., я сега дай 10 лева за това"


Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #69 -: Януари 27, 2015, 10:34:57 am »
Тук пишат за следващото парченце от пъзела на картата която води до боговете на Олимп. Явно до пускането на пазара "На определен пазар" на новата "Амброзия" остава още немного време.
http://megavselena.com/modifikatsiya-na-telomerite-obyrna-stareeneto-nazad/
« Последна редакция: Януари 27, 2015, 01:05:16 pm от Maistora52 »

Неактивен GreenHulk

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 270
  • Пол: Мъж
  • Астронавигатор
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #70 -: Януари 27, 2015, 04:53:53 pm »
Тук пишат за следващото парченце от пъзела на картата която води до боговете на Олимп. Явно до пускането на пазара "На определен пазар" на новата "Амброзия" остава още немного време.
http://megavselena.com/modifikatsiya-na-telomerite-obyrna-stareeneto-nazad/
Според мен опитите за механично подмладяване без промяна в начина на мислене, живот и енергиите може да доведе до печални резултати, да не кажа трагични.
Иначе вътрешни методи за подмладяване има, Учителя Петър Дънов е давал задача за подмладяване с 10 години, а е давал и методи за това (не един, които практикувани в комбинация могат да дадат по-добър ефект). 
« Последна редакция: Януари 27, 2015, 07:03:06 pm от Maistora52 »

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #71 -: Януари 27, 2015, 05:34:47 pm »
Човек трябва, да си остарее с достойнство, а някои мъже ги гледам, взели на 50г. да си боядисват косите. Дали ще се подмладяваш по някакъв начин или ще се правиш на по-млад с изкуствени методи е все признак за слабост на духа.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #72 -: Януари 27, 2015, 05:47:34 pm »
Колеги, колеги
Целта на тези хора не е да изглеждат 10 години по млади или да имат по млад дух. целта им е реално безсмъртие или поне 500 - 600 години живот, и то с вид на 20 годишен младеж.
Това не са мечти и фантастика това е постижимо, даже вече е постигано.

Неактивен GreenHulk

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 270
  • Пол: Мъж
  • Астронавигатор
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #73 -: Януари 27, 2015, 06:01:38 pm »
Аз определено нямам предвид някаква суетна козметична промяна.
Заложено е общо взето около 120 години живот - ако се живее разумно и ефективно - в съответствие с Природните закони.
Жизнеспособността , активността и външния вид дори са свързани и с вътрешната енергия на човека, начина му на живот, мислите, чувствата, постъпките, др. Дори колко пъти прави секс - китайците са го изследвали това от хилядолетия  ;D
Не може да се нарушават Вселенските закони и да се очаква, че това ще мине без санкция от... Горе. То тука във форума админите може да те "смъмрят", пък какво остава за Големия "Форум", където залозите са сериозни и има контрол+обратна връзка:
"Който сее ветрове, ще жъне бури".
Има данни за даоски адепти, живели столетия - но това касае интензивна енергийна и медитативна практика + специални растителни/алхимични препарати и комбинации. Така че, ако някой иска да се пробва с хапчета или инжекции срещу заплащане - да е жив и здрав - имал бол пари дал. Друг е въпроса какъв ще е резултата.  ::)
« Последна редакция: Януари 27, 2015, 07:05:24 pm от Maistora52 »

paparosko

  • Гост
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #74 -: Януари 29, 2015, 02:09:47 pm »
Колеги, колеги
Целта на тези хора не е да изглеждат 10 години по млади или да имат по млад дух. целта им е реално безсмъртие или поне 500 - 600 години живот, и то с вид на 20 годишен младеж.
Това не са мечти и фантастика това е постижимо, даже вече е постигано.

Радико,

Дай повече информация (ако знаеш) във връзка с "Това не са мечти и фантастика това е постижимо, даже вече е постигано."
Аз съм чел и предполагам, че е истина за един човек, който е живял около 700 години и вида му е бил винаги като на младеж и това е Бабаджи Нагарадж, който не случайно наричат аватар.

Иначе върху безсмъртието и възкресяване на починали хора работи Григорий Грабовой.