Автор Тема: Еликсирът на безсмъртието и младостта  (Прочетена 207076 пъти)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #360 -: Март 28, 2023, 09:00:33 pm »
ЕДМ  благодаря ! Може ли линк към видеата на Флоров,  ?
Ако наистина искаш да научиш нещата изяло, ще ти потърся видеата на Фролов, но те са много на тая тема, защото тя е много дълга и страшна, дори има едно видео от днес. Иначе не ми се занимава, ако просто ей така си говорим. Ще ти са нужни часове, за да разбереш за какво иде реч.

Иначе днес се сетих за един много ефективен начин за прочистване на червата от паразити, полипи и др. много бързо, евтино и ефективно:
Рициново масло. Това масло не е просто слабително, то отлепя от стените на червата всичко патологично. Приема се 1 гр/кг тегло, смесено с 2 части лимонов сок.  Примерно ядеш на обяд и вечерта без да ядеш пиеш в рамките на 30 мин. тази смес. После чакаш. За 2-3 часа процедурата е готова. Ползите за организма са огромни.

Знам, ще се появят сега алкашите с насмешка,..........................................................................................  :)

Само един пример от многото:

<a href="https://www.youtube.com/v/1dQ6SvyH5K4" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/1dQ6SvyH5K4</a>
« Последна редакция: Март 30, 2023, 09:35:56 pm от Аtos »

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #361 -: Март 28, 2023, 09:37:28 pm »
 

Скакалци и хлебарки - не, обаче водорасли и гъби - с удоволствие... да ви имам начина на мислене с Витко...
« Последна редакция: Март 30, 2023, 09:36:15 pm от Аtos »

Неактивен rumen21

  • Beginner
  • *
  • Публикации: 99
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #362 -: Март 29, 2023, 07:59:17 am »
Крайно време е всички тези  , изпитани неща  да бъдат синтезирани в нещо като "Наръчник на здравето" - точка, по точка. (нали има такива наръчници  - примерно наръчник на електротехника) . Мисля , че ще полезно да има редакция и от медицинско лице.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #363 -: Март 29, 2023, 08:44:16 am »

Скакалци и хлебарки - не, обаче водорасли и гъби - с удоволствие... да ви имам начина на мислене с Витко...

Никой не ти пречи да ядеш хлебарки, щом неолибералната идеология и евроатлантическите ценности ти повеляват.  :D
До преди да излезе това ЗАДЪЛЖЕНИЕ всички да ядат хлебарки, без да искат и без да им кажат къде са ги вложили, не беше такъв защитник на хлебароците. Ако това вменено задължение произтичаше от комунистите едно време, щяхте да си начупите краката да подскачате на площадите.  :)

А това, че нямаш грам здравна култура - то се и твой проблем. Примерно аз нямам нужда от алкохол, чрез който да се откъсна от нещастната действителност, за да разпусна малко. В трезво състояние си се чувствам добре.  :D

Неактивен epwpixieq-1

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 912
  • Пол: Мъж
  • e^(π*ι)+1=0
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #364 -: Март 29, 2023, 01:11:53 pm »
Рициново масло. Това масло не е просто слабително, то отлепя от стените на червата всичко патологично.
Това е едно от нещата които прави когато се приема вътрешно, а ето и други 29 подобряващи органима функции: https://www.oneagorahealth.com/30-outstanding-castor-oil-uses-and-benefits.html
Крайно време е всички тези  , изпитани неща  да бъдат синтезирани в нещо като "Наръчник на здравето" - точка, по точка. (нали има такива наръчници  - примерно наръчник на електротехника) . Мисля , че ще полезно да има редакция и от медицинско лице.
rumen21, едно време имаше такива наръчници понеже нямаше интернет и достъпа до ионформацията беше оскъден. Сега, с невероятния достъп до иниформация която нета предоставя, единственото нещо което ви трябва е фундаментално познание по физическите науки и добро логическо мислене (за да отсеете глупостите). Нямате ли ги тези неща никакви наръчници и със сигурност мога да кажа никакви лекари няма да ви дадат здраве, а още по-малко дълголетие.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #365 -: Март 29, 2023, 08:55:29 pm »
... В трезво състояние си се чувствам добре.  :D
Такива хора са преобладаващата клиентела на едно здравно заведени в близост. Многопрофилна болница за активно лечение по неврология и психиатрия й е пълното име. Там е пълно с хора, които се чучвстват щастливи 24/7. Едни такива усмихнати са, приказват си сами...
... единственото нещо което ви трябва е фундаментално познание по физическите науки и добро логическо мислене (за да отсеете глупостите).
Искрено се надявам колегата Румен да може да отсява глупостите....

ПРИЕМЕТЕ ГО НАЙ_НАКРАЯ - ВСЕКИ Е СМЪРТЕН НА ТОЯ СВЯТ. Живейте така, че като на смъртния си одър когато "целия ви живот премине пред очите ви като на кино" в него да няма кадри, за които да съжалявате, или от които да ви е срам. Аз лично искам когато се обърна назад, да не виждам недопити бутилки, недое*ани мадами и нещастни приятели. Свети Петър няма да ви мери бицепса или да ви брои плочките на корема.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #366 -: Март 29, 2023, 09:27:04 pm »
Аз лично искам когато се обърна назад, да не виждам недопити бутилки, недое*ани мадами и нещастни приятели. Свети Петър няма да ви мери бицепса или да ви брои плочките на корема.
Но ще ти брои ония неща в началото.
+ лукавството, сиреч двойните стандарти ++ един дълъг списък от рода:

public Dictionary<string, Dictionary<string, string>> juliang =
    new Dictionary<string, Dictionary<string, string>>
    {
        {
            "Gender",
            new Dictionary<string, string>
            {
                {"L", "Mara"},
                {"XL", "Pena"},
                {"XXL", "Ginka"},
                {"XXXL", "Yyyyyy"}
            }
        },
        {
            "a sin",
            new Dictionary<string, string>
            {
                {"too", "many"},
                {"too", "much"},
                {"before", "a lot of"},
                {"after", "a lot of"}
            }
        }
    };

P.s. На практика нищо няма да ти брои. Посоката няма да бъде нагоре.

Неактивен rumen21

  • Beginner
  • *
  • Публикации: 99
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #367 -: Март 29, 2023, 10:01:25 pm »
juliang, всичко което казваш не пречи да се търси начин за по-дълъг живот.

Елексирът може да е утопия, но все пак има издадени книги по темата безсмъртие - «Врата бессмертия или гибель китайского императора « Семенов А.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #368 -: Март 29, 2023, 10:11:11 pm »
Но ще ти брои ония неща в началото.
+ лукавството, сиреч двойните стандарти ++ един дълъг списък от рода:
Витко, не изключвам да си спомняш предишния си живот, или как си прекарал определено количество векове в рая. Но аз такива спомени нямам. Тоест изобщо не ми дреме какво ще се случва с нещото което ще остане от мен след като умря. Сещаш се че и не вярвам в такива неща, но за да ме разбереш го казвам така.
Но както казах - разбирам те. Това е следствие на деформирания ти начин на мислене. Ти си готов да потърпиш някакви неудобства тук за евентуално светло бъдеще. Разбери го: няма го - точно както конунизма.


juliang, всичко което казваш не пречи да се търси начин за по-дълъг живот.

Търси пълноценен, а не дълъг живот. За к'во ти е да живееш 100 години нещастен, необичан (или трезвен :) ).

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #369 -: Март 30, 2023, 09:19:32 am »

Търси пълноценен, а не дълъг живот. За к'во ти е да живееш 100 години нещастен, необичан (или трезвен :) ).

Проявявам загриженост  ;), имам опасения, че докато чакаш рублата да се срине /чакаш вече години...  :D/, а долара да става все по-стабилен /каква само "реалистична" перспектива  :D/, ще са ти нужни все по-големи количества алкохол, защото много се проточи това твое чакане, а тенденциите са обратни.  :D

Много съм притеснен.  :D
До фатален край едва ли ще се стигне, като се има предвид, че се намираш в близост до Многопрофилна болница за активно лечение по неврология и психиатрия.  ;D
« Последна редакция: Март 30, 2023, 09:36:44 am от EDM electronics »

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #370 -: Март 30, 2023, 09:40:18 pm »
Стига, момчета!
И тая тема омазахте!

Не може ли всеки да си изказва мнението, без да хули другите?
« Последна редакция: Април 02, 2023, 08:33:11 pm от Аtos »

Неактивен rumen21

  • Beginner
  • *
  • Публикации: 99
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #371 -: Април 20, 2023, 09:55:17 pm »
Но няма универсален и широкоспектърен освен един метод. Тиквени сурови семки и още много други противопаразитни билки.

EDM ,  можеш ли да споделиш как се използват тиквените семки за изчистване от паразити  ?

Предполагам ,че този метода е най-лесен и ефективен .  Който е решил да направи промяна все отнякъде трябва да започне.

Неактивен Номак

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 398
  • Пол: Мъж
  • Благороден!шаман!крадец на свободна енергия!
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #372 -: Април 20, 2023, 10:13:00 pm »
Безсмъртието се крие в стволовите клетки...

Неактивен rumen21

  • Beginner
  • *
  • Публикации: 99
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #373 -: Април 21, 2023, 07:03:32 am »
Дали някой го е постигнал ?
 
Ако  може да се вярва на някои исторически хроники, имало е хора живели  над 300г.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #374 -: Април 21, 2023, 08:55:06 am »
EDM ,  можеш ли да споделиш как се използват тиквените семки за изчистване от паразити  ?

Предполагам ,че този метода е най-лесен и ефективен .  Който е решил да направи промяна все отнякъде трябва да започне.
Ами купуваш си от магазините за здравословни храни и добавки сурови тиквени семки, белени. Приемаш примерно по 1 с.л. преди всяко ядене. Може също да ги стриеш с кафемелачка или както ти е удобно. Освен, че са добро противопаразитно средство, но не панацея и не в широк спектър, а само върху някои банални паразити, те съдържат и много цинк, който е необходим при образуването на тестостерона и сперматогенезата, т.е. пряко влияят върху предпоставките за мускулната маса и състоянието на простатата жлеза. Но затова има един много добър и екзотичен био препарат, който е способен да повиши над 50% тестостерона.

По принцип не се губи време да се приемат само тиквени семки, а комплексно с други препарати, за да се разшири спектъра на действие. Включи и смлени карамфилови пъпки, чесан, пелин на прах и настойка от преградки на орехи.

Прекрати всякакъв прием на захарни изделия и дори хляб - никакви въглехидрати освен зеленчуци. Намали плодовете - те са равносилни на захарта. Също трябва да се намалят до минимум млечните продукти - те и захарта са основните храни на патогенните микроорганизми в човека. Алкохола също, той се превръща в захар и после в мазнини. Цигарите...
Една от най-полезните храни са яйцата. Пълна бутафория е, че те вдигали холестерола.

Но освен паразитите, много важно е човек да се изчисти от гъбичните инфекции, които са основния причинител на рака и мн. други болестни състояния - възпаления в тялото от най-различен характер. Това е доста по-трудна задача от паразитите, но има готови формули.  :)

Не слушай съвети от алкаши и пушачи - те са много прости хора /най-простите хора на Земята/ .  :)
Тренирай всеки ден - гимнастика, кардио тренировки и вдигане на тежести най-вече.