Автор Тема: Еликсирът на безсмъртието и младостта  (Прочетена 206983 пъти)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #330 -: Март 24, 2023, 09:22:59 pm »
Може ли линк,  как изглежда  президента на компанията за която говориш ?
Дадох ти линк с презентация. Там е. На 36-та страница. Мисля след въпросните 3 месеца.


Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 352
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #331 -: Март 25, 2023, 10:52:04 am »
Нямало никоййй... Всички ли са на Агрофитнес? ;D

Неактивен rumen21

  • Beginner
  • *
  • Публикации: 99
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #332 -: Март 26, 2023, 02:49:24 pm »
Защо  няма никакъв интерес  към този  продукт Vertera ? Той би бил наистина добър ако приемането му води до подобрение примерно на зрението , на слуха, до спиране на оплешивяването и възстановяване цвета на косата,  до подобряване на либидото и др. , все белези които да покажат,  покажат , че Vertera наистина е ефективен .
Вододраслите на Vertera имат ли нещо общо с тези на Спирулина ?

Само Ветрета едва ли ще е достатъчна , ще трябва умерен спорт  и  yoga  за поддържане на мозъка.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #333 -: Март 26, 2023, 03:20:02 pm »
Защо  няма никакъв интерес  към този  продукт Vertera ?.
1. Има, даже на няколко континента.
2. Забелязал съм, че умен човек лесно схваща ползите. Това не е лекарство, не е хранителна добавка (концентрат), а лечебна храна - действа бавно, с натрупване.
3. Не се продава в магазините, не се рекламира по сороспийски медии.

Навремето, когато Хитров е започнал бизнеса, започнал с доктори (немски) и аптеки (руски). Не вървяло особено.
Компанията "експлодира", започвайки друг начин за разпространение.
Дигнаха цените и по още 2 причини. Голямо търсене и затруднени доставки (заради войната).

Вододраслите на Vertera имат ли нещо общо с тези на Спирулина ?
В някои от продуктите на VERTERA има спирулина. Основното е ламинария и фукус.
Да не се бърка с Аквасорс - там европееца усвоява само 7-8% междуклетъчно пространство.
Самите клетки на водораслите реално не се усвояват от европейците.

Само Ветрета едва ли ще е достатъчна , ще трябва умерен спорт  и  yoga  за поддържане на мозъка.
Спорт да, йога не. Йогата не е за мозъка, а напротив.

1. Всеки асан в йогата е молитва към определено езическо божество - ако 100% разбирате от йога, а не нейният рекламен европейски вариант.
2. В индийската религия божествата са 3 333 333 !! Някакви луди изследователи (учени) ги преброили! В тяхната духовност всичко е кратно на три.
3. Медитацията е пълно изчистване от мисъл и воля - да позволиш, да те яхне някакво "божество" и да ти даде "свръхсили". Но това е друга и много дълга тема...
« Последна редакция: Март 26, 2023, 03:41:12 pm от VITAN »

Неактивен rumen21

  • Beginner
  • *
  • Публикации: 99
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #334 -: Март 26, 2023, 05:34:41 pm »
Не съм предполагал , че изпълнението на асана е вид молитва към божество и е вредна.  В какво се състои нейната вреда ?
Поне аз не се моля при изпълнение на асана. Бяха ми споделени 2 неща за йога : 1-во  , че фитнеса е вреден според йога и че йога не е за жени.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #335 -: Март 26, 2023, 06:09:59 pm »
Поне аз не се моля при изпълнение на асана.
То няма и нужда.
Повечето от тях са ненормални - да започнат органите ти да работят в изчанчен режим, а вече викаш съответното божество. То вероятно при теб няма да дойде, но чети по-надолу.

Пак повтарям, тук в Европа, йогата е обезпаразитена, за да може европееца да я преглътне.
Що сложиш ли му и индийските божества и молитвени практики, му става органически несъвместимо...
Дори за либерасти, сороспии и ибрикчии - и те имат древни християнски корени.

Под моя аватар има: От дураков защита не бывает.

А под него има WEB сайт. Е те там има 100-200 страници, от които поне 1/3 е за рейки, йога, екстрасенси и пр. Не мога, нито искам да преразказвам всичко това.
( https://muncho2.weebly.com/ )

Ще зачекна само, колко не познавате Индия! А тя, от светска гледна точка е това:

<a href="https://www.youtube.com/v/BXvXNZmO_BQ" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/BXvXNZmO_BQ</a>

Гледайте, гледайте, доволно интересно.

Послепис: Една бивша колежка им беше на тия голям фен. Ходили агитка до Индия и влезли в някакъв тамошен храм - за който една позната рече, че там се влизало само със супер-пупер защита (от какво естество не разбрах). Последва скоротечен рак, стана жълто-зеленикава и си замина...
Тоо "Индиана Джоунс и храма на Обречените" не е само холивудска измишльотина.
Не, че нещо, само "за протокола".


Неактивен Иван Димов

  • Експериментатор
  • Сериозен
  • ***
  • Публикации: 1 046
  • Пол: Мъж
  • Невъзможно нещо е да докажеш, че нещо е невъзможно
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #336 -: Март 26, 2023, 08:29:32 pm »
VITAN, много крайно се изказваш. То едва ли има нещо полезно и добро да не е извратено по някакъв начин от злите сили. Той и Тесла е показвал разни експерименти, а някои хора са го обявявали за магьосник. Системата хата йога е съвкупност от физически упражнения и пречистване на храносмилателния тракт, което не само е полезно, но и може да лекува много болести. Използват я много спортисти и дори космонавти. Ето нещо интересно за първия български йога. https://www.bgdnes.bg/bulgaria/article/9527423

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #337 -: Март 26, 2023, 08:47:25 pm »
1. От дураков защита не бывает.
2. https://muncho2.weebly.com/ < всичката аргументация, но не е за нежни душици.
3. Духовното поле е бойно поле (за сега). Не е пансион за благородни девици.
4. Един колега правил йогийски упражнения за излизане от тялото. По едно време все едно Хилти взело да му пробива мозъка. Изпитал смъртен ужас! Спрял овреме.
Правил и упражнения - палил си мисловно светлинна точка в главата. Сега има тумор в мозъка, малък. Но никак не прави причинно-следствена връзка.
5. В православието има една вярна приказка: каквито са ти греховете, такива са ти и болестите.
6. Едно време по телевизора (тогава чат-пат гледах), имаше величие, което наистина знаеше какво е това йога.
Вика: за европейците само диетата и гимнастиката от йогата. Защото могат да се повредят необратимо. Т.е. да се бъгнат, например побъркат или както въпросният случай.
7. Знаете, че в Индия има йоги, които освен с упражнения и диети - се занимават и с мистика. А на вас защо (Слава Богу!) не ви я дават?!
8. Виж т.2.

Не ме занимавайте. Или четете, или си отворете тема и там си чепкайте за великите учения на цивилизацията, родила се по поречието на река Мангал.
За хората със здрав разум съм дал достатъчно.

Неактивен Иван Димов

  • Експериментатор
  • Сериозен
  • ***
  • Публикации: 1 046
  • Пол: Мъж
  • Невъзможно нещо е да докажеш, че нещо е невъзможно
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #338 -: Март 26, 2023, 09:26:22 pm »
   Сега само да не вземеш да кажеш, че и шаолинските монаси са поклонници на злото понеже и те правят упражнения за разтягане и тормозят тялото си дори повече от йогите. Интересно защо живеят дълго и в добро здраве също като йогите. https://spisanie8.bg/%D0%BB%D1%8E%D0%B1%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%82%D0%BD%D0%BE/2019/1105/%D0%BD%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%87%D0%B0%D1%82-%D0%BB%D0%B8-%D1%87%D0%B8%D0%BD%D0%B3-%D1%8E%D0%BD-%D0%B1%D0%B5%D0%B7%D1%81%D0%BC%D1%8A%D1%80%D1%82%D0%BD%D0%B8%D1%8F-%D0%B6%D0%B8%D0%B2%D1%8F%D0%BB-%D0%B5-256-%D0%B3.html

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #339 -: Март 26, 2023, 09:31:45 pm »
Бяха ми споделени 2 неща за йога : 1-во  , че фитнеса е вреден ...
E, разберете се. Вреден ли е фитнеса/каратето или не.

Гледах преди няколко години документален филм за шаолинските монаси.
В момента там е бизнес и шоу (строши ми главицата, че ми е излишна), не без благословията на Партията...

Да бях казал нещо?!
Не?!
Припомням:
Не ме занимавайте. Или четете, или си отворете тема и там си чепкайте за великите учения на цивилизацията, родила се по поречието на река Мангал.
За хората със здрав разум съм дал достатъчно.

Неактивен Иван Димов

  • Експериментатор
  • Сериозен
  • ***
  • Публикации: 1 046
  • Пол: Мъж
  • Невъзможно нещо е да докажеш, че нещо е невъзможно
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #340 -: Март 26, 2023, 09:39:49 pm »
   Човек трябва да може да отсява зърното от плявата. То и в кама-сутрата има извращения, но това съвсем не означава, че любовта е лошо нещо.

Неактивен rumen21

  • Beginner
  • *
  • Публикации: 99
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #341 -: Март 26, 2023, 10:37:28 pm »
 Vitan-е , след всичко което сподели, май най-добре е човек да не се занимава с  непознати неща като йога. Просто не знаеш какво ще провокираш, даже и да не медитираш и да не призоваваш божества.. , За протокола, на мой племенник, жена му, беше фен
на йога. Едва я спасиха от много опасен карцином на гръбначния стълб.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #342 -: Март 27, 2023, 12:17:13 am »
Аз само да вмета в името на статистиката: от 148 996 починали през 2021 тези от рак са 17 221, или 11.5%... И тъй като хората занимаващи се с йога по правило са хора грижещи се за здравето си, те трудно ще попаднат в онези 80 002, починали от сърдечни забоялвания.
А все от нещо се умира, нали... :)

GMG

  • Гост
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #343 -: Март 27, 2023, 01:38:41 am »

А все от нещо се умира, нали... :)

   Да juliang, винаги Се умира във физическия смисъл.
Човек не трябва да го е страх от смъртта, напротив - трябва да СЕ усъвършенства, но не през нета и болните философии на някои колеги... Няма и не искам да влизам в подробности като билки, водорасли, йога и нз кво си ...  ;)

Нещата са коренно съвсем различни.

П.П. Само да вметна, че бившия мод. Майстора 52 практикуваше индийски неща и си отиде горкия не навършил 70.  Мир на праха му!

Неактивен Иван Димов

  • Експериментатор
  • Сериозен
  • ***
  • Публикации: 1 046
  • Пол: Мъж
  • Невъзможно нещо е да докажеш, че нещо е невъзможно
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #344 -: Март 27, 2023, 05:16:42 am »
   Забелязвате ли колко негативно гледате на живота? Все нещо не ви харесва и все сте недоволни. Свободна енергия нямало, йогите били болнави и умирали рано, извънземните били лоши и въобще гроздето е кисело. А истината е, че йогите са едни от най-здравите и дълголетни хора на земята. Ето нашият Веселин Лучански бил на 80 години и по време на ковида не го пуснали да пазарува като възрастен понеже бил много младолик. Лошите извънземни пък ни чертаят разни технически схеми направо на полето (така наречените житни кръгове). Но няма кой да гледа и да мисли. Хитър Петър при това положение казва: "Турен акъл в капа не стои!"  ...  И завист, много завист - като видят някой по-добър от тях и направо го окачат на кръста, на бесилото или в по-леките случаи го пращат в лудницата като нашия Стефан Маринов. А като минат години и почват да правят документални филми за тях.  https://youtu.be/qsDuV49B3Rs?t=1
п. п. Делфините не са лоши! За разлика от някои хора.