Автор Тема: Еликсирът на безсмъртието и младостта  (Прочетена 206937 пъти)

Активен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 501
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #315 -: Декември 24, 2022, 09:30:22 pm »
Абе не помня кой борец го беше казал, но помня че беше на световно ниво! А забележете, в онези времена нямаше анаболи ,стероиди, допинг! Само рънъ!
Звучиш носталгично: в онези времена нямаше анаболи, стероиди, допинг...

Нямаше и наркотици, проституция, престъпност, джендари, гей-манифестации, нямаше снаряди Ф80 :D, имаше КПСС и БКП.  :)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #316 -: Декември 24, 2022, 11:28:56 pm »
Нямаше и наркотици
За Каптагон нещо чувал ли си? И кой го изнасяше за арабите?

... проституция...
Да, у ваше село нямаше, ама тук имаше.

...престъпност...
И к'во да окрадеш? Жигулата на съседа или мотиката му от вилата? И кат казах "жигулата" - да се сещаш к'во пееше Тодор Колев? Нещо за едни чистачки... или това е творческа хипербола?

... джендари...
Георги Парцалев, Васко Кеца, Емил Димитров... ма нямаше никакви, изобщо.

... гей-манифестации...
Само обикновени, чиито смисъл не се различаваше много от споменатите от теб.

... имаше КПСС и БКП.
Както казах в по-горното изречение... разлика голяма нямаше:



Неактивен Номак

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 398
  • Пол: Мъж
  • Благороден!шаман!крадец на свободна енергия!
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #317 -: Февруари 15, 2023, 09:16:20 pm »
https://www.youtube.com/watch?v=8KfA0WDIYyw&t=615s
космически супер храни!заместващи месото ..
 ::) :o

Активен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 501
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #318 -: Февруари 15, 2023, 09:40:49 pm »
Скоро време космическата храна ще се продава повсеместно, така решиха за вас от демократичния ЕС, без да са ви питали демократично, защото знаят, че вие сте демократи с демократично мислене и съвсем демократично ще се съгласите да лапате през глава: червеи, от дългите и белите - лешовите, скакалци, бутчета от скакалци, не ги бъркайте с пилешките бутчета, нямат нищо общо  ;), бръмбари, не колорадски, от ония черните, хлебарки и крила от хлебарки, не ги бъркайте с пилешките крила  ;).

Аз мисля, че с тези и подобни придобивки вие сте много напреднали европейци.  :D
Мен ме оставете, аз съм консерва, която кара Жигула, нищо не разбирам от демокрация, камо ли от скакалци, гущери, жаби и хлебарки.  :D Само пропадналите русофили ще ядат вратни пържоли и свински гърди на барбекю, модерните, като Горелката ще си пият бира с пържени щурецки бутчета - те хрупали кът чипс.  ;D

Гледам горе някой пуснал братската прегръдка на Великия Другар Тодор Живков, който изразява искрените си братски чувства, а сравнете ги с ей тия хубавци от най-най-най-голямата демокрация, ах колко голяма, чак няма такъв синоним да ви опиша:
Тия урудливи сурати имали нужда някой да им оправи "горелката".  ;D




Неактивен rumen21

  • Beginner
  • *
  • Публикации: 99
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #319 -: Март 22, 2023, 09:16:33 pm »
Книгата “Old age” на SANFORD BENNETT е написана на база личен опит което е важно и  може да бъде полезна за постигане на дълголетие . Знам , че има много теории на тази тема но мисля, че всичко трябва да е умерено. Точно умерена физическа активност препоръча автора и резултатите при него са налице.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #320 -: Март 22, 2023, 09:45:20 pm »
Книгата “Old age” на SANFORD BENNETT .... но мисля, че всичко трябва да е умерено.
Е, това го е казал д-р Пирогов в гр. Свищов на един нашенец,
още през Руско-Турската война... (до колкото помня).
Но щом трябва да се учим от англосаксите...

Точно умерена физическа активност препоръча автора и резултатите при него са налице.
Може и малко отгоре.

По темата "Еликсирът на безсмъртието и младостта" имам какво да кажа за младостта.
От отличен личен мой опит.
Но кога само го зачекнах това тук, едни идейно правилно ориентирани младостарци ми скочиха, че такова животно нЕма.

Е па нЕма...

Неактивен rumen21

  • Beginner
  • *
  • Публикации: 99
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #321 -: Март 23, 2023, 09:40:38 pm »
VITAN-е , все пак можеш да споделиш . Личният опит е важен и е добър учител.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #322 -: Март 23, 2023, 10:13:59 pm »
Кое си може, си го може. EDM нямаше нужда от никакви жокерчета преди мен да открие това, с което аз си помагам, да не ми тежи ЕГН-то.
Даже сам си е внасял през приятели нещата от Русия, преди те да се появят в България.

Щом съм ходил в казарма, значи имам ЕГН 8) Даже при желание мога да се доведа до състояние на презаредена батерия, без милиграм страничен ефект.
Последно неща поскъпнаха, но ще са с още по-усвояема за европееца технология
(не сме японци от Окинава).

Президента на компанията е много поддържан мъж (повече от EDM !), не му личат годините.
Но за 3 месеца с новия продукт и изглежда поне с 3 години по-млад!

Искаш жокер, давам: https://ver-tera.org/images/sampledata/Homeofoods.pdf
Това на умния човек (с IT знания) му е достатъчно.

Важно: четем внимателно, особено накрая...

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #323 -: Март 24, 2023, 12:02:57 am »
Ядеш некви водорасли, обаче скакалците и бубулечките те отвращават... :) Казвам ти че всичко е на идеологичска олснова, не щеш да повярваш.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #324 -: Март 24, 2023, 08:59:12 am »
Жужи кехая,

заври си логиката, де слънце не изгрява.
Мога да те засипя с логика, факти и свидетелства,
но нямаш скоростна кутия да разгониш тази енергия до механично движение...

За протокола, това не се яде. То е като вътрешна гума на велосипед. Вари се поне 12 часа.
Значи то, не е точно то.
То е то, за японците от Окинава, що го кльопат от хилядолетия и имат ензими (гени) за него.
А там живеят средно около 95 години. Що ли?!

П.п. Кехая: https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B5%D1%85%D0%B0%D1%8F

Активен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 501
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #325 -: Март 24, 2023, 09:03:54 am »
Чичу разсъждава винаги през призмата на вече 34-годишната, неолиберална, заразна пропаганда - чумата на 21 век. Бункери, маси на ИКЕА и простотии в главата му. Не е чел 2 реда на тема що е туй здраве, как се постига, как се поддържа, от какво има нужда организма. Вместо това хвалби за алкохол и цигари.

Водораслите са филтър пропит с абцолютно всички минерали съществуващи на земното кълбо от морската вода, нужни за човешкия организъм и то в биоусвоима и изчерпателна форма /не просто някакви химични елементи/ при определено третиране на водораслите. Японците не случайно са най-дълголетната нация, защото ядат много мазна риба, богата на Омега3 мастни киселини и водорасли, богати на всички необходими минерали за човешкия организъм в най-възприемчивата им форма.

Да сравняваш скакалци и хлебарки - да именно хлебарки, в един от регламентите на ЕС са позволени за храна точно конкретен модел хлебарки за протеин, храна с неизвестни последствия и гадория, при наличието на хитин, който е неразградим от човешкия организъм, предизвиква алергии и интоксикация с неизвестен дългосрочен характер, с водораслите - така необходими за здравето на човек, е проява или на патологичен инат, или простотия, или и двете:)


Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #326 -: Март 24, 2023, 09:38:59 am »
То е то, за японците от Окинава, що го кльопат от хилядолетия и имат ензими (гени) за него.
А там живеят средно около 95 години. Що ли?!
Знаеш че се заяждам за цифрите. Пак се оля, опитвайки се да докажеш "правотата" си.
И отново повтарям - това че ние нямаме ензими да кльопаме бубулечки, не означава автоматично че никой по света не ги кльопа. И нямаме ензими и традиции да кльопаме и водорасли, но явно това не те притеснява.

Неактивен rumen21

  • Beginner
  • *
  • Публикации: 99
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #327 -: Март 24, 2023, 08:39:51 pm »


Президента на компанията е много поддържан мъж (повече от EDM !), не му личат годините.
Но за 3 месеца с новия продукт и изглежда поне с 3 години по-млад!


Неактивен rumen21

  • Beginner
  • *
  • Публикации: 99
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #328 -: Март 24, 2023, 08:40:30 pm »
VITAN-e благодаря ! Може ли линк,  как изглежда  президента на компанията за която говориш ? В  крайна сметка и по външния вид и съответните години може да се прецени дали дадена теория за подмладяване е ефективна.

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 352
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #329 -: Март 24, 2023, 09:17:43 pm »
Еликсирът го правеха още по Бай Тошово време, казваше се Амброзия (истинското име), и ако някой иска, мога да напиша
шеговито от какво се правеше, даже стихотворно.
 8) 8) 8) :D