Автор Тема: Еликсирът на безсмъртието и младостта  (Прочетена 207057 пъти)

GMG

  • Гост
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #90 -: Януари 31, 2015, 12:05:10 pm »
Дали не излиза, че свободната енергия е леко... окултна/скрита
  Не, не излиза така! Никога НЕ е била окултна, а територия на мислещи хора!

  А другата енергия няма нищо общо с алтернативната такава, когато си болен -
отиваш в болница...  когато можеш нещо, го правиш ;)
капагени в маркета очакват ей-такива, които само чакат на готово, без капчица или
зрънце опит или експеримент - в същото време обаче лъскат клавира по цял ден и
пускат идиотски и безсмислени теми!

Естествено, че ще се продават такива ус-ва по магазините... но не сега (друг път)

Неактивен GreenHulk

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 270
  • Пол: Мъж
  • Астронавигатор
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #91 -: Януари 31, 2015, 04:20:35 pm »
    А другата енергия няма нищо общо с алтернативната такава, когато си болен -
отиваш в болница...  когато можеш нещо, го правиш ;)

Не всички, когато са болни, отиват в болница, особено, ако знаят и могат да се лекуват сами - и са се интересували как става, и са положили усилия да го могат. Каквото тренираш, това можеш. Учат се и там нещата, както законите на Оо и на Нютон.
А метериалистичния подход към нещата може да влияе вредно за здравето на физическото тяло(поддържа една нереална/невярна умствена конструкция)

Неактивен GreenHulk

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 270
  • Пол: Мъж
  • Астронавигатор

paparosko

  • Гост
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #93 -: Януари 31, 2015, 10:43:12 pm »
GreenHulk ,
Щом най-накрая учените «видяха» медитацията, може ли да се счита, че "такова животно" вече съществува?
Въпросът е риторичен.

Неактивен GreenHulk

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 270
  • Пол: Мъж
  • Астронавигатор
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #94 -: Януари 31, 2015, 10:49:38 pm »
GreenHulk ,
Щом най-накрая учените «видяха» медитацията, може ли да се счита, че "такова животно" вече съществува?
Въпросът е риторичен.

На мен изобщо не ми е нужно да ми я доказват, ако аз и хиляди/милиони просто са я практикували и ползвали. Но щом вече и учените... дано поне невярващи по-малко:)

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #95 -: Януари 07, 2016, 04:29:42 pm »
Здравейте!
Не съм много сигурен дали да не отворя нова тема или да не пиша в тази... От няколко години се занимавам с неща, пряко засягащи човешкото здраве и имунната система, като се понатрупаха и практически данни. Напоследък излезе на бял свят и нова информация за определени тайни медицински технологии на древните - бих искал да ги споделя, защото във форума има специалисти с които ще е интересно да го обсъдим. Работя по модернизирането им, с полза за всички и съм стигнал до доста добри резултати.
Понеже не искам да ангажирам никого с моите виждания по въпроса за безсмъртието /или поне много дългия живот без болести/, както и методиката за тотална защита на имунната система и ДНК, нека модераторите се произнесат дали е уместно да се пуска нова тема или да се продължи тук. Нещата не са като досега обсъжданите  :)

Неактивен miromad

  • Експериментатор
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 461
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #96 -: Януари 07, 2016, 05:05:40 pm »
Според мен е по-добре да се пусне нова тема, за да не се размиват нещата със старата. Пък и ти сам твърдиш, че нещата не са като досега обсъжданите.

GMG

  • Гост
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #97 -: Януари 07, 2016, 05:30:32 pm »
   Пусни нова тема caduceus, ще следя с интерес!
Нека има повече такива като теб, да заринат форума с полезна
за всички информация...
    Благодаря предварително!

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #98 -: Януари 07, 2016, 07:59:42 pm »
caduceus, пусни нова тема в същия раздел.

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #99 -: Януари 08, 2016, 09:05:28 am »
ОК. Темата ще засяга практическите методи за ревитализиране, ползвани от всякакви властимащи - монарси, религиозни водачи и прочее през вековете. Плюс някои експерименти, изводи и крайни неща, които съм тествал върху себе си, мои близки и други желаещи :)

Неактивен Vector

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 559
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #100 -: Март 09, 2019, 06:52:52 pm »
Интересна тема!
Чувал съм от стари хора че евреите пиели кръв и така се подмладявали....
Според вас дали е вярно?

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #101 -: Март 09, 2019, 09:55:06 pm »
Ето ти темата в която продължихме тогава, ако не си попадал на нея - чети със здраве  :)
http://mazeto.net/index.php/topic,9700.0.html
Успехи!

Арахая

  • Гост
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #102 -: Март 10, 2019, 02:34:14 am »
Цитат
svetlio760
У всяка жена има по нещо вампирско и нещо студенокръвно- бегат от чесън и обичат да се гушкат на топло!!!   Човек се замисля и за междинното звено между маймуната и човека- разликата ни с маймуните е два хромозома, нали така!
 Между жената и мъжа е един!
 Освен това, както забелязвате, в тоя сайт се дискутират сериозни теми и всички сме хора- няма жени!  Те го няма и една недоволна да се яви тук по служба и да изрази недоволство от словата ми   


Е смее ли някоя жена да опровергае такива мъжко-логически сериозни съждения!? Даже в духа на гореизложената желязна логика, ще ударя едно женско ;D рамо, че гледам си изпуснал, че по-кратката средна продължителност на живота на мъжете в сравнение с жените, се дължи именно на „нещо вампирското и студенокръвното у жената“, както казваш. :D  ;D ;D


Цитат
atos
А с чесъна можем да се предпазим и от уроки, вампири, че и караконджули...че даже и от хубави девойки (грозните чесънът ги привлича)...
 
Излиза, че грозните девойки са с „железен имунитет“ и не ги лови чесъна, а „скачат на чесън“ за разлика от вампирите, караконджулите и хубавелките!?  :D

Цитат
Vector
Интересна тема!
Чувал съм от стари хора че евреите пиели кръв и така се подмладявали....
Според вас дали е вярно?

За първи път чувам това за евреите! Звучи като вампирска легенда. Чела съм, че древните римляни са пили от кръвта на убитите гладиатори, защото са вярвали, че така си набавят жизнена сила. Бях мернала из интернет преди време и някаква немска статия за експерименти с кръвна плазма и мишки, а май и с хора бяха пробвали, но инжектиране, а не пиене. Не си спомням дали имаше доказан сигнификантен ефект. Ще я потърся статията, дано я открия.
Силно се съмнявам пиенето на кръв да има някаъв силен подмладяващ ефект, който не е известен на всеуслушание. Ако беше така, щяхме да си попийваме здраво кръвчица вместо водица. За разни ритуали е била ползвана в различни времена и култури, а също се ползва и днес от разни недоброжелатели... 

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #103 -: Март 10, 2019, 07:49:33 am »
 ;D
Арахая, ти как си с чесъна - гони ли те? Гледам че по малките часове си писала...  ;D ;D

От години не съм се забавлявал толкова в тоя форум, с тия последните писания! И да не ядете много чесън, ей - че хубавелките ще бягат и после опа, ето ти грозно поколение ;D ;D ;D

Арахая

  • Гост
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #104 -: Март 10, 2019, 09:47:20 am »
Цитат
caduceus
 ;D
Арахая, ти как си с чесъна - гони ли те? Гледам че по малките часове си писала... ;D ;D


caduceus, чесънно-лични предпочитания няма да коментирам, хихихи... ;D А и не бих си позволила да кажа и една буква за чесъна, качествата и влиянията му след направените вече дълбоки анализи. ;D ;D ;D Ако лекичко намекваш за корелация между малките часове и чесъна, кой знае, може и да има... ;D ;D ;D.

Цитат
Цитат
caduceus
От години не съм се забавлявал толкова в тоя форум, с тия последните писания! И да не ядете много чесън, ей - че хубавелките ще бягат и после опа, ето ти грозно поколение ;D ;D ;D
 
Забавно е, да! :) :) :) Хубаво е, че има и такива проникновения, за да вкарват малко цвят! ;) :D :D :D