Животът- начин на употреба! > Медицина, здравословно хранене

Еликсирът на безсмъртието и младостта

<< < (2/99) > >>

miromad:
Здравей giunal,

намерих книгата на руски и я прикачам по-долу. И между другото книгата е в 5 части, а не в 3.

giunal:
Да и аз разбрах че е в пет части!!! А български превод няма ли??

miromad:
Намерих я само на руски. Български превод не успях да открия.

svetlio760:
Аз едвам износвам тия години дето са ми дадени, вие ме карате да се мъча още 1 000  ;D А това и да бъде избистрено и приложено няма да стане! Телата ни са увредени от ваксини, храни- ментета тъпкани с боклуци, кемтрейлси, фалшиви лекарства, стрес от начина на живот и още ред гадости, така че бих казал, колкото му е писано на човек!
Четох за един японец умрял 1957-ма година на 300 години- тогава е било възможно заради това, че гореописаните боклуци ги е нямало. Сега това, което споменавате, с което удължават живота на мишките е вещество, което се отделя в организма при екстремно дълго гладуване. Ако не бяха телата ни изкуствено отслабени най- вероятно щеше да сработи, но сега съм песимист за всичко що е медицина! Все пак стискам палци- веществото е синтезирано и може да се пробва, но кога и как ще стигне до нас, е друга тема, а ние можем да си го направим сами, само с дълги периоди на глад, ако не умрем преди това я от анорексия, я от нещо друго! 

miromad:
svetlio760, я погледни тук какъв начин да удължат живота са открили: http://hicomm.bg/science/genetici-otkriha-nachin-da-udyljat-prodyljitelnostta-na-jivota-do-800-godini.html

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия