Автор Тема: Еликсирът на безсмъртието и младостта  (Прочетена 214772 пъти)

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 193
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #285 -: Декември 21, 2022, 04:25:04 pm »
А,ве! Няма ли кой да ви духне вълшебната флейта та се занимавате един с друг? Ще ви стане ефирно леко, хем ще вденете какво е ефир!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 539
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #286 -: Декември 22, 2022, 04:15:49 pm »
А,ве! Няма ли кой да ви духне вълшебната флейта ....

Михаил Кузмов на колко години беше ти, имаш ли 88 г.?
Питам, защото днес попаднах на една статия от Франция, да видиш с какво се занимават твоите акрани с евроатлантическите ценности, може да ти стане интересно:
https://www.dailymail.co.uk/news/article-11562045/French-man-sparks-hospital-evacuation-arriving-WWI-artillery-shell-stuck-rectum.html

А познай откъде са изкопали този снаряд?   :)


Ето и превод, ако не знаеш английски:
88-годишен французин пристигна в болница с бомба от Първата световна война, заседнала в ректума му
https://blitz.bg/svyat/bomba-zasedna-v-rektuma-na-88-godishen-evakuirat-tsyala-bolnitsa-snimka_news927476.html

Срама нямате на тая възраст. Къде отиде морала, какви са тия вашите ценности? Ние младото поколение не ви разбираме. Накъде тласкате света на тия години? Какъв пример давате, само за "флейти" говорите и ректуми?  :D

Неактивен Номак

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 399
  • Пол: Мъж
  • Благороден!шаман!крадец на свободна енергия!
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #287 -: Декември 23, 2022, 05:24:29 am »
Според мен , елексира се крие в концентрацията на етерични масла!
От тях бягат микроби и бактерии което е важно за здравето... Ристо какво мисли по въпроса?

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 539
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #288 -: Декември 23, 2022, 09:00:11 am »
Елексирът на здравето, младостта, енергията и острото зрение:
2/3 пресен сок от моркови и 1/3 сок от червено цвекло.
Приемам го всеки ден прясно изцеден на центрофуга по 3 пъти - сутрин, обед и вечер преди фитнес залата. Дава невероятна енергия. Каротина подхранва очите изцяло и зрението става изключително остро. Цвеклото съдържа нутриенти, каквито няма в никое друго растение.
Най-доброто средство за пречистване на кръвоносната система от холестеролови отлагания!

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #289 -: Декември 23, 2022, 10:38:06 am »
Аз ако 3 пъти на ден пия това, после цял ден няма да мога да излеза от кенефа... :)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 522
  • Невежеството ражда химери...
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #290 -: Декември 23, 2022, 10:44:32 am »
Аз ако 3 пъти на ден пия това, после цял ден няма да мога да излеза от кенефа... :)
Това силно алкализира и витаминизира, разбирай детоксикира. Затова.
Ако сложиш и малко магданоз и целина,
може и да замръкнеш там  8) :D

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 539
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #291 -: Декември 23, 2022, 11:40:50 am »
Аз ако 3 пъти на ден пия това, после цял ден няма да мога да излеза от кенефа... :)

juliang, това показва следното:

Нехарактерна микрофлора в червата в посока вредни - патогенни бактерии. Впрочем хемороФилите се дължат именно на това - увредени тъкани, които биват нападнати от месоядните бактерии, не от растителните.
Щом някой получава разстройство от растителна храна означава, че предимно се храни, като вълк, а полезните бактерии искат растителна среда. Торшиите не се правят от салам и ракия.
Такъв човек, като пръдне, няма да прави разлика, дали се намира в био газ-генераторен бидон  :) или в пещ за изгаряне на гъша мас, прас и гаС.  :)

Току-що си купих 10 кг. морокови от Билата на промоция - 89 ст.  :)
Няма да ги правя на ракия.  :)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #292 -: Декември 23, 2022, 12:18:26 pm »
Нехарактерна микрофлора в червата в посока вредни - патогенни бактерии.
И защо реши че са вредни?

Щом някой получава разстройство от растителна храна означава, че предимно се храни, като вълк, а полезните бактерии искат растителна среда. Торшиите не се правят от салам и ракия.
А сина ми му се драйфа само от миризмата на месо. Кой от двамата ни е повреден?

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 539
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #293 -: Декември 23, 2022, 12:39:02 pm »
И защо реши че са вредни?
А сина ми му се драйфа само от миризмата на месо. Кой от двамата ни е повреден?
Ти.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #294 -: Декември 23, 2022, 12:52:51 pm »
Ти.
Естествено...

А това че човешкия организъм физиологически е конструиран за преработка на месо, го отричаш яростно, нали? Конструкция на челюстите и зъбите, обем на стомаха, дължина на червата - всичко това говори че тоя механизъм е пригоден да "гори" месо, а не трева. Дори това че имаш две очи гледащи напред, а не отстрани като кравата - и това показва че човека е хищник, разработен за лов, а не тревопасно на което му трябва голям обзор за да се пази докато преживя - и това е грешка на природата, нали?

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 539
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #295 -: Декември 23, 2022, 01:05:15 pm »
Естествено...

А това че човешкия организъм физиологически е конструиран за преработка на месо, го отричаш яростно, нали? Конструкция на челюстите и зъбите, обем на стомаха, дължина на червата - всичко това говори че тоя механизъм е пригоден да "гори" месо, а не трева. Дори това че имаш две очи гледащи напред, а не отстрани като кравата - и това показва че човека е хищник, разработен за лов, а не тревопасно на което му трябва голям обзор за да се пази докато преживя - и това е грешка на природата, нали?

Нищо от това не съм казвал, отричал и т.н.
Сам си съчиняваш, задаваш си въпроси и си отговаряш.
Ей така си самосъздаваш факти за всичко.

Аз също ям месо, не го отричам - ех, не ми е така светла душата, като на някой, който само трева яде  ;), но не получавам ефектите и фоерверките с димките и миризмите, които ти получаваш, като ядеш прясна растителна храна.  :)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 539
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #296 -: Декември 23, 2022, 01:17:17 pm »
Преди Новата ера /нулевата година/ средната продължителност на живота на хората е била 35-40 г. Защо?

Ескимосите и днес живеят максимум до 45 г. Още на 30 г. са без зъби. Защо?

Всички те не са знаели, че на организма са му нужни голямо разнообразие на витамини и минерали, които се съдържат основно в растителните храни. В месото има основно само един витамин Б12, а човешкия организъм не може да го произвежда, произвеждат го благородните бактирии в дебелото черво.
Ефектите от липсата му са описани добре - има ги в Интернет.
Всичко останало се набавя от прясната растителна храна.

Да ми се пъниш, че няма нужда да се ядат витамини в днешно време е върха на тъпотията и инатлъка.

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 376
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #297 -: Декември 23, 2022, 05:20:39 pm »
EDM, надали си прав, човека в своето развитие се е изправил, защото е спрял да пасеееее.... 8)
По радиолюбителски "HI".

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 193
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #298 -: Декември 23, 2022, 05:52:29 pm »
Коце, да ама не! Ние от КПСС, ККП, БКП, и прочие КП по света вече не мислим така! Нещата се промениха! Кой ли свърши тази работа? От къде се появиха тези идеи, вместо разнообразна храна да ръгаме витамини от аптеките, и хранителни добавки? Обаче на всички тях, пише 'не е заместител на разнообразно то хранене'!
Преди доста време Витан ме посъветва, пий си ракийката със салатка, по слушах го! Ето ме все още безсмъртен, при това ЕДМ ме направи на 88. Чул те господ ЕДМ, да доживея до тогава, без памперс!!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 539
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #299 -: Декември 23, 2022, 06:08:28 pm »
Не знаех, че КПСС и БКП са измислили витамините по аптеките.  :)
То затова сега е пълно с тях, явно от комунистическия държавен резерв.  :)

А пък, че човек е бил маймуна знаем от къде дойде тая теория - тя много правдоподобна.  :)

Михаил Кузмов, ти видя ли оня френски демократ-евроатлантик на 88 г. какви снаряди си пъха в анала?  :D
Беше ми дошло в повече, като видях как транс-вестити обучават малките деца от детските градини във Франция на педерастия, но за снаряди-страпони дори не подозирах.  ;D
Че и Ф-ито бая голямо - Ф80, можеш ли да си го представиш?  ;D