Животът- начин на употреба! > Медицина, здравословно хранене

Еликсирът на безсмъртието и младостта

(1/94) > >>

EDM electronics:
Това е един филм с ретроспекция на търсене от лекари/учени на елексира на безсмъртието и младостта. Напълно възможно и реално е да са продължи живота на човек, като този в библейските времена. Много интересен филм!!! Всички лекари, които са се занимавали с това ги е последвала участта на изобретателите - безследно изчезнали, мистериозно загинали, ограбени от секс агенти и т.н.

Руски лекар-изследовател е успял да продължи живота на мишки до 5 пъти. Очакванията са през следващите 5 год. този срок да нарастне до 10 пъти. Това означава, че препаратът приложен на човек ще увеличи животът му до около 1 000 год. Паралелно с това се слага край на всички инфекции и началото на супер имунинет.  Този филм не е окултизъм, нито е религия, това си е чиста наука.

Кой ли ще се възползва от елексира?  :D      Вероятно, след като ГМО си свърши работата, това което ще остане може да преживява до 1 000 год.

http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=1288729

Прикачен торент-файл:

Радeв:
Безсмъртието физически е невързможно, окултните ложи го търсят. Аз знам че опитват с окултни практики да задържат астралното тяло и АЗ-а на даден човек на земята и да го вселят в клониран плод. /проблема е че се вкарват и едни други същества ..../
 И това далеч не са теории на конспирацията. Церемониите в окултните ложи не са случайни, лошото е че не работят за правилните сили. Повечето хора там са по бизнес съображения, без да разбират езотериката.
Това е доказано така на местно ниво, примерно в моя град. Имам достоверна информация от познати на мой познат.
Правомерно ли е да живеем повече от колкото трябва? - категорично НЕ, това е безкрайно ариманическо.
Севрюкова беше казвала че хората от средата на 21-ви век ще живеят по 180 г. Това е напълно постижимо, при правилно духовно и културно развитие на човечеството /доколкото остане до тогава, защото ще има чистка!/.
Този духовен импулс, междувпрочем ще излезе точно от нас Българите и славянския народ.
Имам приятели и познати с които разискваме тези въпроси на сбирки /и въобще езотеричните причини за случващото се по света и у нас/, всеки който проявява интерес към езотеричното християнство - Антропософия може да се включи.

smsi-h:
“Живая Матрица” – фильм о скрытых возможностях человеческого организма


http://static.video.yandex.ru/lite/newfresh2000/dnh0ugnhwa.3108

Съжалявам, че не намерих по-подходяща тема за този филм, но нека бъда простен! Филмът касае най-прогресивните възгледи на медици, физици и биофизици за организацията на човешкото същество. Обогатете общата си култура със знанието, което ни дават откритията на квантовата физика и интердисциплинираните с нея други науки.

Приятно гледане!

Източник: http://planeta.moy.su/blog/zhivaja_matrica_film_o_skrytykh_vozmozhnostjakh_chelovecheskogo_organizma/2012-03-16-16496

getca:
Прикачвам торент файл за директно теглене на филма от руски тракер без регистрация. Качеството е много добро с резолюция 852х480, 30кадъра/сек, кодек XviD, руско аудио MP3, 192Kbps.

Може и директно в YouTube
http://www.youtube.com/v/uNSKhcx8svs

giunal:
В момента чета една много полезна книга за самолечение и обезпаразитяване.Понеже с течение на годините може би, повече от 20 години в усилията си за материален просперитет и осигуряване на добър жизнен стандарт за семейството си, бях занемарил изцяло собственото си тяло. Но с течение на времето една по-една болестите започнаха да ме спохождат и да стават хронични. За това от година и нещо здраво съм наблегнал на здравословният начин на живот и билколечението. Стандартната медицина я оставям за в краен случай.:)
Мисля че, предоставената информация ще бъде много полезна за всеки който иска да си оправи здравето и подобри енергетиката на своето тяло.За мен книгата е безценна, в нея са дадени много практически рецепти и добре обосновани подходи за билколечение и Обезпаразитяване на организма. За съжаление имам само трета част и ако някой има другите две части нека да ги предостави тук за всеобщо ползване. Единственото което дразни е малко претупаният превод от руски. Но това не е болка за умиране. На интересуващите се приятно четене.!!! Книгата се казва "Бялата книга на живота" трета част.


Ако все пак книгата я има някъде из форума, моля да ме извините!!! Не съм търсил!!!!

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия