Животът- начин на употреба! > Екология

Глобално затопляне или арктически студ - Климатгейт

(1/18) > >>

EDM electronics:
Истина или измама е глобалното затопляне? Промените в климата следствие СО2 емисии ли са или са естествен процес от повишена слънчева активност?  Какво я очаква в бъдеще Земята, разстопяване на ледниците или повсеместни ледници? Защо се строят подземни бази в целия свят, които ще приютат само елита и в случай на какво бедствие?

Отговор на тези въпроси във филма на американския губернатор, морския пехотинец, човека, който прилича на Стиван Сегал, изследователя в "Теория на заговора" - Джеси Вентура.

Уточнявам - втория филм в папката!  Първия филм е за ХААРП - разказ на създателите на ХААРП за неговите възможности!

Прикачвам линк на тракера и торент-файл.

http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=2547363

Seeker:
Достатъчно е човек да си ползва сивото вещество, за да осъзнае отговора на въпроса в заглавието на темата. Много "гейтове" се случиха последните двадесетина години. Като започнем от  родните "свободагейт" и "демокрациягейт"  , та чак до глобалните заигравки на шепа шегаджии.  Отново стигаме до поговорката за лудия и баницата, проблема е само в нас и това че позволяваме други да ни изяждат баницата.

Ок, и какво като знаем истината? Дали ще си променим поведението, за да реагираме на предизвикателствата или ще се оставим да ни манипулират? Мисля, че само една 1/100 от хората ще реагират адекватно, още Ницше е казал "един на сто води ( мисли)" . Там е проблема - 99% от населението е с манталитет на тълпа или стадо, което се лашка между голите обещания и мнимите заплахи. И никога не си вади поука от преживените нещастия и отново , и отново ги преживява.

В момента се води една жестока и тиха война,  с много по-тежки последици от Студената война от преди 22 години. И в тази война ние ще изчезнем като нация, и даже като индивиди.  И ако след време някой се замисли защо се стигна до това положение , ще открие че самите хора , самото население си е било виновно за случилото се.

vitan:
Seeker, сигурно си прав.

Но кога тържествува злото? Когато доброто спи. Ако тия, които казваме: хора, имате сериозен проблем млъкнем – какво ще стане?
Мълчанието на агнетата…

Пък нали всеки си има глава да мисли.

caduceus:
Пролетта дойде и с нея поредната порция кемтрейлс  >:(  Ръсят ни като скакалци с химикали, а народът спи, гледа в краката си и не вдига глава за да види очевадното! И много да внимават някои колеги, дето викат на черното бяло, защото това не са нормални следи - гледайте хубаво!!!

За пряко онагледяване пускам снимки от преди малко - небето над Ловеч след масирано пръскане от няколко десетки самолети. Утре ще вали мизерия, препоръчително е никой да не ходи под дъжда или дори да диша  >:(  Това обаче не е тема на никоя телевизия или медия..... И после върви се деинтоксицирай, пречиствай и прочее самодейности

Постът ми е в тази тема защото това е глобална, многомилиардна програма против затоплянето, но със сериозни негативни последици върху здравето на хората. Алуминиевите частици в спрея увеличават драстично респираторните заболявания и алергиите /особено у малките деца/. Затова след такова пръскане е силно препоръчително да се стои повече в затворено помещение, докато природата се поизчисти с дъжда, което е следствие /образуват се дъждовни ядра и боклука пада долу в капките/. Пречиствайте си добре и водата която пиете, защото това отива и във водоемите и после във водопроводната мрежа. Избягвайте активни физически упражнения на открито, водещи до дълбоко дишане и натрупване на праха в дробовете/. Изобщо, ползвайте мерки като при радиоактивно или химическо заразяване
Поздрави!

EDM electronics:
Колега, и на мен ми направи впечатление, че днес бая е разорано небето. Но само аз и ти забелязваме тези неща. Всичко останало е мозъчно занулено и респектирано от дистанционната хипноза на гуру-разбирател. Има един небезизвестен форумен хипнотизатор владеещ регресната хипноза и баенето, който много хубаво обяснява, как тези следи били от конденз, а не от болното съзнание на мизерници, въодушевени от теорията за конспирация, въпреки че създателите на Кемтрайлс си признават, че ръсят и че има прахова програма срещу глобалното затопляне /сам ще се появи в темата, затова не му казвам името/. Той вика не, те нека си признават, ама аз, химията и физиката казваме друго - демек лъжат, че ръсят.

Редовно гледам руска телевизия, често дават прелитащи военни самолети, но те такива следи още не съм виждал там. В Русия не се образува такъв конденз, явно имат много сух климат  ;D. Изглежда само натовските-американски самолети правят конденз.  А пък следите са явно доказателство, че НАТО ни пази, гле'й как кръстосват на мрежа, никой да не ни напада държавата - те бдят, като орли закрилници. Ей сега се разбира защо не ни трябва повече армия - НАТО пази, пази  :D.....да не излезе чепа, забит дълбоко-дълбоко в задника на държавата ни.....

Най-доброто предпазно средство от тези следи са ясно изразената гражданска позиция за излизане на България от рекетьорския военен пакт НАТО. Рано или късно ще има референдум по въпроса. Тогава ще се проличи, кой бил хипнотизиран и кой не.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия