Автор Тема: Купувам Неръждаема ламарина 0.8-1.5мм  (Прочетена 13216 пъти)

barekov1

  • Гост
Купувам Неръждаема ламарина 0.8-1.5мм  около 0.2 м2. Пишете на лични.

Неактивен Радeв

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 640
  • Пол: Мъж
  • Скайп: Radoslav_Debian
Re: Купувам Неръждаема ламарина 0.8-1.5мм
« Отговор #1 -: Март 14, 2011, 12:04:25 am »
Отиди на вторични, там си избери. Аз така смятам да направя. Има много готини мивки от неръждавейка, много е добра за електролиза!

Неактивен mzk

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 622
  • Пол: Мъж
  • http://analogov.com
    • analogov.com
Re: Купувам Неръждаема ламарина 0.8-1.5мм
« Отговор #2 -: Март 14, 2011, 12:59:35 am »
Мивките ми изглеждат на хромова стомана (не съдържа никел) (каквато е и в пералните машини). Тя няма матов оттенък. Мека е и се изкривява лесно. По-добре търсете някаква малко по-дебела ламарина. 1 мм е чудесен избор.

Неръждавейката обикновено не се лепи с магнит. Така че си носете един магнит, ако ходите по вторични суровини. Възможно е, да е и неръждаема, и да се лепи от магнит, но повечето не се лепят.

304 е добър избор. Не съм правил опити с 316. Освен молибдена, ако не се лъжа, съдържа малко повече никел. Според мен 316 си заслужава само за много високоефективни и много добре конструирани електролизери. Най-вече тип мокра клетка, с идеална изолация между отделните клетки.

Неактивен bobokom

  • Beginner
  • *
  • Публикации: 86
Re: Купувам Неръждаема ламарина 0.8-1.5мм
« Отговор #3 -: Юни 15, 2011, 07:27:16 pm »
Здравей! Продавам готови ламели 150/150 кондиционуирани, работели около 1000 км на суха клетка от ламарина: 304 1мм - 14 броя с три дупки горе по 9мм, 2 броя с извод по средата и 2 броя с извод в единия край по 2лв. бройката.

Неактивен dimko1

  • Наблюдаващ
  • Публикации: 28
  • Скайп: agenta9991
Re: Купувам Неръждаема ламарина 0.8-1.5мм
« Отговор #4 -: Януари 10, 2021, 06:28:29 am »
Мивките ми изглеждат на хромова стомана (не съдържа никел) (каквато е и в пералните машини). Тя няма матов оттенък. Мека е и се изкривява лесно. По-добре търсете някаква малко по-дебела ламарина. 1 мм е чудесен избор.

Неръждавейката обикновено не се лепи с магнит. Така че си носете един магнит, ако ходите по вторични суровини. Възможно е, да е и неръждаема, и да се лепи от магнит, но повечето не се лепят.

304 е добър избор. Не съм правил опити с 316. Освен молибдена, ако не се лъжа, съдържа малко повече никел. Според мен 316 си заслужава само за много високоефективни и много добре конструирани електролизери. Най-вече тип мокра клетка, с идеална изолация между отделните клетки.
       Аз имам нераждаема стомана  която не я лови магннит плоча 24см. на 26см. дебела е около 4мм. продавам я за 30лв. от гр. Първомай съм тел. 0886230311Динко

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Купувам Неръждаема ламарина 0.8-1.5мм
« Отговор #5 -: Януари 10, 2021, 10:10:24 am »
Динко не би било зле да гледаш датите на последната публикация в темата когато пишеш. Тази конкретно е от преди почти десет години.