Животът- начин на употреба! > Екология

Вредни ли са електромагнитните облъчвания от трафопостовете?

<< < (2/2)

caduceus:
Здравейте колеги,
да, трафопостовете излъчват освен електромагнитното и негативно оргонно поле, това се неутрализира както казва  Dex. Понеже често се случва всякаква електронна апаратура да създава такова, нека спомена симптомите за "заразяване" с вредни вълни:
- главоболие, шум в ушите
- доспиване и обща слабост
- болки в ставите и  мускулите   
- гадене, повръщане, солена слюнка и т.н.
Преди няколко дни за съжаление се натресох на подобни радости  :(  При едни невинни уж изследвания на кадуцеус бобини с графитна сърцевина /caduceus coil/ захраних няколко пъти една такава с импулсно ВН от китайска електронна запалка. След десетина минути ми се доспа страшно и физически отмалях тотално, зави ми се и свят. Примъкнах се до един диван и около осем часа бях ни жив, ни умрял  :o На другия ден се почнаха други проблеми - надуха ми се колената, не мога да клекна - боли яко. Минаха седем-осем дни, още не съм се оправил съвсем. Спомних си междувременно, че Ринат Шаймуратов описва подобни състояния, а Авион Олег /част от екип, създал руска тестова антиграв. платформа/ споменава, че коленете му не са се оправили в продължение на месеци, въпреки ходенето по доктори. Добре, че поназнайвам малко акупресура и рефлексотерапия, та ми минава вече.
Извод: внимавайте с негативните полета и фитонката /хаотичния оргон/. При първи симптоми - ръцете под течаща вода за няколко минути, или влизайте направо под душа.

Поздрави


     

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия