Автор Тема: ВАКСИНИ = стерилизация, болести и уродства  (Прочетена 36893 пъти)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 502
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: ВАКСИНИ = стерилизация, болести и уродства
« Отговор #15 -: Ноември 18, 2022, 01:57:13 pm »
Принадлежността на дадена организация или това е дружество със стопанска цел /търговска/ или нестопанска /идеална цел/ е свързана с вида на нейния собственик, който е правен субект. А правните субекти са физическите и юридическите лица.

По принцип субекти могат да бъдат само хората, не и сдруженията или животните, защото това е физическа категория. Субект е само човека. Но за нуждите на правото е въведено импровизирано виртуално понятие "субект - Юридическо лице", когато става въпрос за дружество /дружеството е обединение на ФЛ и ЮЛ със стопанска и нестопанска цел/. Дружеството вече се явява отделен субект, но само по отношение на правото. Дружеството с нестопанска цел се нарича още Гражданско дружество.

И сега:
Собствеността е субективно право на правните субекти - ФЛ и ЮЛ.
ЮЛ обаче могат да бъдат части сдружения, Държавата и Общините. Оттам характера на тая собственост се класифицира според конституцията на публична и частна.
Частната е тази собственост на ФЛ и ЮЛ, коята не е на общини или държавата. Публичната собственост е тази на Държавата и Общините, като тя съответно се разделя на публично държавна и публично частна.

Въпросът е, чия е собствеността на ООН, СЗО, когато по характер тези организации са международни и не са свързани със собственост на конкретна държава? А международните организации се създават въз основа на международното публично право. Това са приети от държавите конвенции, международни договори и др.

Т.е. собствеността на международните организации е международна. Тя не е публична или частна. А тези международни организации в зависимост от това дали са създадени на правителствена или частна основа, се делят на междудържавни и неправителствени, дето им викат НПО.

Друг е въпросът за финансирането на такива организации, то може да бъде държавно, може и частно, защото това са организации с идеална цел и нямат стопански приход - нуждаят се от финансиране.

ООН и СЗО са междудържавни правителствени организации, не са НПО или частни организации.

Дано е станало ясно.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: ВАКСИНИ = стерилизация, болести и уродства
« Отговор #16 -: Ноември 18, 2022, 03:48:13 pm »
Аз само да вметна, че ООН, СЗО, Юнеско и т.н. на практика нямат никакви активи. Реално те са по-близко до "сдружения с идеална цел". Събират се едни хора, хортуват си и взимат някакви решения, които според тях са добри за общия просперитет. Никой не те кара да членуваш в тях, никой не те задължава да изпълняваш техните решения.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Re: ВАКСИНИ = стерилизация, болести и уродства
« Отговор #17 -: Ноември 18, 2022, 05:05:27 pm »
Аз само да вметна, че ООН, СЗО, Юнеско и т.н. на практика нямат никакви активи. Реално те са по-близко до "сдружения с идеална цел". Събират се едни хора, хортуват си и взимат някакви решения, които според тях са добри за общия просперитет. Никой не те кара да членуваш в тях, никой не те задължава да изпълняваш техните решения.
Напоследък съм станал много нагъл.
Разправят ми, че като си купиш бисквитки "Катеричка", като ги отвориш,
от там изскача катеричка - аз не, та не!

Неактивен Номак

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 398
  • Пол: Мъж
  • Благороден!шаман!крадец на свободна енергия!
Re: ВАКСИНИ = стерилизация, болести и уродства
« Отговор #18 -: Януари 27, 2023, 05:33:16 am »
https://m.youtube.com/watch?v=exUwYR3rV_I&feature=youtu.be
Това е положението.който мрял-мрял.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: ВАКСИНИ = стерилизация, болести и уродства
« Отговор #19 -: Ноември 27, 2023, 10:46:46 pm »
Аз само да вметна, че ООН, СЗО, Юнеско и т.н. на практика нямат никакви активи. Реално те са по-близко до "сдружения с идеална цел". Събират се едни хора, хортуват си и взимат някакви решения, които според тях са добри за общия просперитет. Никой не те кара да членуваш в тях, никой не те задължава да изпълняваш техните решения.

Юлияне, убеден съм, че говориш за едни добри хора преливащи от любов и доброжелателство, хортуващи си как да направят света по- добър. ;D