Автор Тема: Контрол на климата, HAARP и земетресенията в Япония, Хаити, Китай, Чили  (Прочетена 243317 пъти)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Виждам, че много разбираш И ОТ земетресения.
Доскоро разбираше много от вируси, но явно не само от вируси и от ваксини.
Щом казваш, така е, едва ли има друга хипотеза.  :)

Да, и представяш ли си - освен от всичко това и от програмиране разбирам, и от английски. masiv на английски е array, и се пише dYnamic.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Да, и представяш ли си - освен от всичко това и от програмиране разбирам, и от английски. masiv на английски е array, и се пише dYnamic.
Аз още като те видях как оспорваш знанията и авторитета на проф. Мангъров, който е завеждащ клиниката по вирусология, веднага разбрах, че от всичко разбираш.  :)

А касателно английския език и азбука, аз масив на български го знам, като "масив", но понякога е невъзможно да пишеш на кирилица, защото да речем програмата не позволява и затова тогава се изписва на латиница. Освен това поне 100 нации пишат на латиница, но не на английски и една дума изписана на английски на останалите 100 е с леко променена граматика.

Та не ми е ясно, какво искаше да кажеш с тая твоя самопрезентация от какво допълнително разбираш и как се пишело това или онова на английски, аз не съм те питал.  :)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Аз още като те видях как оспорваш знанията и авторитета на проф. Мангъров, който е завеждащ клиниката по вирусология, веднага разбрах, че от всичко разбираш.  :)


https://trud.bg/%D0%B4%D0%BE%D1%86-%D0%B4-%D1%80-%D0%B0%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D1%81-%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%B3%D1%8A%D1%80%D0%BE%D0%B2-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B4-%D1%82%D1%80%D1%83%D0%B4-%D0%BA/

Та не ми е ясно, какво искаше да кажеш с тая твоя самопрезентация от какво допълнително разбираш и как се пишело това или онова на английски, аз не съм те питал.  :)
Е няма само да чакам кога ти ще ме презентираш... колко дена вече забрави да споменеш за горелките :)
Некои хора си играят с микроконтролери, други с малко по-големи нещица...


А понякога и с доста по-големи нещица:


Някакви си ХААРП-и, захранени от ядрен реактор в Аляска с мощност... 20 мегавата... с това ли ще ме плаша те? Язе 5 с мощност кат на снимката пуснах само миналата година :)
« Последна редакция: Февруари 25, 2023, 11:46:13 pm от juliang »

GMG

  • Гост
   Тоз който те е снимал му е треперила ръката.  ;D

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Е няма само да чакам кога ти ще ме презентираш... колко дена вече забрави да споменеш за горелките :)
Некои хора си играят с микроконтролери, други с малко по-големи нещица...

А понякога и с доста по-големи нещица:

Някакви си ХААРП-и, захранени от ядрен реактор в Аляска с мощност... 20 мегавата... с това ли ще ме плаша те? Язе 5 с мощност кат на снимката пуснах само миналата година :)

Нямам спомен да съм обявявал кастиг за работа. Не ми е понятно, защо ми показваш всичко това?  :)
Всеки един от форума би могъл да представи снимки от работното си място, но е странно защо само ти го правиш.

Обикновено, когато се представя нещо свое се употребяват глаголите "конструирах", "направих", "измислих", а глаголът "пуснах" предполага някой друг конструирал и направил, а друг само включил чуждата работа в захранването.  :)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Някакви си ХААРП-и, захранени от ядрен реактор в Аляска с мощност... 20 мегавата... с това ли ще ме плаша те?
30 минути преди земетресението в Съчуан, 2008 г. Чисто и ясно небе с 2 облачета отпред...

И как особено светят. Посред бял ден! 20 MW... А дано, ама надали.

<a href="https://www.youtube.com/v/KKMTSDzU1Z4" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/KKMTSDzU1Z4</a>

HAARP associated facilities

https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1tjXGdpu6XDMDzvwXm1xb_ej5qLA&hl=pt_BR&ll=2.1098395350516186%2C144.62237750000003&z=1

HAARP/Alaska
62°23'29.66''N, 145°06'58.47''W

Millstone Hill Radio Observatory
Westford, Massachusetts, USA
+42° 37' 09.25", -71° 29' 28.49"

NERC/MST, UK
52°25'28"N 4°0'18"W

Sura Facility
Nizhniy Novgorod, Russia
56°7'9.70''N, 46°2'3.66''E
56°08'N, 46°06'E

National MST Radar Facility
NMRF
Andra Pradesh, India
13°27'26.68''N, 79°10'30.74''E

Jicamarca Radio Observatory
Lima, Peru
11°57'6''S, 76°52'27''W

Jindalee Operational Radar Network (Австралия)
34° 42′ 0″ S, 138° 36′ 0″ E

Arecibo, Porto Rico
18°20'39''N, 66°45'10''W

EISCAT, Norway
69°35'10.67''N, 19°13'28.62''E

HiScat/Teracom, Sweden
55°49N, 13°44E

China Research Institute of Radiowave Propagation
40°24'15.91"N, 93°38'09.74"E

P.s. HAARP-ове от всички Западни страни, съединявайте се! Упс, ошибочка. Сакън! Разединявайте се!

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
HAARP associated facilities
...
Arecibo, Porto Rico
18°20'39''N, 66°45'10''W
...

Съоръжението в Аресибо след фаталната повреда от 2020-та година:


<a href="https://www.youtube.com/v/OgqrRy96z_0" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/OgqrRy96z_0</a>

Как да ти вярвам - и на теб, и на твоите източници?

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Нямам спомен да съм обявявал кастиг за работа. Не ми е понятно, защо ми показваш всичко това?  :)
Всеки един от форума би могъл да представи снимки от работното си място, но е странно защо само ти го правиш.

Обикновено, когато се представя нещо свое се употребяват глаголите "конструирах", "направих", "измислих", а глаголът "пуснах" предполага някой друг конструирал и направил, а друг само включил чуждата работа в захранването.  :)

Ти щот сам си проектираш и изработваш микроконтролерите, пишеш си и IDE-то за програмирането...
Кат от 3 камиона сандъци събереш нещо, навържеш го и го накараш да работи - тогаз обяснявай. Или си мислиш че горелката идва сглобена и настроена за всеки обект конкретно, като хладилника?
Е за тоя котел в таблото у лЕво се намира един контролер, дет управлява горелката, следи нивото и управлява помпите, обработва всичките събития по предпуреждения и аварии, визуализира разни данни за състоянието на системата. Качил съм се там горе и точно пред краката ми се виждат двата пресостата и трансмитера за налягане, дето трявба да се вържат с кабели. И целия "акъл" в контролера е индивидуален за всеки обект, пише се почти от нулата.

Тия дни общавам да пусна нова тема как съм си направи манометър от един трансмитер за налягане, ардуино и ОЛЕД дисплей... Представяш ли си - написах целия код за ардуиното самичък :)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Как да ти вярвам - и на теб, и на твоите източници?
Да ти **** на правоверния Google! В 1 от 2-та случая лъже.

По смисъл нищо не променяш.
Латиносите не са англо-сакси. А у последните е тежката артилерия.
Ама карай, буквоядство да става. Тролинг демек.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1tjXGdpu6XDMDzvwXm1xb_ej5qLA&hl=pt_BR&ll=2.1098395350516186%2C144.62237750000003&z=1
Да ти **** на правоверния Google! В 1 от 2-та случая лъже.
Да намираш лекичко противоречие в двата си поста, публикувани в рамките само на няколко часа? :)

И кат не вярваш на англосаксците - виж в кашерните медии: https://www.rbc.ru/rbcfreenews/5fc6c81d9a79474d994d6079

По смисъл нищо не променяш.[/b] Латиносите не са англо-сакси. А у последните е тежката артилерия.

Няма никакъв начин да те убедя че огромната част от другите локации нямат нищо общо с ХААРП. Можеш да напише координатите директно в гугъл мапс-а и да видиш какво има там.

И странното ми е защо не подозираш че руската СУРА няма нищо общо със случката? Или китайската инсталация? Може би Русия и Турция през последните 200 години не са имали нищо за делене, не са се млатили като за световно?

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Да, и представяш ли си - освен от всичко това и от програмиране разбирам, и от английски. masiv на английски е array, и се пише dYnamic.

В темата която бях пуснал за динамичната индикация нямаш коментар, питане, но за да ми правиш такава забележка става ясно, че си гледал видеото на стоп-кадър, един вид проверка си ми правил и то кусури си търсил. Това показва явна дребнавост и още нещо, но засега ще се въздържа.

Първо няма правила по какъв начин ще си именуваш функциите, които сам създаваш, второ важното е, че работи, а не как на теб ти харесва.

Гледал, струвал и намерил кусур, че и ми вика - твоята работа малка, моята работа е голяма. Ама аз не съм правил подобни сравнения, ти обаче се се подразнил, завидял си нещо. От години си тука една тема авторска нямаш - един дървен философ си.

Можеше да попиташ в темата, защо EDM си изписал име на български с латински букви и щях да ти отговоря, че е от бързина, когато пишеш, да не си загубиш централната мисъл на кода, не да се занимаваш с дреболии, че вместо масив е трябвало да се пише array, като че ли не знам.

Ей, много дребнава мишка си бил...

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
В темата която бях пуснал за динамичната индикация нямаш коментар, питане, но за да ми правиш такава забележка става ясно, че си гледал видеото на стоп-кадър, един вид проверка си ми правил и то кусури си търсил.
Изобщо не ми трябва някакво време за да забележа това. А и какво друго да гледам - навързаните "на паяк" връзки ли?

Първо няма правила по какъв начин ще си именуваш функциите, които сам създаваш,
Когато са функции, които потребителя ще вика - има правила. Да не говорим че ако някога решиш да споделиш тази библиотека със света, другите разработчици просто ще я подминават точно поради неправилно наименуваните променливи.
Когато се учиш за програмист, раздела "Качествен програмен код" е един от най-тежките и същевремнно най-оценявания от бъдещи работодатели. Ако пишеш "спагети код", колкото и талантлив да си - никой няма да ти предложи работа. А когато си отвориш кода след 5 години почваш сам да се псуваш защо не си слагал по-описателни имена на променливите.

... второ важното е, че работи, а не как на теб ти харесва.
От такива тези цялата ни индустрия се крепи на тел и тиксо.

... Ама аз не съм правил подобни сравнения...
Алоу, кой почна с "горелкаджията" и с оловните обувки? Поне бъди мъж и си признай, а не
Ей, много дребнава мишка си бил...


Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Слушайте в началото, до какво водят кемтрейлс:

<a href="https://www.youtube.com/v/IbEB9YlcK6M" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/IbEB9YlcK6M</a>

Неактивен h2motor

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 397
VITAN, води до много похарчени средства и пари които няма да се въртат на бившите им собственици. Просто някой е имал повече отколкото му трябва и ги инвестира в яма за пари. Ще кажеш на някой - да ти направя днес да ти е слънчево, ще струва 5лв..той само ще те изгледа и ще ти каже - бегай от тука, аз от такива като тебе нямам 5лв., всичките пари начукахте в глупости.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Кемтрейлс има няколко аспекта, най-важните явно са 2. 3-тия не е доказан за съществен.

1-вия го каза оня руснак на видеото по-горе.
2-рия вече го разписах, тук отново го преписвам:

Ако те одраска/надере звяр ще ти остане белег: "чертички - по-тънки и по-дебели".

Белегът на Звяра... Кой звяр?

Поднебесните духове на злобата - на кого викат така?
В последните времена най-много личби и "чудеса" ще се случват там, в обиталището на поднебесните... т.е. във въздуха.

Послепис: кемтрейлс-а са точно черти. Къде по-тънки, къде по-дебели. Най-често успоредни (като баркод).

Апропо, тия де имат излишни пари, сиреч, тия де ги печатат, де факто са сатанисти...
За тия, които не вярват, да се замислят - може ли в дадена държава да има култура, която да не е по вкуса на печатарите на нейната валута?
Ако мислите, че USA са християнска държава, то сте за психиатър.
Християнска опаковка: може би. Отвътре по същество е сатанизъм... още прикрит, но все по-нагъл!