Автор Тема: Контрол на климата, HAARP и земетресенията в Япония, Хаити, Китай, Чили  (Прочетена 243099 пъти)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Да не пожелаваш осела (магарето) на ближния означава, да нямаш желание да го присвоиш.
Сиреч, да го откраднеш...

Както ти тълкуваш някои факти, така и аз си позволявам да тълкувам писанието... Не е гот, нали? Айде, аз очевидно се правя на шашав, ама ти правиш ли се само... не знам вече...

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Както ти тълкуваш някои факти, така и аз си позволявам да тълкувам писанието... Не е гот, нали?
Тия, които си позволяват да тълкуват/пропагандират св. Писание както им е кеф, ще споделят една съдба с баща си (бащата на лъжата, сиреч дявола). Последното не съм го измислил аз.

Виж, понякога и аз нещо забравям в споровете.
Ти каза, че супер-пупер големи метеорити понякога изгаряли изцяло в атмосферата. Сиреч, Тунгуският метеорит бил като Челябинският. Само дето и при 2-та странностите нямат край...

Цитат:
"Тъй като от няколко десетилетия следим военната тематика въобще, и ракетно-ядрената в частност, ще ви издадем една тайна – в Русия никога не се съобщава за предстоящо въвеждане на ново оръжие на въоръжение, ако то вече не е било въведено, и никога не се извършва изпитателен опит с това оръжие, особено с такова хиперзвуково чудовище, ако преди това не са били извършени успешно няколко такива опити.

И ще припомним, че няколко дни преди 27 декември 2019 г. някъде в Хабаровския край "някаква бомба" или "метеорит", или "друго нещо", отнесе върха на един местен вулкан, като, извън практиката на руските медии бяха показани снимки от този затънтен край, унищожените няколко квадратни километра и огромните маси свлечени в руслото на местната река и т.н. За всеки случай беше изпратена и група за "радиационна проверка", която съобщи, че "няма… радиация".

С една дума – дали унищожението на този вулкан в Хабаровския край беше първи опит с "Авангард", като даже в Генералния щаб бяха изненадани от онова, което тази нова хиперзвукова бойна част може да извърши."

Има и още, приятно четене: https://strogosekretno.com/326/12/%E2%80%9E%D0%A1%D0%B0%D1%80%D0%BC%D0%B0%D1%82%E2%80%9C-%D0%B8-%E2%80%9E%D0%90%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B4%E2%80%9C-%E2%80%93-%D1%85%D0%B8%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%BE%D1%80%D1%8A%D0%B6%D0%B8%D1%8F%D1%82%D0%B0-%D0%BA%D0%BE%D0%B8%D1%82%D0%BE-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%85%D0%B0-%D1%81%D1%8A%D0%B2%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B2%D0%BE%D0%B9%D0%BD%D0%B0.html

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Чета, и не спирам да се удивлявам:
Цитат
Има и още две характеристики – с обхвата си от 18 000 км тя може да нанесе удар по САЩ не над Северния, а над Южния полюс, където САЩ нямат никаква защита.

В състояние ли си да измислиш някакво смислено обяснение на това твърдение? :)

Цитат
и че с един удар "Сармат" гарантирано ще унищожи площ от 400 000 квадратни километра.
Само да напомня - територията на България е 111 000 кв. км.
И съвсем малко по-надолу леко посмаляват лъжите до вече почти смислени твърдения:
Цитат
Малко математика – три ракети с по 24 хиперзвукови бойни глави "Авангард" прави 72 ядрени бойни глави.
Това е достатъчно, за да бъде унищожен всеки голям град с население над 1 милион в САЩ, както и всяка военна база, която има значение в страната.

От 4 Българии изведнъж слезнахме само на София... и то не с една а с три ракети...

Честно... наистина ли не четеш каквото цитираш?  Не те ли смущават такива... разминавания, да не кажа направо "лъжи"?

П.С. Ааааа, моя грешка... с трите ракети щели да унищожат ВСЕКИ ЕДИН град ПЛЮС всяка база в САЩ... Така може и да го приема някак си, с голяма доза скептицизъм... все пак градовете с над 1 млн жители в САЩ са само 10...

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
В състояние ли си да измислиш някакво смислено обяснение на това твърдение? :)
Верно е Жужи! Не се шашкай. Има кой да се шашка...
18 000 км => по еврейски: Амин!, в буквален превод на български: Точно!, по смисъл: Да бъде!

С'я малко атомна грамотност.
Президента Труман бил много ентусиазиран да обяснява на съпругата си, как е ударил 10-ката, като навил Сталин да удари Япония. Колко войници и време е спасил! Не атомната бомба! Не.
Остров Иво Джима от гледна точка на съветският войник си е чист резил, а от гледна точка на американската пропаганда - Уа.а..а...а....ау.у..у!!!

Атомните бомби над Япония са имали по-малък ефект от бомбардировката на Токио.
Защо?
Еми къщята бе Жужи. Къщята са дървени. Взривната вълна ще издуха какво може, светлината ще ги подпали - които може.
При монолитно желязо-бетонно строителство се иска яка ядрена мощ!
А мегаполисите на САЩ, побират много хора, но са планини от желязо и бетон.
За 100% ефект, яко джепане трябва да се пуца!

Ако прочете, има 2 вида "Сърми". Едната супер бърза, носеща Авангард-и. Другата носеща якото джепане...

П.п. И престани да разсъждаваш на глас, не ти се получава. Салатка с ракийка и си гледай пашалъка...

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Верно е Жужи! Не се шашкай. Има кой да се шашка...
18 000 км => по еврейски: Амин!, в буквален превод на български: Точно!, по смисъл: Да бъде!
Аз питах какво общо има Южния полюс със САЩ. Ти пак ми пробутваш твойте си мантри.

Не ми обяснявай за резила на Иво Джима, че гледам картата около Бахмут и се смея...

Еми къщята бе Жужи. Къщята са дървени. Взривната вълна ще издуха какво може, светлината ще ги подпали - които може.
При монолитно желязо-бетонно строителство се иска яка ядрена мощ!
А мегаполисите на САЩ, побират много хора, но са планини от желязо и бетон.
За 100% ефект, яко джепане трябва да се пуца!
За това и говоря. 400 000-те кв. км унищожена площ са ако гръмнеш зарядите на Килиманджаро, и около теб са пустините на Уганда и Кения. В реален релеф ако гръмнеш Дупница, София ще разбере само по светлината в небето...

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Аз питах какво общо има Южния полюс със САЩ. Ти пак ми пробутваш твойте си мантри.
От към Южният полюс ... т.е. откъм Мексико => USA нямат никакви противоракетна отбрана.
Имат някакви смешки (за Северна Корея макс.) гледащи на Север, Изток и Запад - на Юг няма никой.

Не ми обяснявай за резила на Иво Джима, че гледам картата около Бахмут и се смея...
Що си проЗз и/или неинформиран.
1. 8 години там е изливан бетон за защитни съоръжения.
2. Постоянно всеки ден в Бахмут се зачистват около поне 500 древни шумери (украинци) и кокаинисимус Зеленски праща всеки ден нови попълнения. Позиции - пристреляни, нациките сами ти идват на гюме! Никой няма зор, това е война на изтощение.
3. Украйна отдавна е демилитализирана, сега се демилитализира НАТО - то горкото вече нямало тежко джепане, а и колко техника им нарина на тия - "мама не горюй".

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
От към Южният полюс ... т.е. откъм Мексико => USA нямат никакви противоракетна отбрана.
Имат някакви смешки (за Северна Корея макс.) гледащи на Север, Изток и Запад - на Юг няма никой.
И откъде ще излети тоя Сатана за да стигне до Америка от юг? В подводница определено не се събира. В Куба вече иикой няма да приеме руски ядрени ракети. Венецуела? Бразилия? Не ставай смешен...
А и Ню Йорк и Вашингтон са далеч на север...

Позиции - пристреляни, нациките сами ти идват на гюме! Никой няма зор, това е война на изтощение.
Ти май бъркаш кой напада и кой се отбранява в тоя град...

3. Украйна отдавна е демилитализирана, сега се демилитализира НАТО - то горкото вече нямало тежко джепане, а и колко техника им нарина на тия - "мама не горюй".
НАТО още не е почнало да доставя оръжие по НАТО-вските стандарти. Само няколко десетки гаубици. Да, на привъшване са боеприпасите от Варшавския договор. А едва днес дойдоха първите танкове Леопард. Абрамсите още не са почнали да пристигат. И те ли са на привършване, както и амунициите за тях? :) За хеликоптери и самолети все още дори не се говори.

Неактивен epwpixieq-1

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 912
  • Пол: Мъж
  • e^(π*ι)+1=0
От към Южният полюс ... т.е. откъм Мексико => USA нямат никакви противоракетна отбрана.
VITAN, ставате много смешен с едностраничивото си виждане и антилогичните разсъждения които правите. Ето ви и елементарен пример на вашата нелогичност. Защитавате тезата че псредствум HAАRP, принципно йносферна система, се контролират земетресенията, тоест се индуцират енергиини процеси, масирани раздвижвания на огромни земни маси, в точно определени земни райони. Да премем това за вярно (според вашата "логика"), ами че тогава, стакъв научен и практически приложим арсенал, за какво им е на САЩ да имат каквато и да е противоракетна система ???  С такава научна мисъл те само настойват HAАRP с различни параметри  и правят йонизиран купол върху северна америка и готово, изолирани са от всякакви ракет с каквата и скорост да се движат  ;D. Лошото във вашия абсурден случай, че даже не разбирате какви несвързани глупости говорите от чисто научна гледна точка.

@juliang, колкото повече комуникирате с един такъв нелотичен индивид толкова повече давате гориво за каквили не антилогични глупости които се сипят. Даже бих предложил @EDM electronics да направи временно спиране на коментарите на VITAN понеже видимо превръща форума в политическа арена, постоянно защитавйки една гледна точка, независимо от всякаква елемнарна логика.
 

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
...Да премем това за вярно (според вашата "логика"), ами че тогава, стакъв научен и практически приложим арсенал, за какво им е на САЩ да имат каквато и да е противоракетна система ???

  С такава научна мисъл те само настойват HAАRP с различни параметри  и правят йонизиран купол върху северна америка и готово, изолирани са от всякакви ракет с каквата и скорост да се движат  ;D. Лошото във вашия абсурден случай, че даже не разбирате какви несвързани глупости говорите от чисто научна гледна точка.
Вече обясних, но няма кой да вдене!
HAARP не могат да фокусират силна плазмена точка до толкова, че да бъгне ядрена бойна глава!
1. Йоносферата е много разредена.
2. Бойните глави така и така, като падат, летят в облак от плазма. Т.е. те са сметнати за това. Затова и HAARP отдавна не работи върху тези фокуси.
3. Бойната глава лети с фантастична скорост. В общи линии имат време само да я засекат, ако е над йоносфератра (ако изобщо се качва горе, във видимата от USA полусфера). Или визуално от спътник... << за Авангард-а предимно говоря.

Даже бих предложил @EDM electronics да направи временно спиране на коментарите на VITAN понеже видимо превръща форума в политическа арена, постоянно защитавйки една гледна точка, независимо от всякаква елемнарна логика.
1. Да баннат временно Жужи. Да баннат и мен за същият срок. И да бройнат количеството SPAM.
2. "VITAN, ставате много смешен с едностраничивото си виждане и антилогичните разсъждения ".
Чувствата са взаимни. Това, че сте капацитет в своята си област, никак не значи, че разбирате от всичко. Понякога дори по моему наглеете, но това вие не го бройкате. На вас така ви се струва, а понеже сте голямата работа (но нямате достатъчно инфо, а USA e Уу.у..у...а.У! технологично) - съответно логиката ви бъгва. Още си чакам: защо моите виждания за шит-койните не са в час?!
Ако получа и анализ, къде в моите виждания съм смешен - признавам вашето величие.

П.п. Медицински факт - Украйна 8 години излива в нейната подконтролна зона в Донбас желязо-бетонни защитни съоръжения.
Що като ръчкаш с остен спящата мечка, накрая тя ще се събуди...
Това, че вашите сороспийски медии не ви го казват - не е мой проблем. Но знаете ли руски, елементарно се проверява. Може и с английски, но ще ви трябват динамичните карти на бойните действия, Google Map (сателитен изглед) + непредубеден акъл.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
@juliang, колкото повече комуникирате с един такъв нелотичен индивид толкова повече давате гориво за каквили не антилогични глупости които се сипят.
Аз чакам да видя дали ще се усети какви ги приказва. Както виждаш аз само посочвам къде "теориите" му издишат.

П.С. Преди 2 часа отново е имало земетресение в Турция - 5.2. Тази толкова дълга поредиц от земетресения в един регион показва, че там е имало натрупване на гигантски напрежения, и когато на едно място плочата "подаде" и приплъзне, тя се закача на друго място и почва там да натрупва напрежения. Докато плочата не си намри място, земетресенията ще продъжат. Със или без ХААРП-и, подземни ядрени взривове и продобни измишльотини.

Неактивен miromad

  • Експериментатор
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 461
Ето един клип на светлини в небето над Канада, които са подобни на тези, които възникват преди земетресение. Но земетресение няма!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 501
  • Z - Оркестър Вагнер

П.С. Преди 2 часа отново е имало земетресение в Турция - 5.2. Тази толкова дълга поредиц от земетресения в един регион показва, че там е имало натрупване на гигантски напрежения, и когато на едно място плочата "подаде" и приплъзне, тя се закача на друго място и почва там да натрупва напрежения. Докато плочата не си намри място, земетресенията ще продъжат. Със или без ХААРП-и, подземни ядрени взривове и продобни измишльотини.

Виждам, че много разбираш И ОТ земетресения.
Доскоро разбираше много от вируси, но явно не само от вируси и от ваксини.
Щом казваш, така е, едва ли има друга хипотеза.  :)

GMG

  • Гост
Виждам, че много разбираш И ОТ земетресения.
  Евгений, Юл до колкото си спомням те учеше и на някакви библиотеки до скоро за разни контролери.... Човека    juliang  е еродиран млад на средна възраст готин рокаджия.  ;)
Завистта е пагубна EDM electronics, особено сега, когато СЕ чувствуваш слаб .....  :D

  Надявам се всички сме хора и понякога грешим Евгений, но баща ти едно Време надали, защото сега нямаше да те чета.  :)

  п.п. Пак си сменил аватара, не моа та позная  ;D

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 501
  • Z - Оркестър Вагнер
GMG,
ама и ти не си по-малко еродиран ТИР-аджия от него, аз дори си мисля, че си по.  :D
Много ти харесвам словореда, трудно връзваш две изречения.

Явно викаш му завиждам на старото БМВ или щото не мога, като него да насройвам горелките в ТЕЦ-а.
Да знаеш и на теб изглежда завиждам, да да можех и аз да подкарам ТИР-а и да съм като тебе соуджар.  :D

Само те предупреждавам - внимавай много с изрази към мен с "майка", "баща", щото ще ме познаеш в съвсем друга светлина.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 501
  • Z - Оркестър Вагнер
GMG,

правя ти последно предупреждение, ако ползваш друг прокси профил, ще ти изтрия официалния и ще те банна от форума завинаги. Изтрих ти партизанския профил с който интригантстваш от чуждо име. Нали знаеш, че при мен всичко е видно - кой откъде пише, какво пише и т.н.

Банна ли те, няма да имаш възможност да се регистрираш с нови профили, защото първо ще трябва новата регистрация да мине проверка при мен, за да се регистрираш. При мен няма мърдане и поддаване.

Оплаквания може да подадеш на арменския поп.