Животът- начин на употреба! > Екология

Контрол на климата, HAARP и земетресенията в Япония, Хаити, Китай, Чили

<< < (67/67)

Номак:

--- Цитат на: VITAN в Май 01, 2026, 08:51:36 pm ---Иран удариха "радар" на янките, нямиращ се недалече от древната земя на персите...

И заваляха в региона дъждове, въпреки големите суши напоследък.

П.п. Чувствства се липсата на f***чекъри.
Няма нужда се се доказват очевадни неща. Мм.

--- Край на цитат ---
Да!И аз прочетох тази новина-може би не е фейк!Възможно е да е ползвано климатично оръжие!През годините е имало съмнения за това!

VITAN:
HAARP-a може да работи и като спътник/спътници.

Играта загрубява.
След 20-тата минута.

https://www.youtube.com/v/S5rAYOUgtXg

Война. Очистка орбит от радиации ядерного взрыва

h2motor:
Те не работят тези неща, старлинка става за навигация за дронове, бавни ракети. За интернет не става, в града при много потребители пада защото сигнала по радио си е сигнал по радио и пада. Радиото има два начина да се заглуши, единия е с тези смущения на същите честоти които се излъчват, другия е сигнала да се приема от голямо количество антени - приемници и също остслабва и пропада.
За контрол на климата без аномални количества твърди частици не може да се говори, което означава че те трябва да се ръсят и пак има два начина.
- А с тези спътници захранвани със соларни панели има един много ефективен начин да се приземят. Боя в лесно разкъсващи се опаковки, полагат се на определената височина, като опаковката трябва да е с точната скорост и тегло за псевдо стационарна орбита. За седмица небоядисан соларен панел няма да остане нито един, като с метла ще се изметат.

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия