Автор Тема: Контрол на климата, HAARP и земетресенията в Япония, Хаити, Китай, Чили  (Прочетена 243506 пъти)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Не гледай влажността на въздуха на нивото на носа си, а на височината на която летят самолетите.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 504
  • Z - Оркестър Вагнер
Като вали дъжд или времето е прохладно и влажно, не съм си и помислял за миг, че влажността се заражда някъде на нивото на носа ми, вътрешно съм убеден, че тя идва някъде там от облаците  :).


Така ли пък за 3 месеца не се появи тая влага на нивото на самолетните магистрали, та да ги видя тия Кемтрейлари?
Защо преди години ги виждах всеки ден без прекъсване и през 24 часа в денонощието, това ми обясни?
И защо бяха не хаотични, а в изглед - рибарска мрежа?

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Кемтрейлите са пряко свързани с парите, които янките имат за прахосване. От 1-ви този месец реално са във фалит, някой нещо да казва по въпроса? Не? Хулио?
Ай, кога дигнат тавана на дълга да ме светнеш. Тогава между другото може да се появят и кемтрейлс, но едва ли.
Янките не са в г*з, те са много по-дълбоко (тази фраза не съм я измислил аз).

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Колегата EDM ме накара сериозно да се замисля и също да започна да се заглеждам в небето. Работата е странна и може би доста сериозна. Оставяме настрана хипотезата за кемтрейлите защото преди появата на въпросните хипотетични кемтрейли самолетите също са оставяли следи но по малки. Включително и съветските самолети над СССР. Обаче сега следи въобще липсват дори и зад самолети които видях толкова малки, че с гаранция бяха на височина на която няма начин да не се образува конденз. И се замислих каква може да е причината за липсата на какъвто и да е конденз зад самолетите???

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
За да имаш конденз, трябва да имаш влага. В тия яки жеги?! Ако са и полупразни заради коронобесието, за какво им е да пълнят и гориво на MAX? Т.е. двигателите може да горят по-малко, съответно и конденза е по-малко. Едно е сигурно - физичните закони не са се променили.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 504
  • Z - Оркестър Вагнер
Радико не бъркай обикновените следи на самолети, които са по-трайни /до 1-1,5 часа/ с онези следи, които бяха преди години и траеха по над 8 часа.

Помня, като малък винаги сме наблюдавали самолети /децата/ и винаги е имало следи, но те траят от 10 мин до 1 час да речем, в зависимост от влажността.
Когато се появиха тези кемтрейли ми направи впечатление, първо по-широки, второ гледам сутрин ръсят, поглеждам на обяд небето стои нашарено на рибарска мрежа. Чак в следобедните часове се разнася. Следите стоят, като дим от някакви твърди частици, не е влага.

Разбира се няма как да докажа характера на тези следи, нито мога да литна до облаците, нито да направя химически анализ, но мога да направя съпоставка с неща, дето съм ги наблюдавал цял живот - разлика има.

Нещата ме озадачават още повече, защото последните 2-3 г. не съм виждал такива следи, а самолетите си летят. Така ли не се появиха онези специални условия, които наблюдавахме преди години и бяха ежедневие?

Лично съм виждал как пръскат самолети /не един, а няколко 3-4/ на рибарска мрежа. Но тогава не помня нямах ли телефон да снема, не знам, нямам спомен, но случая го помня - бях пак за риба извън населени места, само села наоколо. Цялото небе беше на рибарска мрежа цял ден. Толкова отчетливо, че няма как да не е нарочно. Наблюдавах как самолетите правят завой и обратно - тегелират.

Сега защо не твърдя, че има, като няма? - явно не съм полудял уфолог-тубар...  :)


Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
ЕДМ, да та питам нещо...

Какво представлява един облак? Колко време може да стои един облак в небето? Защо един ден има облаци, а друг ден няма облаци?
Кат толкоз време стоиш и гледаш небето (само казваш че си стоял 8 часа и си гледал как стоят тия пусти следи), не си ли виждал как на празно небе почва да се образува облаче? Или как облак докато стои на небето и намалява докато изчезне съвсем, без да има валеж?

Тоест когато на небето стоят облаци в продължеие на цяла седмица това не те учудва, а когато една следа на самолет стои няколко часа - това е подозрително?

И... егати тъпите пръскачи... що не пръскат само като е облачно? Явно е че нямат някаква норма - вече 20 години ни пръскат и още не са ни уморили, ама ако искат да не са толокова видими, що не пръскат когато е облчно или нощно време?

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 504
  • Z - Оркестър Вагнер
Облаци във форма на рибарска мрежа няма.

Не съм наблюдавал небето 8 часа непрекъснато, не ми изопачавай твърденията.
Казах:
1. Сутрин гледам пръскат. Образуват се отчетливи следи на ясно небе без облаци - облаци няма.
2. След 1-2 часа надниквам нагоре, гледам същите бразди от самолетите си седят, леко са се разширили.
3. По обед пак поглеждам, това вече след 4 часа пак са там, още по-широки.
4. След обяд към 16:00 пак поглеждам, вече небето се е разсеило, като мъгла, но там където не е пръскано е ясно и въпреки това си личат все още браздите.

Всичко това ми отнема за цял ден по-малко от 1 мин. труд, да погледна нагоре.
Друга неясно от моите наблюдения?

Що не пръскали, като е облачно?

Ами може и да са пръскали, но аз няма как да различа тогава следите.


Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Беше време, когато на янките не се печеше яйце на г**а.
Има документални филми - качвали са се горе с малки самолетчета, да вземат проби от тия следи. Дълга тема е, но път е желязно (упс, бариево-алуминиево и пр.) аргументируема.
Защо се махат от Афганистан и скоро от Ирак? Кинти Хулио, кинти... дори в момента са в технически фалит.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 504
  • Z - Оркестър Вагнер
VITAN, тази снимка не е от типичните кемтрейли, дори аз не бих ги оприличил, като такива, въпреки, че изглежда на мрежа. Може да е над някакво летище.

Явно, като специалист по кемтрейлите  ;) мога да кажа, че те са много-много по-дебели, перести следи. Тънките следи са нормалните от самолетите. Те се разсейват бързо.

Потърсих в Интернет да покажа, но се е поизчерпал асортимента. Като намеря, ще покажа. Ще потърся и мои снимки от преди години из архивите ми, да покажа за ко иде реч.


Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
И да, и не. Има и типични кемтрейли. Вижда се разслояването на следата... което е типичен кемтрейлс.
-

Пример - тази в централният диагонал: от ляво надолу.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Искам да ви поздравя с една изключителна песен. И да ви помоля да разгледате небето. Ето един момент, в който се вижда най-ясно: https://youtu.be/LRP8d7hhpoQ?t=85

Насред някаква абсолютна пустиня. Насред Щатите. Преди ако не се лъжа около 3 години. Някакви обяснения? Кой пръска у Щатите? Защо пръскат скалите и пясъка?

П.С. Вижте обаче как са облечени изпълнителите. Не са по ризки с къси ръкави, нали?

П.С.С. Парчето има над 600 милиона гледания... само си представете... 10% от населението на Земята го е гледало, дори и от тия дет не подозират че има такова нещо като Интернет...

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 504
  • Z - Оркестър Вагнер
Искам да ви поздравя с една изключителна песен. И да ви помоля да разгледате небето. Ето един момент, в който се вижда най-ясно: https://youtu.be/LRP8d7hhpoQ?t=85

Насред някаква абсолютна пустиня. Насред Щатите. Преди ако не се лъжа около 3 години. Някакви обяснения? Кой пръска у Щатите? Защо пръскат скалите и пясъка?

П.С. Вижте обаче как са облечени изпълнителите. Не са по ризки с къси ръкави, нали?

П.С.С. Парчето има над 600 милиона гледания... само си представете... 10% от населението на Земята го е гледало, дори и от тия дет не подозират че има такова нещо като Интернет...

Общо взето това са основните контра аргументи на противниците на криволинейното мислене - тези с праволинейното.

Оня ден, когато бяха пожарите в Турция, моментално се появиха в Интернет клипчета, как едни летящи чинии излизат из зад огньовете, после над Истанбул на върха на планината над огъня, като защъкаха едни огнени кълба - фу файфари  :D, и като чета коментарите под клипа - една радост, че извънземните дошли и т.н. пр. наивност, никой не си помисли, че тези клипове са правени от мониторни чекибойци, ергени, моми, парясани безделници и пр. полудели.

Направих си бъзик и пуснах ироничен коментар: "Извънземните идат, идат, много страшен клип, бягайте, аз много се уплаших".  :D
Една ми отговори: Не, не идват, за да се плашиш, те спасяват и аз им благодаря.  :D
Пази Боже, полуделия не мож го убеди в обратното.
Ей заради такива, ей на такива, като мен, трудно ще им повярват, било то за кемтрейли, било за конспирация за утилизация на земното население.

Оня ден гледах един друг клип, как само за един ден в Гренландия се оголиха скали от топенето на ледовете, колкото щата Флорида. Веднага си помислих каква е причината - свръхпроизводство, замърсяване, варварска експлоатация на природни ресурси и т.н. Решението е или света да влезе в крак с природата, разбирай да се промени тотално свръхпроизводството и потреблението или утилизация. Смятай какво мисли оня пък, който е съсредоточил в ръцете си огромни количества пари и власт. Не кемтрейли, ами ако може и един парцал с цианкалий ще ти тури на устата, за да спреш да му дишаш въздуха, да му ловиш рибата, да му сечеш дърветата и т.н. - неговите, не твоите....
 

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Оня ден гледах един друг клип, как само за един ден в Гренландия се оголиха скали от топенето на ледовете, колкото щата Флорида. Веднага си помислих каква е причината - свръхпроизводство, замърсяване, варварска експлоатация на природни ресурси и т.н.
Не бих казал че приноса на човечеството във всички това е нулев, но клони изключително много към нула.
Представи си само преди 200 години мълния да удари горите в Амазония или в Сибир. Разгаря се пожар, който с тогавашните средства е абсолютно неуправляем и незагасяем. И това гори докато не завали дъжд или не изгори всичко в площ колкото България и дори повече.
Сега за изгорели 1 000 декара правим егати проблема.

Некъв гърчав вулкан пръдна преди 10 години в Исландия и спряха полетите в половин Европа заради праха който изхвърли. А ние се притесняваме, че в градовете колите вдигали прах, или че 10 000 печки на твърдо гориво изхвърляли прах, или че 50 грейдера ровещи за нов път ще нарушат природния баланс... И ми мерят там разни микрограми прахови частици па с 5 наномера диаметър, пa с 50 микрометра... а преди 2 хиляди години вулкан е заринал целия град Помпей... и това е било някакво малко вулканче...

Вадели сме газ и нефт и сме ги горили ... а кат се запали тундрата и почне да размразява почвата и всичкия натрупан в замръзналите слоеве метан от гниенето на растенията - той не гори ли? И това са хиляди квадратни километри...  Като се проупка земята от някое земетресение и от газово находище отдолу почне да изпуска газ - това какво е?

Така че човечеството е една мравка на повърхността на Земята и в сравнение с енергиите които бушуват около нас ние сме едва забележими...

Само си помисли - 1 киловат на всеки квадратен метър повърхност падат постоянно от Слънцето, докато си говорим. А ние се притесняваме за 1 000 или 5 000 мегавата някакви АЕЦ-и... 1 000 мегавата са 1 милион квадратни метра .... един квадратен километър... дори едно малко село е с по-голяма площ. 1 000 декара...

Неактивен Номак

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 398
  • Пол: Мъж
  • Благороден!шаман!крадец на свободна енергия!
Дали може да се контролира времето -разбира се!
седмдесете години е вкаран закон за климатични оръжия-явно може да се контролира;;;