Автор Тема: Връзката между свободната енергия и антигравитацията  (Прочетена 31246 пъти)

Неактивен teofilius

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
  • Пол: Мъж
    • Teosfera - free energy - antigravity
Здравейте приятели! Предлагам на вашето внимание едно мое писмо до приятел, което реших да превърна във статия , и надявам се да  е ползна за мнозина.
   Свободната енергия и Антигравитацията са двете страни на една и съща монета , затова и изследванията и резултатите вървят паралелно.  Факт е също че при реално действащите устройства на свободна енергия се проявяват антигравитационни сили и това е защото получаването на енергия от пространството или Вакуум-етера е свързано със нарушаване на симетрията между материя и пространство или между атомарната енергия и вакуум-етерната. Черпенето на енергия от Вакуума е свързано с намаляване на плътността или свиване на пространството там където има черпене на енергия, което е причина за гравитационни аномалии или антигравитационни явления. Между материята и вакуумната субстанция съществува граница или зона на стабилност така че антигравитационните устройства разрушават тази граница и предизвикват прилив на свободна енергия а устройствата на свободна енергия също нарушават зоната на стабилност и предизвикват антигравитацинни явления.
   Самото явление "Протичане на електрически(електронен) ток(поток) в основата си е електрогравитационно(антигравитационно явление). 
   Например , не съществуват електрони в покой но винаги се движат в собственото си електрическо (електрогравитационно ) поле, което съответно не е симетрично в пространството и именно това е причината за движението им - взаимодействие със структурата на пространството и неговата субстанция. Когато имаме една отрицателно заредена полусфера , електрическият заряд е съсредоточен върху изпъкналата и страна и тя леко олеква в тази посока. Олеква но не особено защото електроните по повърхността и все още са в голяма степен хаотично ориентирани по спин. Когато заредената полусфера се върти с голяма скорост, спиновете на електроните се синхронизират и се генерира мощна антигравитационна сила а също и мощно магнитно поле около полусферата. Това е и основният принцип на движение на извънземните космически кораби(летящи чинии). Знаем че вакуума е диелектрик и електрически се поляризира.  Когато във вакуумна или каквато и да е среда поставим несиметрично електрически заредено тяло то пространството придобива противоположен електрически потенциал и взаимно се привличат. Във въздушна среда имаме йонен вятър а във вакуумна имаме етерен вятър , при всички случай електрогравитационния двигател се движи в пространството независимо от средата. Собствените ми експерименти го доказват. http://www.youtube.com/watch?v=S-AwwxqIK0A  и http://www.youtube.com/watch?v=Q20Iu3kfj0Q   Наскоро генерирах и малък електрически вортекс който по-първоначалната ми идея е за създаване на мощна антигравитационна сила но същевременно може да служи като контейнер за фиксилане на изкуствена кълбовидна мълния и в последствие черпене на енергия от нея. От друга страна електрическият вихър може да се използува за получаване на свободна енергия от пространството(вакуум-етерната среда). Потенциално мога да направя и електрически смерч, но това е тема на предстоящи изследвания и финансови възможности . При електрогравитацията енергийните разходи са нищожни а имаме голяма механична сила, която е грубият вариант да получим свободна енергия. 
   Без съмнение стоим пред уникални възможности за опознаване на силите действащи във Вселената ни и не по-малко , възможността да ги впрегнем за добро и полза на всички!
  Теофил

Bledoliki

  • Гост
   Благодаря ти Теофил за тези споделени прозрения, които ми дадоха отговори на толкова много въпроси.

Неактивен teofilius

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
  • Пол: Мъж
    • Teosfera - free energy - antigravity
Радвам се Бледолики , че това което пиша ти е от полза! Искрено се надявам скоро да мога да предоставя реални и мощни технологии и в двете направления от които да може да се възползва успешно всеки посетител на този форум а и много повече.

Неактивен gotiniq7

  • Експериментатор
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 409
  • Пол: Мъж
  • Домашен екпериментатор
    • Документална видеотека
  • Скайп: zarov_inc
Теофилиус,ще взема да ти се обадя като идвам до Бс. Ще ми бъде приятно да се запознаем

smsi-h

  • Гост
Teofilius, предполагам си запознат с дейностите на Виктор Шаубергер и Томас Браун? В литературата за тях ще откриеш много за антигравитацията. Прочети и Владимир Терзийски, той е обобщил нещата за антигравитацията в книгата си.

Неактивен teofilius

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
  • Пол: Мъж
    • Teosfera - free energy - antigravity
Прочел съм повечето от материалите свързани с тези хора и работата им, като най-подробна и реална информация е тази за Томас Таусенд Браун. Понастоящем завършвам някои от експериментите ми основани на теорията, практиката и откритията на Т.Браун и ще пристъпя практически към някои много по мощни принципи за които малко или повече но съм споменавал, както в сайта ми така и във форумите.

ppankov

  • Гост
Теофиле,
откакто съм се регистрирал в този форум чета всичките ти публикации с отворена уста..  :)
Но внимавай приятелю, внимавай с мощностите - току виж се отворил междупространствен вортекс и се окажеш в друго измерение  ;) Тогава тук ние форумците ще останем без водещ публицист на тема антигравитация   :o
Поздравления за всички репликации  :)
Иначе като инжинер искам да знам - до къде са ни учили и до колко са скрили истината от фундаменталните науки... или може би ние сами трябва да си търсим отговорите.

Неактивен teofilius

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
  • Пол: Мъж
    • Teosfera - free energy - antigravity
Здравей Ребел! Насърчен съм от това че оценяваш информацията и вижданията които споделям! Старая се да съм внимателен по принцип, но обикновено понякога работата ми протича под твърде голямо и високо напрежение от порядъка на десетки и стотици киловолти а планирам и опити с милиони волти които да съчетая със вихрово електрическо поле. Идеята е да имам електрическо торнадо от електрическо поле и знам как да го направя защото съм го правил в малък мащаб. Когато електрическото поле свързващо една изпъкнала повърхност със околното пространство се върти с голяма скорост, то полето не се разсейва от центробежните сили а напротив - свива се. Повишава се интензиета а връзката и взаимодействието със пространството в областа на усукване стават невероятно интензивни при което се създава мощна гравитационна(антигравитационна) сила. Това поне са вижданията ми и  в голяма степен обясняват някои от ефектите при движението на НЛО(летящите чинии), като невидимост , изчезване от видимото пространство, телепортация и пресичане за кратко време на растояния от порядъка на светлинни години... При по-слабо интензивен електромагнитен вортекс НЛО са видими докато при повишаване на интензивността на енергийния вихър се отваря канал във хиперпространството където досветлинните скорости  и тела не съществуват  и невзаимодействат с тези които се движат със свърхсветлинна скорост или по-точно с  движещите се във хиперпространствения тунел.  Подпространството е следващото ниво под хиперпространството в което растоянията , взаимодействията и времето са една точка. В подпространството информацията се разпостранява моментално ако изобщо можем да говорим за разпостранение или движение. По правилното е че там нещата са свързани и стават паралелно , но всяко нещо е свързано с това за което се отнася...
   Вярно е че образованието ми е средно специално за готвач но отдавна не практикувам тази професия освен в семейството или сред приятели понякога. Това всъщност не е от значение.  В Училище и по институти ни учат на истината само до колкото са убедени в нея  тези които ни учат , докато тези които имат по широк обхват на познание на истината и реалността , по рядко се случва да учат някого по различни причини една от които е съзнателното им скриване от обществото на любопитните. Чудесно е че все повече в последно време мнозина получават достъп до правилното и скривано досега познание, и го споделят с околните...
 Пожелавам ти много успехи!

smsi-h

  • Гост
teofilius,

Можеш ли да направиш такъв експеримент? Знаеш ли за какво става въпрос?

Неактивен teofilius

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
  • Пол: Мъж
    • Teosfera - free energy - antigravity
чел съм книгата на Гребенников и знам доле горе  за какво става дума но не мога да кажа че разбирам достатъчно за какво става дума. Просто има голяма разлика от това да знам и да разбирам нещо. Също и не съм съсредоточен в разбирането на технологията на гребенников. Допускам че е възможно при него и присъствието на психологически елемент, като техниката действа основно като вид усилвател. Платформата на Гребенников няма стабилен център на тежестта а също и управлението с показаните ръчки не е достатъчно за ефективно управление ако приемем че отдолу се създава достатъчна антигравитационна сила. Факт е че буболечките които е изследвал Гребенников както и много други по отношение на полета си могат да управляват едиствено честотата на трептене на крилата си но не  и ъгъл, наклон, център на тежестта и други характеристики свързани с аеродинамиката и управлението на полета. Съществува идеята че пеперудите създават електростатичен електрогравитационен висок потенциал по повърхността на крилата си и така летят(някои от най-тежките пеперуди, които теоретично не би трябвало да могат да летят) . Не съм сигурен че  е така но го допускам. Нямам достатъчно информация по тези въпроси в която да съм напълно убеден но със сигурност знам че със самовнушение човек може да си намали теглото и дори да левитира...

Неактивен oniatam

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 106
Тези снимки са пълна измама, нека който има желание да се загледа в разни белези по тях и ще разбере веднага , че е измама.

Неактивен vlindos

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 192
  • In the chaos I order
Тези снимки са пълна измама, нека който има желание да се загледа в разни белези по тях и ще разбере веднага , че е измама.
Вярно е. Загледайте се в ъгъла на сянката на платформата на втората снимка и сянката на първата. Под различен ъгъл са,а слънцето не се е преместило вижте широчината на сянката на тротоара на двете снимки. Големината на сянката на платформата на втората снимка предполага платформата да е доста по-ниско, тоест да застъпва сянката :). Но иначе историята с бръмбарите има поле вярвяне :)

smsi-h

  • Гост
oniatam, vlindos,

  Мисля, че не сте прави по отношение на снимките. Вгледайте се в цепнатината на пътната настилка. На двете снимки, ъгълът, който се образува между тази цепнатина и вертикалната лява права /краят/ на снимката, е различен. На втората снимка апаратът също се намира под друг ъгъл спрямо лявата крайна част на снимката, освен цепнатината в настилката. По това може да се съди, че снимащият е променил положението си и се е изместил малко по-наляво. Освен това втората снимка е заснета с приближение.

altium,

  Не искам да влизам в пререкания с никого. Просто зададох два елементарни въпроса на teofilius. Не виждам нищо лошо в това да знам, дали е запознат с Гребенников! Питах, с цел, ако не знае нищо по този въпрос, да му изпратя информация. Просто исках да му доставя изненада. Ти защо ме съдиш? Нещо лошо ли съм направил?
  За Гребенников мога да посоча причина, поради която не е оставил чертежите си на обществото. Той е бил странна птица. Не се е разбирал даже и със сина си. Бил е по принцип необщителен човек, работил е сам и е странял от хората. Май не е обичал много обществото. А за Тесла, хм... Вярно е, че е мислел за добруването на човечеството и има много патенти, доколкото знам са над 1000, но знам, че не е оставил схема на устройството, което е доставяло енергия в "електромобила на Тесла". Наистина, Тесла е човекът, допринесъл най-много за човечеството след Леонардо и е променил живота ни из основи. Човечеството има много пропуски пред паметта и дейността му и все още не е изказало признателността, която този човек е заслужил! Но кой е казал, че Гребенников, ако наистина е станало това, за което се говори в книгата му, трябва да е същият човек като Тесла. Психологичната страна на една личност до голяма степен определя неговата дейност, отношенията с обществото  и желанията й, и в крайна сметка резултатите, които се постигат. Всички резултати извършени от една личност зависят преди всичко от неговата психология. Гребенников и Тесла са твърде различни личности. Плюс това, за Гребенников не знам, но за Тесла съм сигурен, че е имал дарбата за ясновиждането - за това публикации много. Хората са различни. И по това какви са, и какви резултати са оставили след себе си, даже и без подробни схеми и описания на апаратите, създадени от тях, не можем с лека ръка да пренебрегваме дейността и откритията им. Ако сте чели книгата на Гребенников, той е бил радетел преди всичко на заобикалящата ни природа, за хората въобще не му е пукало. И няма нищо случайно в това, че не е оставил подробно описание на апарата си. Само заради това не можем на принципа на вярата и собствените си мисли да отричаме постиженията му. В руския сайт http://dragons-matrix.narod.ru/ има подробна информация за това, че Гребенников се е постарал да скрие същността на откритието си за антигравитацията разпръснато в цялата си книга. Описани са важни подробности в технологията на създаване на антигравитация, за които Гребенников едва ли не уж случайно е описал, а сигурно и нарочно е описал. Но това може би малко се знае. За подробности прочетете информацията за разкритията около Гребенников в посочения по-горе сайт. Лично аз мисля, че антигравитационната платформа на Гребенников е в основата си променяща конфигурацията си геометрична структура, която с помощта на високоволтово електростатично поле може да извежда ефира от неговото нулево състояние, да му дава посока/вектор и така да се осъществява антигравитация. Според мен постоянният магнит е геометрична структура, която също осъществява "векториране" на "нулевостта" на ефира. Според мен Гребенников е открил важни неща за ефира, които в момента още малко се обсъждат в научните среди. Открил е ЕПС ефекта, който може да направи фантастични неща в човешката технология.
« Последна редакция: Ноември 09, 2008, 08:45:28 pm от smsi-h »

grozen

  • Гост
Re: Връзката между свободната енергия и антигравитацията
« Отговор #13 -: Декември 09, 2008, 02:02:58 pm »
Теофил,

Това което пишеш е наистина интересно. Предлагам ти по-долу линкове на сайт за енергоспестяването. Искам твоето мнение по въпроса.
http://energy-saving.hit.bg/faq/solar_collectors/
http://energy-saving.hit.bg/faq/supersolarhouse/
http://energy-saving.hit.bg/faq/photovoltaic_batteries/

Ще ти бъда много признателен, да разбера твоето мнение за сайта.

Здравейте приятели! Предлагам на вашето внимание едно мое писмо до приятел, което реших да превърна във статия , и надявам се да  е ползна за мнозина.
   Свободната енергия и Антигравитацията са двете страни на една и съща монета , затова и изследванията и резултатите вървят паралелно.  Факт е също че при реално действащите устройства на свободна енергия се проявяват антигравитационни сили и това е защото получаването на енергия от пространството или Вакуум-етера е свързано със нарушаване на симетрията между материя и пространство или между атомарната енергия и вакуум-етерната. Черпенето на енергия от Вакуума е свързано с намаляване на плътността или свиване на пространството там където има черпене на енергия, което е причина за гравитационни аномалии или антигравитационни явления. Между материята и вакуумната субстанция съществува граница или зона на стабилност така че антигравитационните устройства разрушават тази граница и предизвикват прилив на свободна енергия а устройствата на свободна енергия също нарушават зоната на стабилност и предизвикват антигравитацинни явления.
   Самото явление "Протичане на електрически(електронен) ток(поток) в основата си е електрогравитационно(антигравитационно явление). 
   Например , не съществуват електрони в покой но винаги се движат в собственото си електрическо (електрогравитационно ) поле, което съответно не е симетрично в пространството и именно това е причината за движението им - взаимодействие със структурата на пространството и неговата субстанция. Когато имаме една отрицателно заредена полусфера , електрическият заряд е съсредоточен върху изпъкналата и страна и тя леко олеква в тази посока. Олеква но не особено защото електроните по повърхността и все още са в голяма степен хаотично ориентирани по спин. Когато заредената полусфера се върти с голяма скорост, спиновете на електроните се синхронизират и се генерира мощна антигравитационна сила а също и мощно магнитно поле около полусферата. Това е и основният принцип на движение на извънземните космически кораби(летящи чинии). Знаем че вакуума е диелектрик и електрически се поляризира.  Когато във вакуумна или каквато и да е среда поставим несиметрично електрически заредено тяло то пространството придобива противоположен електрически потенциал и взаимно се привличат. Във въздушна среда имаме йонен вятър а във вакуумна имаме етерен вятър , при всички случай електрогравитационния двигател се движи в пространството независимо от средата. Собствените ми експерименти го доказват. http://www.youtube.com/watch?v=S-AwwxqIK0A  и http://www.youtube.com/watch?v=Q20Iu3kfj0Q   Наскоро генерирах и малък електрически вортекс който по-първоначалната ми идея е за създаване на мощна антигравитационна сила но същевременно може да служи като контейнер за фиксилане на изкуствена кълбовидна мълния и в последствие черпене на енергия от нея. От друга страна електрическият вихър може да се използува за получаване на свободна енергия от пространството(вакуум-етерната среда). Потенциално мога да направя и електрически смерч, но това е тема на предстоящи изследвания и финансови възможности . При електрогравитацията енергийните разходи са нищожни а имаме голяма механична сила, която е грубият вариант да получим свободна енергия. 
   Без съмнение стоим пред уникални възможности за опознаване на силите действащи във Вселената ни и не по-малко , възможността да ги впрегнем за добро и полза на всички!
  Теофил

mi68

  • Гост
Re: Връзката между свободната енергия и антигравитацията
« Отговор #14 -: Декември 10, 2008, 09:38:44 pm »
Сега да разгледаме инерциални отправни системи в тях важат з-н за запазване на енергията,инпулса,момент на инпулса,теорията на относителноста на Айнщаин и трети з-н на Нютон.
Неинерциални отправни с-ми горните з-ни не важат и те са отворени
а=ае+ак+аІ
а е ускорението,ае е преносно ускорение,ак е кориолисово ускорение,
аІ е относително ускорение
Най-проста неинерциална с-ма е въртене на жироскоп(маховик).
Преносното ускорение се редуцира до центростремително а=w^2*R=v^2/R кориосивото е 0.Получава се ценробежна сила и елекроните отиват в периферията но те имат заряд  и възниква ЕДН.
ЕДН=m.w^2.R^2/2.e при R=1m;w=10^3s^-1 To ЕДН=3микроВ очевидно е,че полученото напрежение няма практична стойност затова вместо маховици трябва да се въртят полета да изчислим със скороста на светлината 3.10^8m/s
ЕДН=m.v^2/2q=5,7.10^-12.9.10^16/2.1=270kV може да се дига и по-високо и заместваме със скороста на дарките 14.10^18m/s получаваме
ЕДН=5,7.10^-12.196.10^36/2.1=586.10^24V числото е огромно и се получава черна дупка и стигаме до частиците на разума(битовете) т.е. до EPROM явно масата и заряда образуват RAM,който без захранване губи информацията.Трика е да се вържем към това захранване.Локалното повишаване на плътноста на дарките дава
ефектна ОТБЛЪСКВАНЕ на едноимемно заредена маса т.е. неотриното се разпада на дарки.Това означава,че управлението на потоците неотрино дава управление на плътноста на потока на дарките т.е. управление на гравитацията.Това се получава ката се пуска ток по спирална(конусна)намотка.За повече информация виж темата отрицателна индуктивност.От направените опити се получиха следните резултати 46А проводник ф=0,2-0,3 прегоря,а в обикновенна верига прегаря на 10А.
« Последна редакция: Декември 13, 2008, 11:29:52 am от mi68 »