Алтернативни енергоизточници > Стефан Маринов

Книги от Стефан Маринов, биография

<< < (3/7) > >>

oneman:
mi68, явно добре си чел дебелите книжки на Папазов и Фархи.  ;)
Много ми е интересно твоето становище по темата, която пуснах вчера http://mazeto.net/index.php/topic,8173.msg48149.html#msg48149.
Аз ще се опитам през празниците да направя някакви експерименти.

P.S. втория файл, който си качил - index[3].htm не е читав. Линковете са насочени към локалната машина. Може ли да пуснеш web адреса на страницата.

mi68:
Здравей колега,
В момента съм като болен, вчера проведох доста опити но безрезултатни, без малко да пробие един хубав мултицет от екстра тока на самоиндукцията, разминах се с изгорял бушон, заменен с алуминиево фолио. Другият проблема е в компютъра. Сега забелязвам, че съм пропуснал страници 114-133 на книгата за Стефан Маринов, не успяха да се качат, дава грешка, точно там има за генератора на Маринов-Богомолов. Ще ползвам друг компютър там няма проблеми.
Винаги съм бил привърженик на теоретичната подготовка, с цел да не се правят безрезултатни опити. Имам само първи том на Фархи, но имам учебници по електродинамика, физика и  медицински теслови апарати. Дадоха ми богата електронна библиотека, книгите са от там, не съм прегледал цялата.

mi68:
Здравейте,
Попаднах на интервю с Генадий Николаев "Скалярное магнитно поле" в Ютуб и В бокс. На 5 минута споменава името на професор Маринов. Показва мотори на "сибирския коля".
Приятно гледане.

oneman:
Забравил си линка https://www.youtube.com/watch?v=R1TfINyd9e4
Николаев разказва и показва в това видео много интересни неща. Заслужава си да се гледа.
Те с Маринов дълго време са водили кореспонденция и са обменяли опит.

@praktik:
Може ли да разясните , ако и вие разбирате от тази нетрадиционна  електродинамика , каква е разликата от скаларното магнитно поле и обикновенното магнитно поле ? има ли връзка с магнитният монопол , неоткрит и до днес ? има един експеримент който може би доказва магнитен монопол , но не съм сигурен.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия