Автор Тема: Жива вода  (Прочетена 197003 пъти)

Неактивен johnny_fx

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 118
Re: Жива вода
« Отговор #60 -: Ноември 20, 2009, 08:57:16 am »
Аз активирам изворна вода. ;)
Проблемът е, че по моя край водата е много твърда. По самият вкус веднага я усещам варовитата вода и не я харесвам, но това е положението. Живата вода я наливам в едно стъклено шише и в момента е цялото бяло от варовик. Електродите също трябва да ги чистя след всяко ползване.

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Re: Жива вода
« Отговор #61 -: Ноември 20, 2009, 12:33:41 pm »
Здравейте,

може би ще ви е интересна обработката на водата с кристали - една от няколкото, които правя за превръщането и в жива. Първо алкализирам с уред, после въртя в двете посоки /+ присъствие на медна намотка/, декарбонизирам и чрез магнити. Накрая използвам този планински монокристал да постои няколко минути леко топнат във шишето, пълно почти догоре - върхът му излъчва силно позитивно поле, което зарежда много бързо водата /основата е негативна/.   Малко снимки:
http://prikachi.com/files/1174151b.jpg
http://prikachi.com/files/1174152Q.jpg
Ефекти: вкусът е като на снежна вода, леко сладък, топли отвътре като се пие. Дава сериозен тонус и не ти се яде, в съчетание с ядки и сушени плодове може да се кара така без проблем и дискомфорт няколко дни  :)

Поздрави
« Последна редакция: Ноември 20, 2009, 12:37:13 pm от caduceus »

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Re: Жива вода
« Отговор #62 -: Ноември 22, 2009, 11:14:22 pm »
От един магазин за джунджурии и сувенири в Плевен - имаха два, моят и още един по-малък но по-бистър, бяха ги намалили на по 20 лв, защото нямало кой да ги купи! Аз взех този, един мой приятел начинаещ радиестезист - по-малкия, та направихме неочакван оборот на хората :) Кристали с тоя размер са поне три пъти по-скъпи по принцип, пък и няма много такива с ясно изразено излъчване - с правилна оптична ос на симетрия, както казва Василатос. Ползвам го и за други работи, сега например ми се върти из главата да подобря енергийно малко ракия, че ми дадоха една туба 5 литра непланирано роднини  ;D  
« Последна редакция: Ноември 22, 2009, 11:18:15 pm от caduceus »

gomi

  • Гост
Re: Жива вода
« Отговор #63 -: Ноември 23, 2009, 12:19:57 pm »
Тук - в Пловдив , до джамията има един човек дет ги продава по 10 лева- не са много чисти ... на са си планински кристали  ::)

Sound

  • Гост
Re: Жива вода
« Отговор #64 -: Ноември 23, 2009, 11:12:21 pm »
Здравей caduceus. Имам два въпроса относно обработката на вода с кристали: 1. Казваш че върхът на кристала "излъчва силно позитивно поле". Има ли начин да се измерва силата на това излъчване? 2. Казваш че така обработената вода "топли отвътре като се пие". Не е ли това признак на свръх дозиране на енергията вкарана във водата т.е. ти приемаш ли този факт за нормален? Аз нямям задълбочени познания за кристалите но си мисля дали не става въпрос за използване на кристал с повишена доза радиоактивен заряд. Все пак няма идеално чисти кристали..........

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Re: Жива вода
« Отговор #65 -: Ноември 24, 2009, 08:38:22 am »
Здравей колега,
в момента се мъча да направя уред за измерване на полето и определяне на вида заряд - така че да може и друг чисто механично да работи с ефекта и да се избегне ползване на радиестезия. Малко е трудно защото оргонът не взаимодейства много-много с електричество и магнетизъм в права връзка /виж при Василатос за Райхенбах/ и повечето явни ефекти включват човешка преценка, но се надявам да се оправя  :)
Няма радиация /опазил ме Бог!/ в кристала, има натупване на оргон в кристалната решетка и поляризиране в двата края. Всички чисти планински монокристали са така, в по-слаба форма го има и при магнитите. Свръхдозиране няма също, просто водата се насища максимално, става тонизираща и полезна за здравето - дотук не съм забелязал отрицателни ефекти. Ако ми поникне опашка, още нещо дабъл или пък да се увеличи на размер - ще кажа  ;D
Поздрави

green

  • Гост
Re: Жива вода
« Отговор #66 -: Януари 09, 2010, 11:03:19 pm »
Здравейте Колеги , докато се ровех в нета попаднах на това:

MATTER ENERGIZER
ENERGIZE YOUR WATER AND SURROUNDINGS
http://www.biznet1.com/matterenergizer/index.html

От Администратора: не пускай голи линкове без обяснение какво съдържат.
« Последна редакция: Януари 09, 2010, 11:17:12 pm от altium »

green

  • Гост
Re: Жива вода
« Отговор #67 -: Септември 24, 2010, 10:20:10 pm »
Ще помоля ползващите активатори за Жива Вода да споделят впечатления ,

kostq

  • Гост
Re: Жива вода
« Отговор #68 -: Септември 25, 2010, 03:18:59 pm »
green Прочети предходните 5 страници, и  ще намериш отговорите които търсиш!

green

  • Гост
Re: Жива вода
« Отговор #69 -: Септември 27, 2010, 01:35:14 am »
Благодаря колега за подсещането , чел съм ги от доста време ....

Интересното е ,че за активаторът извън Русия и Бг никой не е чувал , дори и с Японци съм разговарял и нищо ...

Та се замислих да ли не трябва да се консумира на периоди ( говоря за здрави хора ) , имах предвид всеки който е ползвал активатора да сподели от кога го ползва и как се е отразило това. Дали го ползва постоянно , идеята е да проверим за себе си ефективноста , а не да четем колко е полезен , как се произвеждал в чужбина и други такива , че нещо много глупости има в нета и всеки си гледа търговията ....

Поздрави

Неактивен red__bull

  • Наблюдаващ
  • Публикации: 36
Re: Жива вода
« Отговор #70 -: Септември 27, 2010, 08:45:41 am »
Аз ползвам такива кани от около година и половина. Единствено забелязах, че се променя вкуса на водата. Пробвал съм с вода бутилирана, от извор, чешмяна на всички се променя вкуса. Пия само живата вода мъртвата я изхвърлям. Може и да има някакво положително въздействие върху организма, но досега не съм го усетил и жената също. Другата кана я ползава майка ми, и при нея без ефект. Преди да сложа водата да се активира, стои в един пръстен около туба с налепени магнити - намагнитвам я. Ще се радвам ако и друг сподели опита си с каните.

Dex

  • Гост
Re: Жива вода
« Отговор #71 -: Януари 08, 2011, 07:11:31 pm »
Сигурно нямате някакви особени здравословни проблеми и затова не сте усетили, някаква рязка промяна. Какво представлява живата вода. Това е вода в която има свободни отрицателни заряди, т.е. излишък от електрони. Какво са антиоксидантите? Това са молекули, които имат един излишен електрон. Какво са свободните радикали? Това са молекули, коитои мат един липсващ електрон.
Какво са нашите клетки? Това са своеобразни батерии с потенциал около 60-100 миливолта. Спадането на този потенциал е остаряване на клетката, респективно на организма. Ядейки боклуци, мъртва храна, химически добавки, вие си пълните тялото със свободни радикали, т.е. молекули "вампири", които само се чудят от къде да гепят, някой свободен електрон. Ако в храната ви няма достатъчно молекули "донори" за електрони, то радикалите ще вземат липсващия им електрон от вашите собствени клетки. Резултатът е ясен. Пиейки жива вода, вие приемате огромни дози, антиоксиданти, които ще ви донесат само ползи за вашето здраве. Днес си направих уреда и започвам да ставам безсмъртен ;D

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 542
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Жива вода
« Отговор #72 -: Януари 08, 2011, 08:23:27 pm »
И на мен ми се живее дълго  ;D, тук е мястото да пуснеш и да му хвърлим едно око на тоя уред, дето съживява водата. Аз си пълня жива вода от балкана, после я прекарвам през кана Брита, че е много варовита, но не знам колко оживява след филтъра. Мисля след това да я посребря, намагнитя, и ако мога и да я живна.................гоня стотака  ;D.

Dex

  • Гост
Re: Жива вода
« Отговор #73 -: Януари 08, 2011, 10:26:52 pm »
Уреда е "стандартен" електролизер. Кофа + глинена ваза. Електродите са от стомана 304. Ползвам грец 50А/1000V.
От всичката информация, дето ми е в главата, стигнах до един генерален извод и той е , че за да сме здрави, трябва да поддържаме електрическия заряд на клетките си, нищо повече. Та ние сме електрическа машина в крайна сметка.
Я да видим ся....
Йонизатори-отрицателни йони
Електрочестотна терапия-отрицателни заряди в тялото
Спорт-вдишване на големи количества отрицателни йони от околния въздух
Планина-много отрицателни йони
Уреда на Лаковски-фундаментален уред, блъскащ яко електрони в тялото и клетките
Вани с озонирана вода-пак имаме отрицателни йони, действащи на кожата
Детоксикатори-в тялото влизат отрицателно заредени хидроксилни групи, които се свързват със свободните радикали
Казват, че отрицателните йони, са носителите на положителната енергия.
Какво се повтаря? Думичката ОТРИЦАТЕЛЕН, т.е СВОБОДЕН ЕЛЕКТРОН.
Остава да изберем, най-подходящия начин да си набавим СВОБОДНИ ЕЛЕКТРОНИ.


Неактивен sbk1

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 198
    • sgcar.hit.bg
Re: Жива вода
« Отговор #74 -: Януари 08, 2011, 10:45:51 pm »
Има много ентусиасти , които са си направили инсталации за производство на такава вода в домашни условия :
http://vbox7.com/play:cfa80ebc
Като този руски ентусиаст . Много се разбра за водата и нейните тайни в последните години . Много се изписа за свойствата и състоянието и . Малкото , което е открила тя самата пред нас трудно се усвоява и разбира . Нашето незнание и невежество  , може би е и бариерата между нас и самата нея . Като да не са нужни никакви инсталации и подобрители  . Преди около 30 г. ми беше попаднала една статия за едно Японско езеро , където от многогодишната експлоатация на фабрики и предприятия  водата е била станала не годна за използване и обитаване от всякаква флора и фауна  - мъртва вода . Токсична и замърсена . За да се пречисти е трябвало да се изчерпи  водата , да се изгребе  тинята , рекултивира и  всичките там процедури  за които не съм много компетентен . Та тогава преди 30 години иде реч , случката сигурно  е по-стара , ме изуми факта , че са се намесили свещеници за поправяне на проблема . Те са предложили услугите си да поправят тази екологична катастрофа . Само след няколко дни , нареждайки се около езерото  , прекарани в молитви са започнали да кацат първите птици , които до преди десетина години са били обитатели на това езеро . Тогава това ми изглеждаше като поредната         сага от " Междузвездни войни"
Сребърните йони в светената вода  от  тогавашното време също ми бяха много удобни за доказателствен материал . Преди месец в разговор със свещеник говорейки за светената вода той ми каза " Молитвата е това , което прави водата  светена и я пречиства , светата църква винаги е знаела това ."
Дали една молитва не е достатъчна да се получи това  , което много хора се мъчат да постигнат с толкова много усилия и средства .