Автомобили, топлинни машини, алтернативни горива > Разлагане на водата
Електролизер на Stanley Mayer
portnoy:
Да...пича от RWG Research е много напред, никой друг не се осмелява да пусне толкова материали за свободно ползване по темата.
Ето и нещо от мен:
http://www.youtube.com/playlist?list=PL0B072E6065E2B7B4
Тук съм превел една от лекциите на Стенли за всички колеги, които имат затруднения с английския :)
Дерзайте!
valyonpz:
http://www.youtube.com/watch?v=NczhXYkK0BI
Seeker:
--- Цитат на: valyonpz в Септември 04, 2012, 12:44:13 am ---http://www.youtube.com/watch?v=NczhXYkK0BI
--- Край на цитат ---
След като внимателно изгледах клипа, никъде не видях производство на ННО_! Показното изработване на трансформатора и видеото на осцилоскопа не предствляват интерес без демонстрация на работата на самото устройство. Защото има много, добре изработени устройства, които събират прах на тавана.
svetlio760:
Стенли Майер безспорно е бил умен човек, но е започнал техникум по електроника и не го е завършил. Което подсказва, че е получил необходимите му знания и за това го е напуснал! Това предполага, че не е бил голям специалист, нито по акустика, нито по електроника! Според мен тайната му се крие в нещо просто- някакво определено физично свойство на електричеството и водата, което ни убягва. За съжаление аз, и доста от нас, сме все теоретици, но във филма" изгревът на нулевата точка" имаше уред, който разлага водата и при този процес се отделя електричество по- голямо от вложеното! Така водородът и кислородът стават отпадъчен продукт! Дали и Майер не е използвал същия принцип и всички, които подлагат молекулата на водата на звукова, електрическа, радио и друга честота, за да й хванат резонанса, са на прав път, но не отчитат, че трябва този заряд някак да се извлече от водата, за да остане молекулата разделена? Във филма се споменава студеният синтез на тежката вода, който преди доста време гръмна по медиите, а после всичко затихна. След него 100- тина лаборатории са пуснали молба за патенти на уреди за студен синтез на обикновената вода! Един от тези патенти е успял да "мине между капките"- мен тези 100 опита за патент ме навеждат на мисълта, че процесът не е толкова сложен! Така че момчета, дайте да мислим повече нестандартно, а не толкова научно!
Филмът го има в Замундата!
Vetap:
Намерих тази колекция " Stanley Mayer" - всичко "на куп". Надявам се да бъде полезна.
Навигация
[0] Списък на темите
Премини на пълна версия