Автомобили, топлинни машини, алтернативни горива > Ендотермичен реактор GEET на Paul Pantone

Искам GEET

<< < (3/15) > >>

johnny_fx:
Тези хилави маркучи и реакторче, хич не ми вдъхват доверие. Прах в очите отново.

Orenda:

--- Цитат на: rebel в Октомври 21, 2009, 07:49:31 pm ---Колега Orenda,
много пари искат тези французи... нещо като 360 евро за две малки тръбички една в друга :(
тук в България, нали знаеш, че за тия пари и колица за опити ще си намериш  ;D

--- Край на цитат ---

Така е, прав си, но сам немога да се справя, А когато се обърна към някой за помощ, само се подхилкват. Дори за да им натрия носовете си заслужава да се похарчат тези пари.
Пък и сам се обедих,че не е толкова лесно колкото изглежда.
 пс. Аз дори книжка нямам ;D

emergence:
Колеги в моят град не мога да си набавя голяма част от материалите  :'( всичките галванизирани   части , има ли хора от форума на които имат достът до чарколаците и им се занимава да пратят по еконта с заплащане от моя страна . ???

juliang:

--- Цитат на: Entalpii в Януари 24, 2019, 11:39:30 am ---Можете ли да се досетите, защо само компресиране, охлаждане с вода и свободно отпускане на свитата маса не са подходящи за втечняване компонентите на въздуха?

--- Край на цитат ---
Щото водата замръзва при 0 градуса.

Vector:
Тоз човек от клипа го бях гледал в един документален филм за СЕ. бяха го хвърлили в затвора без причина ,мисля за две години.опасно е да проповядваш СЕ...

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия