Автор Тема: Кола на вода - обща теория, изчисления на дебитите на газовете  (Прочетена 313436 пъти)

radonen

  • Гост
Ей, момчета.... вижте тук:

http://mazeto.net/index.php?action=dlattach;topic=613.0;attach=24027;image

и после пак дрънкайте за 'имплозии'...

Неактивен valex

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 505
  • Пол: Мъж
  • изчислителна техника
Браво radonen ! Добре изглежда генератора ти отвън.
Имам въпрос към всички: Каква е най-голямата икономия на гориво с ННО клетка която някой е постигнал.
За сравнение с пропан-бутан е около 40-50% от парите за бензин :)

radonen

  • Гост
Браво radonen ! Добре изглежда генератора ти отвън.
Имам въпрос към всички: Каква е най-голямата икономия на гориво с ННО клетка която някой е постигнал.
За сравнение с пропан-бутан е около 40-50% от парите за бензин :)

Той не е мой, и не е чак толкова добър колкото на снимката. На колега е, купен от Португалия. 4 литра в минута прави. Аз само тествах неработещия (очевидно) арестор :)

Колкото до икономията.... 1 литър нафта на едно дизелово голфче със 6А консумация. Другите опити бяха с покачване на разхода ;)

Неактивен valex

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 505
  • Пол: Мъж
  • изчислителна техника
1л на 6А?
Каква производителност на газ?
Колко е икономията в %?
На място ли е мерено или в движение?
Ако може дай малко допълнително инфо моля.

Неактивен valex

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 505
  • Пол: Мъж
  • изчислителна техника
Система за допълнително смазване на двигателя.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Моля потребителят valspa да си редактира публикациите за да премахне досадната реклама което си е чиста проба спам. В противен случаи Майстора ще трябва да си влезе в ролята. Обръщам внимание на факта, че потребителя valspa има публикувани три еднотипни  линка в три различни теми.

« Последна редакция: Януари 08, 2013, 02:37:19 pm от Maistora52 »

valspa

  • Гост
Не знам за каква реклама говорите ???
И аз като вас се интересувам от Браунов газ и ННО, и исках да чуя и вашите мнения като компетентни хора възможно ли е това което се рекламира и е вече на пазара.
Без да се подава напрежение, само с катализатор  или не знам какво е да се прави някакъв газ който влиза в колата и има 20 % икономия
АКО ФОРУМА ВИ Е ЛИЧЕН И Е 5-6 ЧОВЕКА, тогава ви разбирам и се оттеглям

valspa

  • Гост
Не знам за каква реклама говорите ???
И аз като вас се интересувам от Браунов газ и ННО, и исках да чуя и вашите мнения като компетентни хора възможно ли е това което се рекламира и е вече на пазара.
Без да се подава напрежение, само с катализатор  или не знам какво е да се прави някакъв газ който влиза в колата и има 20 % икономия
АКО ФОРУМА ВИ Е ЛИЧЕН И Е 5-6 ЧОВЕКА, тогава ви разбирам и се оттеглям

доколкото виждам темата е: КОЛА НА ВОДА

Неактивен Maistora52

  • I'm first Omnologist in World
  • Почетен член на Форума
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 643
  • Пол: Мъж
Драги, valspa! - Форумът за Свободна енергия е за да се споделят на първо място лични разработки, проекти, намерения дори, както и за да се задават правилни въпроси по съответните теми. Цитират се линкове, които имат за задачата да подкрепят всичко това, да се обосноват чрез информацията от съответната препратка, или поне да подпомогнат съответния въпрос. Кое от всичките тези неща предлагаш от лично свое име? Колегата Радико е прав да отправя тази забележка към теб, защото и на него не му се четат празни откъм съдържание постове. Бъди така добър да "влезеш в час".
Линкът, който даваш е добър, има си своите читатели и потребители - но с какво той подпомогна твоят (вече изтрит) пост? С какво подпомогна останалите над 3000 членове на Този Наш Свободен Форум за Свободна Енергия?
Хубаво е, че се интересуваш от Браунов газ и ННО. Всичко, което те интересува е написано в съответните теми и множеството постове в тях - просто трябва предварително да прочетеш.
А това, което питаш - дали е възможно да се получава (в случая) Водород само чрез катализа - ДА! възможно е! - но катализаторите са толкова скъпи, че едва ли ще ти стигнат заплатите и спестяванията от десет поредни години, за да си го позволиш. Говорим за наистина РАБОТЕЩИ катализатори, а не за ментета.
Още повече, че и самият двигател на твоя автомобил едва ли ще има способността правилно да изгаря този водород без съответните реконструкции, което ще изисква още парични вложения.
Не се връзвай толкова лесно на разни сайтове, които предлагат и продават разни "джаджи" с обещанието, че енергийните ти проблеми тутакси ще изчезнат.
Поздрави!
« Последна редакция: Януари 08, 2013, 03:05:05 pm от Maistora52 »

Seeker

  • Гост
Не знам за каква реклама говорите ???............

valspa, не се прави на света вода! Твоите три първи поста в този форум, в различни теми бяха свързани с  реклама на един определен сайт. Има специален раздел "Купува - Продава"  където можеш да анонсираш комерсиални сайтове.
Ако има нещо друго да споменеш, като "как си направих колата на вода" или "как да си направя колата на вода"  - давай. Ще те чуят достатъчно хора. 

valspa

  • Гост
valspa, не се прави на света вода! Твоите три първи поста в този форум, в различни теми бяха свързани с  реклама на един определен сайт. Има специален раздел "Купува - Продава"  където можеш да анонсираш комерсиални сайтове.
Ако има нещо друго да споменеш, като "как си направих колата на вода" или "как да си направя колата на вода"  - давай. Ще те чуят достатъчно хора.

Линка е на френски сайт за монтаж на патентован модел за икономия на гориво
Реклама не правя, а питам има ли ефект ???
Мисля, че темата ще е от полза за всички който имат свободно мислене и се опитват да разберат как се случват нещата без да има захранване с ток.
Пак се използват водни пари или газ не знам, вие сте по-напред с материала вие кажете.
Само искам да знам, струва  ли си ...? ако разбира се сте разгледали дадения сайт.


valspa

  • Гост
Ето и връзка с YouTube:
http://www.youtube.com/watch?v=yZaFTCaeeaA

Изгледайте го докрай и тогава коментирайте, ако сметнете, че правя реклама ми изтрийте регистрацията.

Имам всеки месец сметки за ток 500-700 лв, за дизел около 1000 лв. и търся вариант за икономия.

Досега съм дал 140 лв за ламарина 316Л, модулатори, маркучи, плексиглас, КОН и куп други консумативи за около 300 лв.,   зарядно-стартово у-во на 12-24V - 460лв.
Два пъти ми е гърмяло и продължавам да търся варианти.

БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ КОИТО МЕ РАЗБИРАТ!

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
valspa
Извинявам се много ако съм сгрешил защото аз пръв те набедих в разпространяване на спам, но трябваше да започнеш първата си публикация като последната. Както и да е. Извинявам се още веднъж. 

Неактивен valex

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 505
  • Пол: Мъж
  • изчислителна техника

N9301S

  • Гост
може би това
http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=135727
ще внесе някаква нова нотка по въпроса!
http://www.ecopra.ru/