Автор Тема: Генератор на д-р Royal Raimond Rife  (Прочетена 301821 пъти)

Неактивен valex

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 506
  • Пол: Мъж
  • изчислителна техника
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #90 -: Септември 21, 2012, 07:57:22 am »
Не вярвам че има нещо което може да въздейства върху времето и масата. Или поне не е толкова просто за постигане.

Неактивен miromad

  • Експериментатор
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 462
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #91 -: Декември 25, 2012, 07:17:41 am »
Здравейте съфорумци.
Преди 5 минути случайно попаднах на едно клипче http://www.youtube.com/watch?v=r2_PpfTdKUw , в което доколкото разбрах се обяснява що е то Генератор на Райф. Надявам се клипа да е от полза на EDM electronics.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 539
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #92 -: Декември 25, 2012, 10:48:27 am »
ЧЕСТИТА КОЛЕДА НА ВСИЧКИ ОТ ФОРУМА!

miromad благодаря за информацията. Сигурно има нещо полезно да се научи, но аз не зная английски и схванах едва 5% от това което се казва.
Ако знаеш английски, може да преразкажеш най-важните неща.

Всъщност "хардуера" на Райф ми е ясен, но "софтуера" едва ли е истинският, поне от това което се подвизава в интернет. Т.е. за да се запусне тази технология ще е необходим един нов д-р Райф, който да има неговия микроскоп и с генератор да търси смъртоносните честоти на отделните микроорганизми.

Преди 3 год. говорих с един преподавател по микробиология от голям български унивирситет и той остана учуден, когато му разказах за Райф. Не са го чували в академичните среди  :D. Още по учуден остана, като разбра, че имам и съвременен вариант на машината. Никакъв интерес обаче от негова страна. Това е все едно някой лаик да ми предложи да видя генератора му, който се самозахранва и аз да го отпратя. :P

При Райф това е проблема - истинските честоти.

Поздрави!

Неактивен valex

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 506
  • Пол: Мъж
  • изчислителна техника
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #93 -: Декември 25, 2012, 01:13:13 pm »
Честита КОЛЕДА на вссички! Бъдете здрави и щасливи! И богати останалото е лесно :).
EDM electronics Имаш ли някаква идея как може да се намерят честотите?
Руснаците са доста напред в определянето на резонансните честоти на гадинките. Наблюдавал съм работата на 4 руски уреда за биорезонансна диагностика и съм отварял един отвътре( и синхрометъра на ГОГО го имам). Но не можах да разбера как точно работят. Хвърлят навън пакети от не много високи честоти, приемния им операционен усилвател беше до към 500KHz. На базата на приетите сигнали правят някокво групиране по честоти и от там анализ на вероятността дали може да е определен паразит.
Аз реших да меря директно импеданса на човек и от пиковете му да сравнявам със съществуващите таблици каква е гадинката. Идеята ми е опитния образец да се включи в електрически мост на който се подават честоти 0..1MHz през 1Hz,10Hz,100Hz  0.5V амлитуда и в зависимост от бързината на сканиране. Едното рамо на моста се получава като напрежение подавано на образеца , а другото рамо сваля тока през образеца. С аналогов делител разделям моментните стойности на напрежението и тока и получавам директно импеданса. Него го меря с АЦП и го изобразявам. Сега търся подходящи аналогови умножители за проби.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 539
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #94 -: Декември 25, 2012, 02:01:32 pm »
Идея имам, но тя не е моя, а на Райф.

Трябва микроскоп и Райф-машина. Трябват и слайдове с паразити. Слага се под микроскоп и с генератор се търси честотата при която умират. Аз от това по-сигурно и вярно не виждам.

Другото, руснаците, Х. Кларк, още повече Гого55 им нямам никакво доверие. Не съм и чул някой от тях наистина да работи, да има реален практически резултат, като да речем при ММС. И да знаеш, че Гого55 нищо не е измислил сам. Той е плагиат. Копирал е синхрометър от руските 1:1 и тук ни наду ушите, че го изобретил  :D. Не знам колко работи този синхрометър, но ми прилича на онзи "детоксикатор" за който има цяла тема в този форум и ясно се разбра, че е една красива кутия с едни кабели  ;D.

Аз не виждам как ще регистрираш честота на микроорганизъм, нима излъчват като предавател, а и колко чувствителен трябва де е този приемник?  ;D
Ако ти знаеш нещо повече кажи, може да помислим над него.

А при Райф принципа е на обемния резонатор. Честота предизвиква резонанс в зависимост от големината /обема/ на микроорганизма и буквално го пръска, разрушава му обвивката. Има добър пример за това със счупването на чаша при определен звуков резонанс.

И преди всичко честотите при Райф не са в никочестотния обхват, над 100 kHz. Ако някой работи там и да речем хипотетично е постигнал успех, то това се дължи на някакъв хармоник.
« Последна редакция: Декември 25, 2012, 02:11:19 pm от EDM electronics »

Неактивен valex

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 506
  • Пол: Мъж
  • изчислителна техника
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #95 -: Декември 25, 2012, 02:25:05 pm »
Така е най-сигурния начин е с наблюдение на организма, но и там според мен си има проблеми. Резонанса със сигурност зависи от възраста и състоянието на гадинката т.е. един път определен няма да е валиден за всички екземпляри.
Аз се базирам на Хулда Кларк и нейните писания. Принципите са като при Райф но друг обхват от честоти.
Споменавал съм във форума, че работя с един приятел който се занимава с биорезонансна "терапия" да го нарека. Той ползва за анализ OBERON като от това което му показва уреда (всички уреди показват нещо, но важното е тълкованието) си прави собствени изводи кои са гадинките. Взема вероятните им честоти и с проби и грешки определя кои от тях евентуално работят. Като казвам проба-грешка имам в предвид, че на човека се пускат от генератор на правоъгълни сигнали 12-35V (по принципа на запера) честотите и на която човека усети въздействие смята, че там е евентуалната честота. Има добри резултати. Не мога да цитирам в момента конкретни неща. Той сам си е измислил тази технология. При него ходят хора на които стандартната медицина не е могла да помогне. Ако не помогне поне не вреди :)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 539
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #96 -: Декември 25, 2012, 03:06:18 pm »
Ами кажи на твоя приятел да пише тук във форума, да видим как определя честотите.
Аз от книгата на Хулда Кларк споделям почти всичко, освен онази част със запера и синхрометъра. Пробвал съм върху себе си честотите й, при доказани с посявки микроорганизми и се указа, че и хабер нямат да умират гадините. Тази работа свърши колоидното сребро. Ето така се доказва нещо. Имай и предвид, че имам супер-зепер с много широк обхват, както на честотата /през 1 Hz/, така и на изходното напрежение /плавно регулиране до 25 V/.

Има и нещо, което малко хора знаят. Бащата на Кларк е бил един от сътрудниците на Райф, които след процеса и палежа на лабораторията му искали да изкарат някой и друг лев и понеже тогава Райф-оборудването струвало колкото една къща, те решили да го опростят и направили един НЧ-генератор с две лампи на кръст и така решили да зарибят болните хора. Райф въпреки, че се превърнал тогава в пияница, се възпротивил от тази идея и производство и се дистанцирал, тъй като това нямало нищо общо с неговия труд. Останали само търгашите и емблемата на Райф. За резултатите от онова време мога много да разкажа, ама и сам се досещаш какви са били.

По-късно Кларк възродила "бащиното откритие". Самата тя била болна и медицината, която учила не могла да й помогне, именно затова се ориентирала към алтернативната - холистичната. После я превърнала и в бизнес.
Но най-отговорно заявявам, че Кларк и хабер си няма от детоксикация, поне от това което е писала в книгата си. Личи, че не е полагала неизбежния труд в тази област. Всичко това ме кара да се съмнявам изцяло в съдържанието на книгата й.

При нея има само две категорично верни неща. Правила е много аутопсии и изследвания на болни органи от мъртъвци и винаги е откривала там наличие на микроорганизми.  На второ място това е тройчатката - тя действа.
Верен е и изводът й, че почти всички болести се дължат на микроорганизми.

Неактивен valex

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 506
  • Пол: Мъж
  • изчислителна техника
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #97 -: Декември 25, 2012, 03:44:34 pm »
За сега той не иска да пише по форуми.
Честотите ги сваля от различни източници включително и от Раиф. Просто след разни сравнения от анализа (не знам точно как ) на руската апаратура взема имената като гадинки  и след това търси честотите.
А иначе идеята е ясна - да се унищожат вредните гадинки. Дали ще е по Кларк, Раиф, сребро, ММС или каквото и друго да е важното е да има ефект.
Докато не направя поне пробен уред няма да знам дали хваща нещо.
При пробите с ГОГО синхрометъра (когато работи :), а той много рядко работи ) ката сложа кварц на 455KHz много ясно се вижда АЧХ. Останалото е въпрос на усилване, преобразуване и т.н. работа.

Забравих да спомена, че самото въздействие върху човека става с еднополярен правоъгълен импулс с регулируема амлитуда 12..35V и ограничен ток. Генератора се зарежда от компютър с 8 програми (1 честота или 1 честота+модулираща ниска друга честота, време на въздействие 1..99 мин.) като могат да се зареждат 8+8 програми за двама човека. Честотите са 1Hz .. 900KHz през 1Hz.

Тази програма е доста удобна(за търсене):
« Последна редакция: Декември 25, 2012, 04:35:07 pm от valex »

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 376
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #98 -: Декември 26, 2012, 04:28:14 pm »
valex

От 7 години имам едни материали за Райф. На един мий приятел майка му беше болна и той се опитваше да направи нещо. От тогава остана един PDF на английски и едно филмче, ако искате ще го кача.

Неактивен valex

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 506
  • Пол: Мъж
  • изчислителна техника
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #99 -: Декември 26, 2012, 07:59:55 pm »
ОК
Колкото по-вече информация толкова по се приближаваме към истината. Не знам защо повечето хора си мислят, че болестите са само симптоми и съответно премахването им ? Организма на човек е едно цяло със всичките му микроби, гъбички, вируси и други гадинки. И съответно трябва да се съобразяваме с тях. Е и те с нас :)
« Последна редакция: Декември 26, 2012, 10:10:11 pm от Maistora52 »

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 376
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #100 -: Декември 26, 2012, 09:07:26 pm »
Честито рождество Христово. На останалите - здравейте.
Голямата грешка на съвременния човек е, че се геометризира всичко, което е възможно. Всичко го нарязваме на лесно обозрими парчета, в резултат на което се получава ефекта " ДЪРВОТО СЕ ВИЖДА - ГОРАТА НЕ". Ще ги кача утре, защото са на компютъра в работилницата ми. На филмчето има осцилограми на импулсите. Може да ви свършат работа. В PDF-а има честотите,  на които се трепят разпиляните гадинки.
За съжаление с друго не мога да ви помогна за сега. Заел съм се доста отдавна с двигател само на Браунгаз.
« Последна редакция: Декември 26, 2012, 10:12:10 pm от Maistora52 »

Неактивен valex

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 506
  • Пол: Мъж
  • изчислителна техника
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #101 -: Декември 27, 2012, 07:36:23 am »
Ksurnev
Пусни ако може някакви резултати за двигателя в подходяща тема естествено.

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 376
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #102 -: Декември 27, 2012, 08:40:06 am »
Качвам файловете.

Неактивен valex

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 506
  • Пол: Мъж
  • изчислителна техника
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #103 -: Декември 27, 2012, 09:08:17 am »
Ако някой няма този фаил:

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 376
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #104 -: Декември 27, 2012, 09:26:28 am »
Видеото е 48 мб. WMA. Хе може да се качи.
Намерих го на http://www.youtube.com/watch?v=iBz4jR3_za8