Автор Тема: Генератор на д-р Royal Raimond Rife  (Прочетена 299338 пъти)

Неактивен Discorder

  • Beginner
  • *
  • Публикации: 87
  • Пол: Мъж
  • Реалността ще се нагласява според това, което пре
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #75 -: Март 21, 2012, 09:10:35 pm »
"потребител Витан не може да получава съобщения"...
Някой може ли да ми каже как да се свържа с него?

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 529
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #76 -: Март 21, 2012, 10:01:26 pm »
Витан не пише вече в този форум, ще го откриеш в БГ-аудио.

Неактивен Discorder

  • Beginner
  • *
  • Публикации: 87
  • Пол: Мъж
  • Реалността ще се нагласява според това, което пре
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #77 -: Март 21, 2012, 10:35:26 pm »
Благодаря :)

Неактивен Orenda

  • Специалист
  • Подготвен
  • ***
  • Публикации: 147
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #78 -: Март 22, 2012, 10:35:30 am »
Здравейте,
Искам да ви помоля за малко обяснения и мнения относно този уред http://www.bioptron.com/bg_BG/?m=85&m0=412
Мислите ли че имате ефект?

Какво представлява светлината BIOPTRON?
Системата за светлинна терапия BIOPTRON е световно патентован уред за светлинна терапия. Неговият специфичен оптически елемент излъчва светлина, подобна на част от електромагнитния спектър, нормално продуциран от слънцето, но без ултравиолетови лъчи.

Светлинната терапия BIOPTRON може да действа по естествен начин, като стимулира регенеративните и балансиращи възможности на тялото и по този начин му позволява само да упражни своя лечебен потенциал. След като е достигнала до тъканите, светлинната енергия стартира процеса на биостимулация (това означава, че стимулира позитивно различни биологични процеси в организма и по този начин засилва функциите на организма).

Безвредна и не фармацевтична терапия
Технологията BIOPTRON придоби широка употреба и приложение в медицината като безвреден, ефективен, не фармакологичен медицински уред. След повече от 15 години клинични изследвания по цял свят, той показа, че има принос за консервативното третиране на остри и хронични заболявания, както и следоперативни рани.
Философията на Хипократ за лечението отново е актуална за всички сфери на медицината: „На първо място, не причинявай вреда” и „Уважавай лечебната сила на природата”.

Системата за светлинна терапия BIOPTRON е одобрена като медицински уред съгласно директива 93/42/EEC.
И не се ли доближава до Rife?
« Последна редакция: Март 22, 2012, 10:41:18 am от Orenda »

Неактивен emm

  • Експериментатор
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 299
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #79 -: Март 22, 2012, 05:40:22 pm »
Здравейте колеги, много се чудех в коя тема да споделя теорията на (резонансното) лечение, което може да се предизвика по различни начини. Като д-р Райф, Хилда Кларк и др. Ако някой е ходил да му леят коршум, може да го сподели.
Има теория, че при бързото охлаждане на разтопен метал, при създаването на кристалната решетка, се излъчва високо честотно лъчение с еднаква амплитуда и огромен честотен спектър, или (бял шум).
Знахарите (облъчват) с този (бял шум) три основни точки или (чакри). Главата, слънчевият сплит и гениталиите.  Там са основните енергиини и клетъчни кръстовища на тялото.
Предимно се разтопява калай и  восък, но аз си мисля, че ако се разтопи и по твърд метал на по високи температури, това може да доведе до по силен ефект върху болести като рака.
Това е извод до който стигнах от д-р Райф, радио електронна борба, или (радио честотно заглушаване с бял шум при военните) народните лечители (знахарите) и др. руски лекари.
Дано съм успял да го кажа навреме.
Това е малка капка в морето, но е надежда за мнозина. :)
Успех

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 529
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #80 -: Март 22, 2012, 08:32:07 pm »
И не се ли доближава до Rife?

Не, не се доближава до Райф, даже по нищо не си прилича. BIOPTRON е светотерапия, която по-скоро е физиотерапия и не е нищо ново. Съществува във всяка една болница от край време.

Отделих доста време да направя машината на Райф /близо 2 год./и успях на 90%, ще поясна, че Райф е електронен антибиотик. Всеки микроорганизъм си има резонансна честота и когато машината бъде настроена на тази честота, посредством електрически лъчи /скаларни лъчи/ проникващи в тялото в дълбочина за разлика от Запери и др. лъжовни устройства, механически блбагодарение на заряда и точната честота унищожават микроорганизмите, без знечение на вида им - бактерии, вируси едно и многоклетъчни паразити.

Излъчването става с лампа с волфрамови електроди, тъй като с нея се елиминират електромагнитните вълни и дават чист скалар. Лампата трябва да не работи в областта на тлеещия разряд а да излъчнва плазма, т.е. напрежението трябва да е достатъчно високо и много стръмно, на всичкото отгоре и високочестотно или лампата трябва да излъчва доста мощност за да трепе. Именно затова и електродите са от волфрам, в противен случай биха се износили твърде бързо.

Зеперите нямат нищо общо с Райф. Тях са ги измислили неговите ортаци в края на кариерата му, които имали единствено комерсиални цели, но абсолютно нищо не лекували. Дори Райф бил много възмутен от лъжите на ортаците си. Тези негови ортаци имат и последователи до ден днешен. Те твърдят, че има ефект, но ако зепера бъде приложен на животно ефект никакъв няма да има, тъй като при тях няма плацебо.

emm, това с белия шум по-скоро прилича на машината на Лаковски, която има нещо общо с Райф. Излъчва в широк спектър и трепе наред.

Много мога да кажа по темата, но ще се огрпанича с нещо, което научих и изпробвах скоро и е достойна алтернатива на Райф. Това е откритието на Джим Нъмбал. Нарича се ММS. Нещото си трепе точно така както го описват. Трепе всичко и светкавично. Направих някой опити и се убедих, че това което се говори за него е вярно. Сега изпробвам и как работи срущу вируси. ММS е най-близо до Райф, тъй като трепе механически. Той не е типичния антибиотик, не е храна-отрова за паразитите, той ги трепе механически. Точно затова и нищо не може да стане резистентно срещу него. ММS е в пъти по-силен и по-широкоспектърен от колоидното сребро. Не уврежда здравите тъкани - проверено.

Проблемът при Райф са истинските честоти!

Поствам снимки на моята машина:
« Последна редакция: Септември 16, 2012, 09:48:43 pm от altium »

Неактивен valex

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 506
  • Пол: Мъж
  • изчислителна техника
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #81 -: Септември 16, 2012, 07:39:20 pm »
Здравейте на всички във форума :)
EDM electronics много добре ти изглежда апаратурата. Един приятел ми поръча да направя управление за такава лампа, но тя беше купена от Канада(понеже тук не можа да намери кой да я произведе). Изглежда като твоята и е 250 вата. Не можах да извадя от нея по-вече от 220 вата (проблем с електрониката ). Проблема стана от изискването да работи от 50..800000 Hz. На 800000 модулирана честота не издържаха драйверите на MOSFET :(. До към 400000 си е добре и ако се обдухва с вентилатор не прегрява лампата.
EDM electronics можеш ли да ми кажеш параметри на твоята лампа?

Seeker

  • Гост
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #82 -: Септември 16, 2012, 09:29:49 pm »
И колко е напрежението между електродите? Дали излъчва скаларни вълни - не е доказано, но ако  напрежението е над 20кВ това е източник меки рентгенови лъчи. Ако прехвърлиш 50кВ играта загрубява и без значение дали модулираш или не, се облъчваш здраво с по-твърдите гама кванти.  Общо взето ако имаш късмет ще хванеш тумор по кожата, ако не - директно левкемия.  Имам едно странно чувство, че някой специалисти са попрекалили  в съкращаване на живота на хората.  Особенно ще е добър този прибор при не много стари лели и чичовци, които могат да оставят едно добро наследство на племенниците.
Много добри учени са си отишли при работа с круксови тръби, защото не са познавали ефекта на ускорените от 20кВ електрони.
Стъклото на мониторите съдържа голямо количество олово и до някъде спира вредните лъчения, но това което виждам на снимките е доста тънко стъкло без никакви защити.

Неактивен valex

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 506
  • Пол: Мъж
  • изчислителна техника
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #83 -: Септември 18, 2012, 09:20:46 am »
Ще споделя моите обяснения за работат на лампата.
Не сам свалял волт-амперната харастеристика на лампата, но лампата пали на около 620 волта като след запалване пада върху нея е около 400-420 . Това е при мощност кам лампата около 200 вата (0.5 ампера през нея). Самата лампа се държи като газоразрядна лампа (тя си е такава : пълна е с разреден газ ). Между другото свети бледо розово.
Поради ниското напрежение върху лампата енергията на електроноте е много ниска и когато се блъскат в наклонения излъчвател не се избиват ренгенови лъчи, а само лъчи с по-ниска енергия. Идеята е тези лъчи да проникнат по-надълбоко в тялото на човек и след като са модулирани да направят резонанс на гадинките.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 529
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #84 -: Септември 18, 2012, 11:46:23 am »
Привет колега valex!

Разбира се, че при лампата няма рентгеново излъчване. Тя е пълна с разреден газ така, че  да се ограничи напрежението между електродите и да няма вредни лъчи, които се появяват след 2 kV /така мисля без да съм сигурен/.

Постигнал си добра мощност, която е достатъчна, даже предостатъчна. Дори и аз самият не зная обаче, дали тази мощност трябва да е при еднополярни или двуполярни импулси. При първия случай мощността би трябвало да е на 50%.

Честотата обаче при която трябва да работи лампата е до около 2 MHz. Мисля си, че това с твоята лампа няма как да стане, поради намагнитването на електродите.

Моята лампа също е правена в Канада, но с мои електроди от 99.9% чист волфрам, като оригиналната на Райф.
« Последна редакция: Септември 18, 2012, 11:51:24 am от EDM electronics »

Неактивен valex

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 506
  • Пол: Мъж
  • изчислителна техника
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #85 -: Септември 18, 2012, 12:58:23 pm »
Оригинала на Rife  е на около 11,750 MHz или там някъде. Според мен няма смисъл от високите честоти по причина че при тях има много загуби ,които просто си заминават в пространството . Освен това идеята е да има излъчване от светлинен характер и лъчение от сблъсаците на електроните. По-високи честоти се ползват заради лесното палене на лампата. При мен се налойи да сложа 4КV а начално пускане (йонизиране на газа). А самата лампа е в моста на 4 MOSFETa. Тоест клатя я с променливо напрейение. Идеята ми е да мога да вдигна максимален ток(по-вече електрони) за да има по-вече излъчване.
Мога да пусна схемата ако някой се интересува.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 529
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #86 -: Септември 18, 2012, 01:38:21 pm »
Смисъла на високите честоти не е да се облъчва пространството и то просто с някаква произволна честота, а да облъчва микроорганизмите с тяхната резонансна честота. Най-високата измерена от Д-р Райф е около 1800 Hz. Тия 11,750 MHz са кьорфишеци. Доказателство: виж апаратурата на Райф, генераторът му е до 2 MHz  :D.

Терапиите на д-ри, като Райф, Герсон, ММС и др. не са желани за фармацевтите, за което и има много дезинформация по въпроса. Не всичко в Интернет е вярно! Филтрацията на информацията става посредством знания и интуиция. Тъй като доста се занимавах по въпроса преди години, аз достигнах до този извод за честотите, благодарение и на VITAN, който всъщност преведе филма за Д-р Райф.

По-късно Райф е открил, че посредством модулация на около 4-5 MHz носеща, машината трепела в широк спектър всичко наред, по подобие на Лаковски. Доколко това е вярно, не зная.

Минавало ми е през ум, че лампата би могла да се замести с Тесла-траф с широколентов излъчвател - впрочем това е Лаковски.

Целта на употребана на лампа е ниското излъчване на електромагнитна вълна /за разлика от Тесла-трафа/ за сметка на скаларна вълна - а именно скаларната вълна прониква надълбоко в тъканите, а при електромагнитната се наблюдава скин-ефект. Съотношението при нея е обратно на трафа, особено касателно високите честоти. Ето защо, мисля, че лампата е незаменима за целта.

Отнносно наличието на скалар при лампата, има направени опити със скалар-детектор от  VITAN и той твърди, че е регистрирал такива вълни. На мен не ми остава друго, освен да му се доверя.

Поздрави!
« Последна редакция: Септември 18, 2012, 01:59:24 pm от EDM electronics »

Неактивен valex

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 506
  • Пол: Мъж
  • изчислителна техника
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #87 -: Септември 18, 2012, 03:06:51 pm »
EDM electronics имаш ли представа какво представлява този детектор ,а и как се мери с него?
Моя приятел с когото работим има доста опит , но с контактния метод за трепене на гадини. Направил сам му програмируеми генератори 1..800000 Hz и доста хора са доволни от ефекта.Искаше да да пробва същите честоти ,но с лампа как въздействат. Проблема дойде като се пусне на близки честоти до максималната и гръмнаха на няколко пъти транзисторите (драйверите според мен не издържаха) и спрях експериментите.

Неактивен valex

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 506
  • Пол: Мъж
  • изчислителна техника
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #88 -: Септември 18, 2012, 03:28:31 pm »
Туй със скаларните вълни нещо не ми е много ясно и не ми е присърце :). Доколкото разбирам става на въпрос за електростатични вълни т.е. само електрическо поле без магнитно поле. То може да се генерира с траф на Тесла ,който има малка индуктивност и съответно ще може да се докарат различни и по-високи честоти

Неактивен mi68

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 779
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #89 -: Септември 20, 2012, 09:20:48 pm »
Здравей колега Valex,
Изказвам моето мнение. Става въпрос за генериране на стояща електромагнитна вълна т.е. скаларна - надлъжна електрамагнитна вълна.
Ако имаш кварцов чесовник виж дали му мърда яко честотата. Ако имаш жирископ мери му теглото, просто класически методи за измерване на оргон.