Автор Тема: Генератор на д-р Royal Raimond Rife  (Прочетена 301310 пъти)

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #330 -: Май 19, 2021, 07:36:45 pm »
Краси за съжаление този метод вече действа само ако си направиш ти оцет. Със купен оцет забрави. Трябват си живи оцетни дрожди за да действа.

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #331 -: Май 19, 2021, 07:42:32 pm »
Е така е това не е тайна то и меда трябва да си го произведеш щото такъв от пчели почти не може да се намери.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 539
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #332 -: Май 19, 2021, 07:48:17 pm »
Е па нали в пазарната икономика всичко пръщеше от качество, не са ония комунистически салами, сирене, мед и прочее, с ония грозните опаковки?
Май носталгията ви е хванала вас двамата.

Нищо си му няма на купения мед и салама - пращят от демокрация и пазарна икономика.  :D

Неактивен MTM

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 420
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #333 -: Май 19, 2021, 07:48:25 pm »
Пия си домашно приготвен ябълков оцет. Ни хемороиди,  кръвно, киселини, запек, диярия и други.
 Със години го пия. Без мед  само малко вода. И всички лекарства съм изхвърлил.
 Но ако е купешки, ще имате проблеми.

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #334 -: Май 19, 2021, 07:49:47 pm »
Споко, на духовни теми мога да бъда хладнокръвен и като наемен убиец.
Стиска ли ти?!
Да де досега се излагаш здраво сега щял да ми доказва какъв е. Знаеш ли колко много ми прилича това на изявление в някоя крайпътна кръчма, особено тоя пубертетски завършек: "Стиска ли ти?!".

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 522
  • Невежеството ражда химери...
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #335 -: Май 19, 2021, 10:59:06 pm »
Не ме интересува на какво ти прилича.
Важното е, че това, което си чел и което си мислиш, че можеш е въздух под налягане.

Ако ти стиска - отваряш си шаманска нишка и там ще те срещна.
Ако не - не се прави на интересен.
Доста дълъг стринг от интересни мога да нанижа за тия 13-14-15 години, които избягаха от релсите, кога насреща им излезе товарният влак.

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #336 -: Май 20, 2021, 01:04:26 am »
Ако ти стиска - отваряш си шаманска нишка и там ще те срещна.

Какво означава това? Любител си на спора? Целта ти е да наддумаш някого и по този начин да си вдигнеш самочувствието?
Или нещо друго, което не разбирам? Тук не виждам интерес или желание да се разбере нещо, нито да се обясни (ако се смяташ за вещ в дадена материя)!!!
Начинът на водене на "дискусия" не ми допада, момчета...и то - защото това не е дискусия! Нивото пада много!!
Не нивото на знания (не ме разбирайте погрешно), нивото на разговор имам в предвид!

Юлиане..вече се чудя по какъв начин да представям тази информация във възприемчив за теб вид...
За да ти въздейства някой от разстояние, ти сам трябва да имаш положителна нагласа за приемане на подобни влияния.
Иначе е все едно с УКВ приемник да се опитваш да хванеш дълги вълни.
Ти нямаш подобна нагласа, дори повече - ти имаш "блокиращ филтър", който сам си си сложил. Оттам-нататък...всичко, което би било пратено към теб, би се "удряло в стена".
Да, това също е полезно и при негативни влияния, въпреки, че не го осъзнаваш, а ти идва "отвътре".

 Колкото до "омагьосването" - освен, че личният ти филтър работи и в тази насока, едва ли някой (който е в час с тези неща) би си прецакал кармата с това, да ти прави някакви магии, и то заради някакъв спор в някакъв форум - безумно е!
Освен, че за лична магия се иска генетичен материал (приеми го като ДНК адрес в матрицата). Да, може по визуалните (или аудио) комуникационни устройства да се предаде временно негативно влияние, но дори и да го усетиш, вътрешната ти убеденост никога няма да го отдаде на подобна причина. Би намерил десетки други "по-правдоподобни" причини за такова неразположение - храна, недоспиване, напитки, магнитни бури и...каквото друго се сетиш.
Така че...пий си бирата и не се тревожи за такива неща:)

Само едно ще те питам (питал съм те доста пъти, но без отговор) :

Как така, човек като теб, който отрича всичко, което не е "око да види, ръка да пипне", иначе вярва в силата на плацебото и самовнушението?
Как приема една "магия", а отрича друга?
И защо, приемайки, че човек може да се излекува (или разболее) сам, чрез самовнушение...не приема факта, че това въздействие може да се наложи и външно - от друг човек?
Отричаш наличието на мозъчни вълни, открити още преди 100 години от "стандартната наука" или нещо друго?

Човешкият мозък излъчва вълни, установено е!
Също така - приема! Кое ти е трудно ти да приемеш като разбиране?




Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 522
  • Невежеството ражда химери...
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #337 -: Май 20, 2021, 08:58:31 am »
Какво означава това? Любител си на спора?
Означава, че ми е писнало да ми осират темите.
Освен осирането, така се рекламират и опасни за хората неща!
Въпреки, че запъра е забранен със закон, въпреки, че отркивателката му е лекувала с него рак, въпреки, че е умряла от болезнена форма на рак.....
Подлагам си набързо някаква рекламна брошура на веригите магазини, върху нея да хапна и изведнъж....
реклама на скъп запър! С печалба в него поне 500%. Ама било забранено със закон!
Мани, кухите лейки вече са си направили включително с вас реклама по интернет! Биорезонанс братче, всичко вибрира, та дрънка!

П.п. За всичко, каквото се случва в една къща, виновен е... стопанинът.

Целта ти е да наддумаш някого и по този начин да си вдигнеш самочувствието?
Самочувствието ми изобщо не зависи от спорове с хора, които не уважавам. Който и да е, припише ли ми собственият начин на мислене, обикновено ще сбърка.
Моето мислене не е вашето мислене. Доказуемо.

Тук не виждам интерес или желание да се разбере нещо, нито да се обясни (ако се смяташ за вещ в дадена материя)!!!
Отвори шаманска тема и ще прочетеш неща, които никак не очакваш. И ще се обясни най-културно. То във форума отдавна няма кой да работи... Занимаваме се колко дявола могат да се съберат на един напръстник, но по обиколен начин. Дай да пробваме директно. Жалко за форума разбира се, но като пускате тука едни "лечители", те си просят отговора.

Начинът на водене на "дискусия" не ми допада, момчета...и то - защото това не е дискусия! Нивото пада много!!
Не нивото на знания (не ме разбирайте погрешно), нивото на разговор имам в предвид!
Нямаш грижи. Отваряш шаманската нишка и ще останеш доволен от културата, ако не - можеш да ме баннеш на секундата.

Близките няколко месеца ще съм много зает, но все ще намеря малко време да си потърся отговори на вашите тези...

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #338 -: Май 20, 2021, 09:31:50 am »
Само едно ще те питам (питал съм те доста пъти, но без отговор) :
Как така, човек като теб, който отрича всичко, което не е "око да види, ръка да пипне", иначе вярва в силата на плацебото и самовнушението?
Как приема една "магия", а отрича друга?
И защо, приемайки, че човек може да се излекува (или разболее) сам, чрез самовнушение...не приема факта, че това въздействие може да се наложи и външно - от друг човек?
Отричаш наличието на мозъчни вълни, открити още преди 100 години от "стандартната наука" или нещо друго?
Човешкият мозък излъчва вълни, установено е!
Също така - приема! Кое ти е трудно ти да приемеш като разбиране?
Да ти го обясня на компютърен жаргон - можеш да си форматираш хард диска или да изтриеш или създадеш информация от клавиатурата на компютъра, но не можеш да го направиш от разстояние. Т.е. можеш, но ти трябва камара софтуери, отваряне на портове във файъруола, пипване на някои разрешения, и пак не можеш да направиш всичко.
Аз "съм на клавиатурата" на моя организъм, аз съм сисадмина на тая машина, и е съвсем нормално да мога да правя каквото искам с нея. Да, трябват ми някакви знания за да го правя - не всяка маймуна добрала се до клавиатурата може да инсталира някакво приложение дори ако компютъра е неин. Но дори и най-добрия хакер не може да направи нищо от разстояние на компютър който не е свързан с мрежата.
И още една аналогия - човек с почти никакви знания може както да изпълни доста сложна задача по инсталирне на софтуер или отстраняване на проблем на компютъра си, ако позволи на добре подготвен човек да го напътства по телефона. Така че ... да, до определена степен въздействието от разстояние би могло да има положителен ефект. Но трябва осъзнаване на това, което ти се говори. Няма как да пуснеш по телефона сигнала от модема в ухото на потребителя, и да го "зомбираш" да почне да пише на клавиатурата неща които не осъзнава. А тук дори се опитваш да ми обясниш, че е достатъчно да поставиш слушалката на телефона върху клавиатурата, и звуците от нея сами ще почнат да натискат клавишите в определена последователност...

Да, човешкият мозък излъчва вълни. Донякъде е вярно... дори и компютърът без да има мрежова карта също излъчва някакви вълни, тъй като по пистите и кабелчетата протича ел. ток. Да, би могъл теоретически да засечеш каква точно информация се обменя по системната шина (изключително трудно, бих казал невъзможно извън лаборатория). Да, прави се - има системи, които позволяват на парализирани хора да общуват с помощта на мозъчните си вълни. Но обратната връзка вече е нещо в порядъци по-сложно, и на практика невъзможно. Трябва да имплантираш електроди в мозъка на човек, за да можеш да "напишеш" нещо в неговата "системна шина". Точо както ти трябва интерфейс в компютъра, по който да предадеш някакви данни "навътре". Опитите да "натикаш" нещо без интерфейса най-вероятно ще доведат до изгаряне на компютъра, или в най-добрия случай няма да доведат до нищо.

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #339 -: Май 20, 2021, 10:07:26 am »
Но дори и най-добрия хакер не може да направи нищо от разстояние на компютър който не е свързан с мрежата.
Точно това е проблема никой от вас не подозира че мрежа съществува и всички сме свързани. Но има хора при които съзнанието работи и на друго ниво и те усещат и разбират нещата дори на големи разстояния без проблем. Нима не усещате външен натиск и лоша енергия (омраза) когато спорите тук разгорещено във форума, на някой хора им е спорт да си изливат негативите си тук.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #340 -: Май 20, 2021, 10:45:45 am »
Точно това е проблема никой от вас не подозира че мрежа съществува и всички сме свързани. Но има хора при които съзнанието работи и на друго ниво и те усещат и разбират нещата дори на големи разстояния без проблем. Нима не усещате външен натиск и лоша енергия (омраза) когато спорите тук разгорещено във форума, на някой хора им е спорт да си изливат негативите си тук.
Да, Краси, проблема е че има хора, които не поддържат добра хигиена на компютрите си, не се грижат за безопасността си, ровят по разни срамни места в нета, и накрая се оказват с компютър, избушен от всеки който ги е пожелал.
Точно в същото положение са хора, които вярват на всички такива измислици, ходят да им гадаят на кафе, да им леят куршуми, да им гледат на карти, не излизат от къщи без да си прочетат хороскопа. Хора които смятат че един сеанс по скайп с лампа може да им реши здравословните, емоционалните или финансови проблеми.
Тези хора имат огромен проблем със сигурността на своята "операционна система". Вече дори едно цигане дет мие прозорците на светофара е способно да ги убеди, че са прокълнати, че някой им е напрвил магия и че само срещу 5 лева то ще я развали...

Пак предлагам - хакнете ме мен бре, толкоз ли няма един майстор? Или ми направете една "бяла магия" за нещо хубаво... Обявете ей тук че в рамките на 1 седмица ще спечеля от тотото, или че ще ми предложат добре платена работа, или че най-накрая ще тръгнат проклетите котли в ТЕЦ-а в Пловдив... или че ще спре тоя проклет запек, дет ме мъчи цял месец... или обратното ... каквото ви дойде на акъла. Кажете какво е необходимо аз да направя, за да улесня работата да стане. Пък да видим накрая какво се е получило...

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #341 -: Май 20, 2021, 11:43:57 am »
Да, Краси, проблема е че има хора, които не поддържат добра хигиена на компютрите си, не се грижат за безопасността си, ровят по разни срамни места в нета, и накрая се оказват с компютър, избушен от всеки който ги е пожелал.
Точно в същото положение са хора, които вярват на всички такива измислици, ходят да им гадаят на кафе, да им леят куршуми, да им гледат на карти, не излизат от къщи без да си прочетат хороскопа. Хора които смятат че един сеанс по скайп с лампа може да им реши здравословните, емоционалните или финансови проблеми.
Тези хора имат огромен проблем със сигурността на своята "операционна система". Вече дори едно цигане дет мие прозорците на светофара е способно да ги убеди, че са прокълнати, че някой им е напрвил магия и че само срещу 5 лева то ще я развали...
Да тука съм съгласен с теб, въпреки че съм виждал жена която лее восък и всичко се получаваше много добре но повечето такива са мошеници. Най лошото в съвременния ни свят е ТЕЛЕВИЗОРА, хората съвсем доброволно се оставят да ги хипнотизира. Много пъти съм питал приятели и познати дайте да изключим телевизора докато си говорим, а те ми отговарят че било добре да работи като ФОН. Е точно това най много разбива психиката, ти допускаш нещо по неосъзнат канал, повечето хора дори използват телевизора за по лесно заспиване което си е чиста хипноза. Та не се учудвам че положението е такова, тия неща се случват по желание на самите хора, психиката е много сложно нещо.

Пак предлагам - хакнете ме мен бре, толкоз ли няма един майстор? Или ми направете една "бяла магия" за нещо хубаво... Обявете ей тук че в рамките на 1 седмица ще спечеля от тотото, или че ще ми предложат добре платена работа, или че най-накрая ще тръгнат проклетите котли в ТЕЦ-а в Пловдив... или че ще спре тоя проклет запек, дет ме мъчи цял месец... или обратното ... каквото ви дойде на акъла. Кажете какво е необходимо аз да направя, за да улесня работата да стане. Пък да видим накрая какво се е получило...
  Преди време те болеше кръста и май ти казах една рецепта, ама наистина доста те болеше усещах те от разстояние и се опитах и да ти помогна но ти тогава не искаше изобщо и да чуеш за помощ от такива като мен. Сигурен съм че и рецептата не си пробвал. Сега обаче си добре и нямаш нужда от помощ и намеса, още повече че си доста интелигентен и можеш да се справяш сам. Твоя интелект и разговорите ми с теб винаги са ми били полезни и аз се радвам че общуваме. Дано някога нещо казано от мен да ти бъде полезно и на теб но мисля че не трябва да насилваме нещата. С най добри пожелания за успех във всичко. Поздрави Краси.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 539
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #342 -: Май 20, 2021, 11:53:02 am »
... още повече че си доста интелигентен и можеш да се справяш сам. Твоя интелект и разговорите ми с теб винаги са ми били полезни и аз се радвам че общуваме. Дано някога нещо казано от мен да ти бъде полезно и на теб но мисля че не трябва да насилваме нещата. С най добри пожелания за успех във всичко. Поздрави Краси.
Просълзих се от умиление и дори си поплаках малко от това обяснение.  :D

Майтапа настрана /башка/:  ;)
Не били вярвали в баене, молитви, заклинания.
Гледайте лекциите на един руски учен-генетик емигрант в Канада /твърди се, че е ликвидиран от руските служби/, той да ви каже как се променя генетиката с вербална терапия и ултразвук. Особено опасен е ултразвука. Той е нещо, като подмагнитването едно време на магнитната лента с носеща честота от 100 кХц  при запис на лентата. Нека не се изказваме крайно по отношение на баенете и молитвите. Няма дяволи там, извънземни или Господ, а природни закони.

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #343 -: Май 20, 2021, 12:09:01 pm »
Просълзих се от умиление и дори си поплаках малко от това обяснение.  :D
Ей ти да не надушиш нещо хубаво. Ама хайде да не плачеш много изпращам ти и на теб малко добра енергия. Бъди Жив и Здрав и да имаш повече свободно време да си къпеш червея. Поздрави Краси.

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #344 -: Май 20, 2021, 12:17:11 pm »
Юлиане, аналогията ти с компютър е сполучлива, но само донякъде. Нещата, за които говорим не работят точно така.
Имайки знанията за компютрите и начините за предаване на информация и интервенция, ти очакваш да е същото...ами не е!
Очакваш сякаш някакви инструкции с точно написан алгоритъм...Да, за едно си прав (но и аз ти го казах същото) - хора със слаба психика и податливи на внушение са по-уязвими, паднала им е "защитната стена".

Вече дори едно цигане дет мие прозорците на светофара е способно да ги убеди, че са прокълнати, че някой им е напрвил магия и че само срещу 5 лева то ще я развали

Това също е външно влияние, не знам, дали го осъзнаваш? Разбира се, че човек сам може да си помогне или навреди най-пряко (караш ме да се повтарям), но това не изключва външната интервенция.

Пак предлагам - хакнете ме мен бре, толкоз ли няма един майстор?

Ами...няма! Това, че знам как работи компютъра, не ме прави хакер или IT специалист. Знам как работи телевизорът или автомобилът ми, но това не ме прави супер-спец по електроника, който може да си сглоби телевизор от подръчни средства, нито майстор - факир механик.

Точно в същото положение са хора, които вярват на всички такива измислици, ходят да им гадаят на кафе, да им леят куршуми, да им гледат на карти, не излизат от къщи без да си прочетат хороскопа. Хора които смятат че един сеанс по скайп с лампа може да им реши здравословните, емоционалните или финансови проблеми.

Нали не смяташ, че аз или Краси (или който и да е друг от тук, който е наясно с тези неща) сме в категорията на посочените хора? Ти говориш за патологични отклонения, тях ги има в почти всички направления.
Ние не сме някакви маниаци, просто имаме представа "как работят някои неща..." (ако си чел Библията, това не те превръща автоматично в религиозен фанатик).

или че ще спре тоя проклет запек, дет ме мъчи цял месец.

Ок, я си представи, че въпросният запек е точно в резултат на подобно външно наложено ти влияние?
Ти просто не си в състояние да го допуснеш, нали?
Не казвам да се хванеш като удавник за сламка в идеята, а просто да го допуснеш?
И двамата знаем, че няма да го направиш, нали? Тълкуването ти за всички неща, които се случват във (и около) теб са стриктно пречупени през личният ти "филтър", който така ревностно пазиш.

Витане, аз не споря за същността на темата ти или за позицията ти по нея! Съвсем друго имам в предвид - културата на писане, спор и дискусия...

Ето директен пример:

Самочувствието ми изобщо не зависи от спорове с хора, които не уважавам.

Този изказ (освен, че е брутално груб), издава силен егоцентризъм! Кого точно не уважаваш? Как може да спориш с някого, когото не уважаваш?
Защо не го уважаваш?

Уважаваш само тези, които мислят като теб? Взаимното уважение във форума ни е основна база, на която се гради общуването ни! Без значение от всякакво разминаване във възгледи, ниво на компетентност, интелект или социален статус!