Автор Тема: Генератор на д-р Royal Raimond Rife  (Прочетена 301325 пъти)

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #315 -: Май 19, 2021, 12:35:26 pm »
Момко, сбъркал си тотално форума.
Тук не е за шамани и магьосници.
Ако продължаваш в същият дух, админа ще те зачисти.
Това минимум. Може и нишката да замине (не съм против).

Витане, нека личната ти убеденост в липсата на материя, която не разбираш, не те води към арогантност!
За много неща, по различни теми се консолидирам с теб, но където не ти е силата - не вземай отношение просто!

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 522
  • Невежеството ражда химери...
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #316 -: Май 19, 2021, 12:56:34 pm »
А малко конкретика?

Димел-а зачисти нишката предната, макар в началото да имаше полезно инфо.
Не искаше тук да се навъди с откачалки. Или бъркам?

Та...., къде точно сбърках?
Не съм засягал тема има ли магии, няма ли, има ли шамани, колко помагат.
Е Кадуцея си прави пачка - но пича е за неговия форум. Тук що търси?!
Там се лекува по Скайп.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 522
  • Невежеството ражда химери...
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #317 -: Май 19, 2021, 01:02:52 pm »
А ти след такъв резултат ще застанеш ли 1/2 час под същото лъчение? Щот аз - не...
Хулио, когато човек не е в час пита, а не се извисява!
Моята машина след 3 минути, ако аз не я изключа преди това, сама спира да излъчва.
Не постигнеш ли до 3 минути резултат - файда йок.

А за лечение на хемороиди с облъчване с някаква лампа... човек трябва наистина да е доста скаран с физика и биология за да си мисли че може да се получи нещо.
Шаманите лекуват с "райф":
- хемороиди;
- червеи всякакви;
- бълхи, кърлежи;
- бактерии и вируси;
- всякакви отклонения от физиологията и генетиката;
- КОВИД-19.

Объркал си щатите. В черните така правят, в белите не си го и помислят.

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #318 -: Май 19, 2021, 01:12:40 pm »
За магии и шамани никой не ти говори. Откачалки има по всякакви теми...човекът ти спомена за пренасяне на информация в пространствената матрица и ти побърза да го заклеймиш просто.
Да, съгласен съм, че повечето хора, които пишат на такива теми са "папагали", които само повтарят чути неща, без да ги разбират, но този случай не е такъв според мен, това е.

Това, че някои изобщо не могат да разберат подобни явления (в това число и Юлиан) и поради това ги отричат, не ги поставя в позиция, по-различна от ...средновековен човек, на когото би показал радиостанция. За него това ще е магия, разбира се...

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 522
  • Невежеството ражда химери...
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #319 -: Май 19, 2021, 01:18:27 pm »
Лечение с информация не е било и никога не може да бъде "райф".

Ако не се пресекат тия спекулации от корен, последното нещо, което ще се случи е, че тук ще се напълни с шамани.
Защо не си стоят по техните си форуми, а все нещо ги напъва насам?!
(тест за интелигентност)

И не е нужно да си посветен в шаман, за да използваш, разпространяваш и рекламираш "информационни практики".
Тук си прав: шаман използвам в подигравателен смисъл.

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #320 -: Май 19, 2021, 01:23:00 pm »
VITANE, тука сме имали доста коментари по темата дори и за лечението по скайп дори и с Кадуцея. Има полета които могат да пренасят енергия и информация на огромни разстояния но тия машини нямат достъп до тия полета. Всеки адекватно мислещ би се досетил че ако тия машини имат достъп до там то биха били по опасни и от ядрена бомба. Но човешкият ум има достъп до тия полета и ако има човек до лампата то понякога тоя човек става неволен предавател на тая информация, разбира се без да го осъзнава,  връзката по скайп само доуточнява нещата, но със сигурност не е директна връзка с лампата.

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #321 -: Май 19, 2021, 01:30:18 pm »
Да, предаването е косвено, когато го има. Без човешки "ретранслатор", може и да не се получи.
Не твърдя, че за тази лампа е така (или не е), говоря по принцип.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 522
  • Невежеството ражда химери...
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #322 -: Май 19, 2021, 01:32:39 pm »
@krasias,
Ако мислите, че и по тая тема не съм чел доста - объркали сте се.
От малък са ме направили машина за четене (зер не мога да излагам баща си с 4-ки и 5-ци).

Идеята е съвсем друга. Всякакви "информационни" практики и въздействия - или в друг форум, или в друга нишка.
Ако искате да осерете тази, и много се постараете, ще ви се получи на 100% - аз нямам зор по тази тема.
Още повече, че и след пенсия (което ми е далеч) ми се отваря много работа. Кинти, нищо лично.
Аз, за да не ми тежи ЕГН-то съм си намерил перфектен метод (без да живея в Алтайските планини и пия алтайски билки).

Или ще се вкара нишката в релсите на истинския метод на въздействие, или ще стане: хубава работа, ама ц**** !
И не се правете на луди, че не разбирате, за какво иде реч.

Като сте толкова отворени, защо не си отворите една шаманска нишка, и там да видите, аз какво ще ви напиша.
Или не ви стиска?!

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #323 -: Май 19, 2021, 01:41:38 pm »
Витане, в момента започваш да пишеш съвсем в стил "монтанар"...
Когато се разглежда дадена идея в тема, нормално е да се засегнат и други аспекти, без значение дали са отричани лично от теб или някой друг като ерес.
Просто е "различен поглед", кое толкова те притеснява?




Като сте толкова отворени, защо не си отворите една шаманска нишка, и там да видите, аз какво ще ви напиша.
Или не ви стиска?!

Подобен гаменски стил на общуване изобщо не кореспондира с представата ми за твоя интелект (да ме прощаваш)...
Ако имаш нещо да оспорваш - давай, но с аргументи...

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #324 -: Май 19, 2021, 01:50:02 pm »
@krasias,
Ако мислите, че и по тая тема не съм чел доста - объркали сте се.
От малък са ме направили машина за четене (зер не мога да излагам баща си с 4-ки и 5-ци).
Ето в това ти е проблемът, че ти си чел, а някои хора го могат, явно това те ядосва. Не искаш да коментираш неща в които си слаб, както и да е, аз и без това нямам особен интерес да коментирам с теб. Прекалено емоционален си.
« Последна редакция: Май 19, 2021, 01:55:24 pm от Аtos »

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #325 -: Май 19, 2021, 03:38:36 pm »
Това, че някои изобщо не могат да разберат подобни явления (в това число и Юлиан) и поради това ги отричат, не ги поставя в позиция, по-различна от ...средновековен човек, на когото би показал радиостанция. За него това ще е магия, разбира се...

Atos, за пореден път ще предизвикам теб или който реши да демонстрира тази "технология" върху мен. Имам си някои болежки като за годините си, така че нека ти/той да избере кое може да "лекува" по скайп, вайбър или с молитва.

И малко в рамките на майтапа - с толкова "специалисти" съм се дръпал тук, че ако можеха, досега да са ме "омагьосали" дистанционно сто пъти :)

Неактивен miromad

  • Експериментатор
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 462
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #326 -: Май 19, 2021, 04:48:45 pm »
Да не нарушаваме природните закони търся и се интересувам, и бих помолил за помоща ти. И между другото не съм русофоб.

Аз ще споделя мнението си, въпреки че не е поискано.
От време на време и на мен ми се появяват хемороиди, но както вече и другите колеги казаха, трябва да подобриш работата на червата си и чревната си флора.
Аз приемам прополис /собственоръчно направена тинктура/, разтворен в топло мляко и витамин Б12 на капки /2 капки/.
Също така приемам сутрин на гладно 2 супени лъжици ябълков оцет /био, нефилтриран/, разтворен в топла вода и една лъжица мед. Ако имаш желание да си направиш сам ябълков оцет, ще бъде още по-добре. Мисля, че ябълковия оцет ми помогна с хемороидите, а също подобри и перисталтиката ми.
Също така приемам и пробиотици. Надявам се, че ще успея да помогна с проблема ти, защото знам какъв тормоз е това.
А ако ЕДМ сподели и неговия начин на лечение, няма да е зле. Ако не тук, то поне на лични. Имам доста приятели, които се оплакват от болки в кръста и гърба, така че ще ми е /им е/ от полза да научат алтернативен метод на лечение, различен от медико-фармакологичния. Благодаря предварително!

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 522
  • Невежеството ражда химери...
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #327 -: Май 19, 2021, 05:32:01 pm »
1. Това не е нишка за хемороиди. Отворете си такава.
2. Хора, това с лъжиците с оцет изобщо не е за всеки! На някои ще им докара киселини (въпреки мед и пр.), на някои гастрит, а на някои дори язва! Определено знам какво говоря!!
Ето в това ти е проблемът, че ти си чел, а някои хора го могат, явно това те ядосва.
?!?
Не искаш да коментираш неща в които си слаб, както и да е, аз и без това нямам особен интерес да коментирам с теб.
Kid, точно обратното. Чакам някой отворко да отвори шаманска тема и да му натрия носа. А пробвай мога ли, или не мога!
Прекалено емоционален си.
Споко, на духовни теми мога да бъда хладнокръвен и като наемен убиец.
Стиска ли ти?!

Неактивен miromad

  • Експериментатор
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 462
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #328 -: Май 19, 2021, 06:40:56 pm »
2. Хора, това с лъжиците с оцет изобщо не е за всеки! На някои ще им докара киселини (въпреки мед и пр.), на някои гастрит, а на някои дори язва! Определено знам какво говоря!!?!?
Всъщност точно това ми помогна с киселините, защото имах езофагеален рефлукс. А нормализира и работата на тънките черва. Това е изпробвано и аз също знам какво говоря, защото съм го изпитал на собствен гръб.
Модератора може да премести мненията, които не са за тази тема, в друга тема и можем да продължим да пишем там.
Аз просто споделям опит. Не насилвам никого да следва инструкциите ми. Всеки има глава на раменете и нека преценя сам.

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #329 -: Май 19, 2021, 07:21:44 pm »
Всъщност точно това ми помогна с киселините, защото имах езофагеален рефлукс. А нормализира и работата на тънките черва. Това е изпробвано и аз също знам какво говоря, защото съм го изпитал на собствен гръб.
Модератора може да премести мненията, които не са за тази тема, в друга тема и можем да продължим да пишем там.
Аз просто споделям опит. Не насилвам никого да следва инструкциите ми. Всеки има глава на раменете и нека преценя сам.
Един от най добрите лекари от древността Абу Али Ибн Сина наречен Авицена или арабския Гален, най много препоръчва оцетомед за лечение на храносмилателния тракт. Доколкото си спомням трябва да се смесят в такова равновесие че нито да е сладко нито кисело.