Алтернативни енергоизточници > Електромагнитни и импулсни мотори И генератори

Трифазен мотор-генератор на Гого?

(1/11) > >>

mzk:
Видях, че на заглавната страница липсва препратката към неговата разработка. Интересувам се има ли новини около нея.
Защо липсва от страницата?
Има ли разработки на някой от форума?
До къде е написана теорията на Гого? И може ли да се вземе в нередактиран вариант? ;)

Успех!

vitan:
Ами изправете тока ако може, да мине през акумулатор и може пък и да се получи нещо по-практично...

Gogo55:
Как да отговоря когато виждам че ми са изтрити всичките постове?и автотермията е дялната от всякъде, и мойте отговори който съм давал за нея,същото е и тук!!!

От Администратора: След като си неграмотен, се наложи да ти се редактират постовете! Когато се научиш да пишеш грамотно на български език, тогава постовете ти ще са в оригинален вид.

mzk:
Не се ядосвай. Липсата на постове може да е от загуба на информация. Особено phpBB  е често цел на троянски коне и вируси и е твърде вероятно да е имало проблеми с пълното възстановяване на базата данни!

Gogo55:
и пак виждам фрапиращи грешки,на моята осцилограма която съм нарисувал на хартия и снимал лично аз, и дал снимката която е сложена в ПДФ, се вижда че имам пауза с дължина от 20мкс и  импулс с дължина от 10мкс,отделно се вижда че самия импулс се състои от два долепени един до друг импулса като първия е наполовина спрямо втория.така аиде сега да сметнем като първолаци с елката използваики само една операция-делене какво значи това.
1сек:30мкс=1:0,000 030=33 333,33333333Хц=33,333..КХц.
Второто е че съм ползвал мотор с девет якора както си пише в ПДФ, не с 8, и при 8 якора изобщо не съм пробвал нищо.
Третото е:представете си че тези 9 якора работят като 9 обикновенни нормални трансформатора-когато прочетем всеки един учебник по ел техника от примерно 9 клас на средното училище ще можем съвсем спокоино и без никви грижи,само чрез няколко формули да си сметнем тези 9 еднакви трансформатора да работят с КПД 70-95% съвсем по научному, и така както трябва да бъде според науката.след това вече от нас си зависи как,и в каква последователност ще подаваме тоците на тези 9 трафа така че да се получи нужното кпд което търсим.Ас съм го описъл подробно и схемата съм дал и всичкото  така че да се избягнат тези сметки веднъж направени от мене като съотношение и дебелина на проводниците,тяхното сечение и сечението на сърцевината на дадения мотор,както и магнитната индукция можеща да се създаде от тях за да не се правят елементарни грешки, а просто да се деиства.Ако някои иска да прави промени и опити то тои разбира се трябва да смята всичкото това отново :)

От Администратора: След като се смяташ за грамотен и знаещ, напиши един файл с всички схеми, сметки, снимки, измервания и др. Защо обсъждаш файлове, писани от някой, който не е получил пълна информация по въпроса?

Kакво и къде си описЪл, след като други са написали документа? Ти не можеш да пишеш ли?

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия