Автор Тема: Относно www.Akoil.de  (Прочетена 18188 пъти)

Неактивен Orenda

  • Специалист
  • Подготвен
  • ***
  • Публикации: 147
Относно www.Akoil.de
« -: Декември 07, 2009, 02:04:33 pm »
    
Re: Самоподдържащ се ел. генератор (5 кВ) на Kapanadze
« Отговор #40 -: Октомври 20, 2009, 01:05:39 pm »

   
Цитат на: kiot в Октомври 18, 2009, 01:55:04 pm
Здравей since72 ще се опитам да ти отговоря на въпросите отзад напред.Да принципа е патентован от Тесла, но е отхвърлен от Айнщайн известен е на хората от тогава. Такова устройство е направено от човек от този форум както и документация за пройзводството му, даже с други съмишленици от тук се опитаха да направят и съвместна фирма за пройзводство и популяризация на генератора.Не може да се патентова защото може да се направи по много различни начини, а това са стотина патента.Има и възможност да се използва и за оръжие и това веднага значи двойно предназначение и се засекретява от патентното ведомство.Не забравяй че Тесла е отказал на Хитлер да му изработи кулите на смърта.Това е дано съм ти помогнал.


Ако това, което казваш е вярно....
 Как мога да си поръчам такъв генератор?

Ако сметнете поста за неуместен моля да бъде изтрит
Поздрави на всички



vdomov
ето в PDF-a как да се свържеш с изобретателите и за поръчки
---------------------------------------------------------------------------------------

След като се запознах с документа, разгледах и преведох сайта www.akoil.de. Останах (меко казано) много разочарован, няма място където да не ти искат 1 000 000 евро, за каквото и да е информация.

...All additional information is given to our customers as their request, only after we would see their statement from bank (not less than 1 million. Euro). We should know that their finance allow them to make the order on our production...

...All this information will be carefully checked and only then we will send you all our information. This production will be available only for those customers whose credit standing is not less than 1 million euro...

Имам приятел бизнесмен, който по принцип е отворен към новите технологии. Има мегаватова фотоволтаична система, и е склонен да инвестира в тази област. Но от това как е предоставена информацията в сайта, по скоро е сайт за откриване богати хора, които впоследствие да бъдат изнудвани.

...Times of manufacturing can vary in the smaller or major aspect, depending on quantity of the order and the form of payment. For very active our dealers we will make times of manufacturing from 5 months. The form of payment: 100% of the prepayment...

Незнам, дано аз да греша, нокак да стане, безплатната енергия не е много без пари ??? Как да говоря с инвеститор при тези условия ::) ???
Има хора, които биха инвестирали... Но всички запознали се с сайта изразиха ясно недоволство, и всичко се превърна в една голяма смешка :'(

Неактивен Orenda

  • Специалист
  • Подготвен
  • ***
  • Публикации: 147
Re: Относно www.Akoil.de
« Отговор #1 -: Декември 08, 2009, 12:21:55 pm »
   Да сам се убедих, че че Акойл са МЕГА мошеническа групировка.
Но идеята че имат работещ генератор... ::)А и нямаше откъде да знам, че са ментета. Всичко което видях из интернет, цялата информация по форуми и пр. Сам се убедих, че работи такъв генератор ;D
И още повече се заинтересувах, когато из редевете на форума прочетох - ...Такова устройство е направено от човек от този форум както и документация за пройзводството му, даже с други съмишленици от тук се опитаха да направят и съвместна фирма за пройзводство и популяризация на генератора...- Ако изобщо има такова нещо, за което вече се съмнявам ??? ??? ???
 Къде са тези хора?
 Какъв е смисъла да има такъв генератор, когато никой не може да го има?
 Къде е популяризацията на откритието?-производството?
 Защо всички ламтят за милиони?
 Или това е било само едно добро намерение?

 Всеки е прав за себе си...
Пътят към ада е постлан с добри намерения !
 

 Не искам обидя никого, шапка ви свалям за знанията и постиженията, които сте постигнали с много труд. С две думи моя интусиазъм ми изигра лоша шега :'(

Неактивен mzk

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 622
  • Пол: Мъж
  • http://analogov.com
    • analogov.com
Re: Относно www.Akoil.de
« Отговор #2 -: Декември 08, 2009, 12:36:32 pm »
Устройството с КПД над 1 във форума е МЕГ-а на getca. За всички други мнения- тези, които са ги написали, те да си отговарят. Струва ми се, че тези, които твърдят, че имат някакъв генератор, плащат голеееми сметки за ток, въглища, дърва, всеки с каквото живее.

Заключвам темата.