Автомобили, топлинни машини, алтернативни горива > Ендотермичен реактор GEET на Paul Pantone

GEET за дизелови трактори и коли -- подробна схема

<< < (2/2)

mzk:
Здравей!

Най- достоверният източник на първокласна информация по отноение на реактора Пантон (който всъщност е плазмен преобразувател) можеш да намериш в групата VortexHeatExchanger на groups.yahoo.com

А ако си решил да купуваш планове, в интернет можеш и летящи чинии да си купиш.
Сам прецени към кой метод на информационно осигуряване ще се обърнеш  ;)

Успех!

svetlioboev:
Благодаря за изчерпателния оговор!
Доста се порових в тази yahoo група и наистина там има доста съществена информация по въпроса, макар и в папката със снимките да имат почти само експериментални модели и 1 кола видях.
-  А летяща чиния вече си купих, обаче много гори особено в турболенция и искам да и сложа един ГЕЕТ.  ;)

satiricon22:
Az sam nov v tozi forum, no rabotia otdavna po tozi vapros. Ve4e  4 godini pravia izsledvania i eksperimenti s GEET pantone sistemata i postignah mnogo dobri rezultati. Namalih razhoda na gorivo s 35 % i toksi4nostta na izgorelite gazove sas 70%. Imam shemi i planove na nai razli4ni izpalnenia na tazi systema i sobstven videoclip na moite eksperimenti.
   Ako niakoi se interesuva, chte mu dam podrobna informacia za tazi sistema na adres belin51@yahoo.fr

Hacko:
Колеги, с това някой да се е занимавал? http://pagesperso-orange.fr/quanthommesuite/aut13merced300.htm
На мен лично ми се струва по-различно , защото не виждам въпросната намагнитизираща тръба.
Аз имам мерцедес, но с 2.5 литра дизел без турбо.

johnny_fx:

--- Цитат на: Hacko в Октомври 22, 2009, 12:07:58 pm ---На мен лично ми се струва по-различно , защото не виждам въпросната намагнитизираща тръба.

--- Край на цитат ---

Виж предпоследната снимка, това трябва да е реактора и вътре да е тръбата с пръта.

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия