Форум > Препратки, сайтове, източници

Оргон и оргонови приложения

(1/2) > >>

venvel:
Търся литература на български за оргона и оргоновите приложения. Каквото и да е само да е на български, ако има такава разбира се.

hristow:
Извинявай за невежеството , ама какво е това "оргон" или пусни някой линк на английски ако мога ще помогна.

administrator:

--- Цитат на: "venvel" ---Търся литература на български за оргона и оргоновите приложения. Каквото и да е само да е на български, ако има такава разбира се.
--- Край на цитат ---

Няма, ако имаше на български отдавна да съм сложил.

venvel:

--- Цитат ---YOU HAVE BEEN WARNED!

If  Oranur or Dor is present, an accumulator will amplify these tendencies .If my cells " play-up ", I feel very tired, my face looks and feels bloated, I have trouble with my eyes, and I feel as if I was sun burnt. You should dismantle the cell immediately and find the cause. As for yourself, have a cold shower as soon as possible and you should feel better.


--- Край на цитат ---

http://mazeto.net:8080/==%3e%20%ce%d0%c3%ce%cd,%20%ce%d0%c3%ce%cd%ce%c2%c8%20%cf%d0%c8%cb%ce%c6%c5%cd%c8%df%20%3c==/Joe%20Cell/Experimenters%20Guide%20to%20the%20Joe%20Cell.htm

Ако се навие някой да преведе нещо от този линк ще съм му благодарен. Трябва ми каймака, основните неща. А горния цитат доста ме притесни. Дали си струва човек да се занимава с тези неща!!!!

akafazov:
Ами струва ми се че наистина си заслужава. Напоследък и аз се зарибих с този оргон и наистина попаднах на много интересни приложения, най-вече в областта на медицината.

Оргона е още едно от имената на енергията на живота - ки, чи, прана, етер, енергия на вакуума, енергия на нулевата точка, и т.н. Среща се в естествено състояние в природата, но може и да се направи по изкуствен начин. Огронови предмети и устройства имат положителен ефект върху живите организми като убиват бактерии. Друг ефект е и обогатяването на аурата и съзнанието. Много често малки парчета огрон се поставят в сгради и ел. устройства за да пречистват отрицателна енергия. На такива места се наблюдава повишено спокойствие, здраве и настроение. Оргонови ел. уреди като запъра (Zapper) имат уникално лечебно действие е много хора споделят уникални оздравявания от рак, спин и др. нелечими от модерната медицина болести.

Много хора правят оргон в домовете си от метални стърготини, органична смола и кристални камъни като кварц. Оргоно може да се използва и за модификация на времето, както и за подобряване на растежа на растения за по-добра реколта. Да не пропусна - преди известно време в нета се появи клипче на австриец, който е направил генератор на безплатна енергия. Източникът е оргона в центъра на пирамида. В нета има и още доста интересна информация за пирамидите, които са естествени концентратори на оргона. Те също се използват за лечение, медитация, консервиране на храни и др.

Поздрави!

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия