Автор Тема: ДЕТОКСИКАЦИЯ НА ОРГАНИЗМА  (Прочетена 94086 пъти)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 502
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: ДЕТОКСИКАЦИЯ НА ОРГАНИЗМА
« Отговор #30 -: Ноември 15, 2009, 08:22:18 pm »
Ефекта е чисто плацебо, но само за тези които не знаят за какво става въпрос, за тези които знаят плацебо няма.

Неактивен teofilius

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
  • Пол: Мъж
    • Teosfera - free energy - antigravity
Re: ДЕТОКСИКАЦИЯ НА ОРГАНИЗМА
« Отговор #31 -: Ноември 15, 2009, 09:18:58 pm »
Без съмнение 90% от дизайна, големината и цената на детоксикаторите цели плацебо ефект - тоест, човек да повярва че това нещо го лекува или по-точно , изчиства от токсините и така да се почувства по-добре. Въпреки това и без съмнение , тези апарати колкото и  да им казваме че са ментетта, те работят. Защо. Защото дори и да не е филтрирано изправеното напрежение, около външният  спирален електрод се образува отрицателна йонна среда. Имаме среда с излишък на електрони. Гривната знаем че е свързана към базата на транзистор и отпушва тока към електродите за да протече електролиза и прочеее и нищо друго. Та именно отрицателната йонна среда оказва ефекта на детоксикация. В организма навлизат свободни електрони които влизат във взъимодействие с токсините и свободните радикали неутрализирайки ги и създавайки възможността да се изхвърлят в последствие чрез урината.. Прочетете например как действат антиоксидантите и в частност и най-мощния антиоксидант в света създаван досега, Микрохидрин, който и ще тествам тия дни върху себе си: http://www.oberon-hashimoto-medication.com/micohydr.htm Вижте последните редове които ясно разскриват принципа на действие на антиоксидантите. Цитирам " В най-външния слой на молекулата се намира слабо свързан допълнителен електрон. Именно този електрон влиза в реакция със свободните радикали и ги неутрализира, което е и основния принцип на действие на антиоксидантите - неутрализация, чрез отдаване на електрони." Просто , детоксикаторът е един външен-електрически метод във човешкото тяло да се внесат допълнителни електрони(отрицателен заряд) , които неутрализират токсините, но и много повече. Много лекари и не само лекари споделят че хората буквално се излекуват от много традиционно нелечими болести. Захарта на диабетиците - пада при ползване на детоксикатор, Рн се повишава в нормални граници.  Аз лично нямам нищо против и съм твърдо, " ЗА! " плацебото , щом хора се излекуват с него, но със сигурност в случая не говорим за плацебо а за действителни физически принципи.
« Последна редакция: Ноември 15, 2009, 09:22:45 pm от teofilius »

vitan

  • Гост
Re: ДЕТОКСИКАЦИЯ НА ОРГАНИЗМА
« Отговор #32 -: Ноември 15, 2009, 09:33:54 pm »
Вероятно може да има ефект това, макар че според мен напрежението не трябва да е голямо и да леко e пулсиращо (ама колко?). Така си мисля. Но едва ли това може да съперничи на истинските начини за очистване. Все пак, ако човек имаше нужда от ток, той би се раждал с куплунг.

Ако някой има схема на такава джаджа и я намира за добра, може да я хвърли тук.

Човечеството обаче май е забравило най-добрия начин за заряд с отрицателно електричество - ходене с боси крака (куплунзи :) ) по земята. Е, не минава номера винаги, ама що е топло време....  
« Последна редакция: Ноември 15, 2009, 09:35:44 pm от vitan »

Неактивен johnny_fx

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 118
Re: ДЕТОКСИКАЦИЯ НА ОРГАНИЗМА
« Отговор #33 -: Ноември 15, 2009, 10:46:25 pm »
ходене с боси крака (куплунзи :) ) по земята.

Вярно е това. С този асфалт и бетон, с тези апартаменти и къщи с бетонни плочи /екранирани/, сме отделени от контакта със земята и полетата и.

Неактивен teofilius

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
  • Пол: Мъж
    • Teosfera - free energy - antigravity
Re: ДЕТОКСИКАЦИЯ НА ОРГАНИЗМА
« Отговор #34 -: Ноември 16, 2009, 12:11:29 am »
   Не мога да дам конкретен линк но съм виждал патенти на лечебни легла , при които същественото е да имат проводими нишки, които да контактуват с тялото и са заземени.  Тоест - спите върху заземено легло или тялото е заземено посредством гривна и проводник...

GMG

  • Гост
Re: ДЕТОКСИКАЦИЯ НА ОРГАНИЗМА
« Отговор #35 -: Ноември 16, 2009, 03:16:27 am »
    Здравейте!
 Цялата работа е, че трябва да се пие повечко водица,
без да се взимат никакви хапчета /дори и антиоксиданти/,
защото нашият организъм не обича резките промени.
За момента може да се почувстваш по-добре /да се излъже/,
но в последствие нещата може да станат по-критични !

 Това за куплунзите е точно така /убеден съм/, ако има интерес,
мога да разкажа нещо. :)

  А това, че трябва да се спи на Земята...
и аз съм привърженник, но като алтернатива,
може да си заземим леглата :D

  И не на последно място /щом стана въпрос за куплунзи/,
ние мъжете, трябва да си ползваме колкото може по-често
естествения жак, защото това води до дълголетие !
 /Дедко лупкаше Бабка до към 90 години/ ;D

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 502
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: ДЕТОКСИКАЦИЯ НА ОРГАНИЗМА
« Отговор #36 -: Ноември 20, 2009, 09:38:57 am »
Ето една реклама как за 30 мин. излизат токсините:

Ако това количество токсини се намираше за толкова кратко време в кръвното русло, това би означавало сигурна смърт! Да не говорим как би се чувствал човек при тия токсини в кръвта, ако евентуално не съм прав, едва ли би могъл да се помръдне от натравянето - самоинтоксикацията. Дори в лечебното гладуване когато се засили процеса на отделяне на токсините, настъпват кризи които трудно се търпят от лекуващия се, и се правят процедури за намаляване на отделянето им, в противен случай може да последва и смърт, особенно при силно интоксикирани организми.

Това по-скоро ми прилича на съдържание от дебелото черво  ;D или черния дроб, отколкото на токсини.

Да вярва ли човек или не........, рекламата продава стоката.

Чудодейния електрод е направен вероятно на разтварящи се слоеве с различен цвят  ;D, за да вижда ентусиаста как първо се чисти черния дроб, после бъбреците, бял дроб и накрая мозъка, щото е най-далече от електрода  ;D.




Неактивен johnny_fx

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 118
Re: ДЕТОКСИКАЦИЯ НА ОРГАНИЗМА
« Отговор #37 -: Ноември 20, 2009, 10:09:55 am »
С тези съмнителни електроди, май е по-вероятно човек да се интоксикира, от колкото да се детоксикира.  ;D

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 502
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: ДЕТОКСИКАЦИЯ НА ОРГАНИЗМА
« Отговор #38 -: Ноември 20, 2009, 10:18:35 am »
Кооооооооолко е хубаво да си VIP, да се хвалиш на себеподобните си, че си ходил на спа процедури да си изчистиш токсините, или да ти излезе съдържанието от дебелото черво направо през табаните на краката  ;D ;D ;D, тъпаците нека гладуват  ;D, кЪт нямат пари за СПА  ;D .
« Последна редакция: Ноември 20, 2009, 10:38:37 am от EDM electronics »

vitan

  • Гост
Re: ДЕТОКСИКАЦИЯ НА ОРГАНИЗМА
« Отговор #39 -: Ноември 20, 2009, 11:35:01 am »
Просто електрическо устройство, което убива болестотворни бактерии, вируси и паразити чрез електромагнитни полета на принципа на биорезонанса.   http://www.infozdrave.hit.bg/ раздел биорезонанс (лявото меню встрани) на Теофилиус запъра 180 кинта.

Запърите работят с еднополярни по Кларк класиката (цитирана там) и вярно в изречението остава: Просто електрическо устройство (за 180 кинта)...

Като как стават нещата с паразитите (многоклетъчни) не ясно, ама нейсе. Или аз не съм в час със запърската теория. Ако нещо изпускам, да ме светне някой. За другите чудеса не си и помислям да попитам.

Неактивен teofilius

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
  • Пол: Мъж
    • Teosfera - free energy - antigravity
Re: ДЕТОКСИКАЦИЯ НА ОРГАНИЗМА
« Отговор #40 -: Ноември 20, 2009, 12:44:34 pm »
Vitane! Най-скъпият уред който предлагам е 4в 1 и е 165лв. Тук http://sites.google.com/site/zapperraif/home   може да се видят цените на уредите ми. Всеки който си купи каквото и да е от мен е свободен да го препродава на каквато желае цена. Например най-обикновен запер за 40000000000000000 стотинки  ;D

vitan

  • Гост
Re: ДЕТОКСИКАЦИЯ НА ОРГАНИЗМА
« Отговор #41 -: Ноември 20, 2009, 01:17:29 pm »
Лошо няма и да струва 300, но да върши нещата за които е деклариран! Всичките му там чудеса.

Иначе никой не благоволи да ми отговори на въпроса, та да си задам следващия от чудотворната листа...

Между другото гледайки един научнопопулярен филм се сетих как действа всъщност запъра и как би могъл още малко да се подобри (всичко визирам за леки случаи). Версията, че подпомага имунната система според мен не върви. Няма механизъм по който да върви, ако познавате това чудо наречено жив човек. То не си е електронна бъгната система, та да я наливате с електричество. А версията че директно ги трепе... може, ама във вода с електроди и по-яки напрежения.

Защо няма да споделя мислите си с вас ли? Ами защото съм на мнение, че в запърския бизнес има много измама. Мога да продължа тоя ред на мисли, но гледайки реално какво се случва... все тая.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 502
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: ДЕТОКСИКАЦИЯ НА ОРГАНИЗМА
« Отговор #42 -: Ноември 20, 2009, 01:50:47 pm »
........... защото съм на мнение, че в запърския бизнес има много измама.

Нееееее  Витане, грешиш, в тоя бизнес няма никаква измама  ;D, това не е бизнес за печелене на парички, ми те са жълти стинки, тези хора го правят от човещина  ;D.

Ей на и аз вече взех да продавам  ;D, ония детоксикатор там горе /снимката/, дет му правих миналата седмица "научен анализ", ми продавам го много изгодно /миналата година е струвал 1 500 лв./ сега за не повече от 250, може и по-надолу  ;D.

Много, много лекува, да не изброявам всички болести, и не само че много но и веднага. Моя колега с него успя да си излекува всички болести само за една седмица употреба и сега иска да го продаде на някой друг и той така бързо да се излекува  ;D - кво да се прави ФИЛАНТРОП човека. Беше плешивец като Слави Трифотнов, а сега само за една седмица му поникна буйна коса  ;D. Четох някъде, че хора които го ползвали направо хвърляли патериците и ставали маратонци, печелили състезания на стари години  ;D.  Така е, горе от фотографията ясно личи ефекта, ваничката направо е заприличала на тоалетно гърне след употреба по предназначение, от отделилите се токсини  ;D ;D ;D. - ах колко достоверно  ;D!

Ако някой си купи от мен детоксикатора а от teofilius зепера, ще си реши проблемите завинаги!  ;D ;D ;D
« Последна редакция: Ноември 20, 2009, 02:13:15 pm от EDM electronics »

gogotosam

  • Гост
Re: ДЕТОКСИКАЦИЯ НА ОРГАНИЗМА
« Отговор #43 -: Ноември 28, 2009, 09:08:40 am »
    Здравейте момчета!
 Четях и се радвах, по някое време се замислих, та така и аз искам да споделя с вас едно устройство, което се опитвам да направя.
  Та устройството е просто:
   1. Сребърен електрод.
   2. Пружинка направена от ортодонска тел.
   3. Оловен сух акумулатор 12 волта 1,2 амперчаса.
   4. Адаптер който да зарежда акумулатора.
   5. Стъклен съд който побира около 150- 200 грама вода.
 Преварява се вода. Оставя се да истине до към 40 градуса. Тогава паметта на водата била свободна. Електродите са поставени на нещо като капак над съда. Прочетох някъде, че тази обстановка не трябва да е изложена на слънчева светлина. По добре съда да се обвие с тъмна хартия. Включва се предварително заредения акумулатор без да има връзка с мрежово напрежение към електродите и воала, имаме си сребърна вода :)
  Имам доста неяснотии към тази машинка, но предполагам, че ако се захванем дружно ще стигнем до задоволителни резултати. Аз малко по малко събирам необходимите материали и се ровя из нета за подобни идеи.
  Какво е вашето мнение, ще има ли смисъл цялата тази борба.
  Радвам се много на хора като вас. Ще се радвям заедно да постигаме реални резултати.
  Благодаря и до скоро ;)

vitan

  • Гост
Re: ДЕТОКСИКАЦИЯ НА ОРГАНИЗМА
« Отговор #44 -: Ноември 28, 2009, 10:12:25 am »
До колкото знам паметта на водата я няма вече при 42 градуса (тогава и човек умира).

Сребърната вода е най-мощния антибиотик. Американските президенти с такава си мият ръцете за дезинфекция. Трябва да се внимава с употребата. Веднъж няколко последователно дена пих все такава и хрущялите ми нещо взеха да се "метализират" и да искат грес за смазка  :) Като спрях, след 2-3 дена всичко беше ОК.

Не виждам защо трябва да се прави толкова сложно, като може и по-просто да става. Но за всяко лекарство трябва да се внимава с дозата!