Автомобили, топлинни машини, алтернативни горива > Алтернативни горива

Горивото на Юрий Краснов - как става....

<< < (2/24) > >>

smsi-h:
caduceus-е,

Имаш интересна гледна точка за това, че може би сме свидетели на полеви генератор за трансмутация. Не се бях сетил. Може би, тъкмо затова в системата се внасят въглеводороди, защото както при алхимичния метод за получаване на злато от олово, трябва да има известно количество "образец", който да послужи за довеждането на водата до организационното състояние на материята на "образеца".
Определено Краснов крие неща, защото неговият опит е необясним със съвременните общоприети теории в науката. Неговите опити повече отиват към обяснение от гледна точка на квантовите състояния на водата. Интересен е и факта, че системата му загрява флуида. Интересен е и факта, че след като се източи системата, и след това се добави само вода, без въглеводороди, тя отново "произвежда-видоизменя" водата до структурната организация на първоначално внесените въглеводороди, което ще рече, че с един литър нафта можем да произведем ОГРОМНО КОЛИЧЕСТВО такава след периодично източване на готовия продукт, оставяне малко от него в системата, който да служи за "образец", след това добавяне на чиста вода, и така многократно без влагане на допълнително количество истинска нафта.

Интересно, как ли може да се обясни неговият опит от гледна точка на трансмутацията в книгата "Автотермия" и по-точно от гледната точка на посочената в книгата нова таблица на елементите?

Опитът, на който сме свидетели във видеото, е наистина уникален и невероятен. Свидетели сме на демонстрация по трансмутация на елементите, от вода се получават въглеводороди. Обаче, пак питам, според вас колеги, какво може да представлява конструкцията на устройството, защото в крайна сметка е ясно, че се получава някакво неизвестно ни поле? Някой ако има диеи за конструкцията, да я нарисува и постне!

caduceus:
Здрасти GMG,
то Краснов че изглежда пийнал - така си е, ама в Русия е студено и се налага  ;D  Това няма отношение с постижението му. Аз с руския съм ОК, щото навремето го учехме задължително пък и много ценни руски списания имаше. За деветия клас - и при мен е така като приказват колегите за мосфети и прочее електроники, тъй че няма проблеми - който каквото знае това да прави :)  Книги за Виктор - в библиотеката на форума на англ., а на руски SMSI-H беше пуснал преди време "Енергия воды", скоро пак я имаше като линк от някой, поразрови. Там чети само казаното директно от Шаубергер щото накрая има едни коментари от Евгени Арсентьев и компания, дето са заблуждаващи  ;)
За разстоянията си прав, ако има някой водар или помпар  :) в близост до Плевен, Ловеч и региона и е мераклия да се пробваме с тая установка - да се обади на лични. На мен не че ми растат ръцете откъм г.за  ;D както казват руснаците, ама все пак не съм техничар по професия - пък и нямам оборудване.
Поздрави

caduceus:
 smsi-h
Абсолютно си прав. При всяка трансмутация трябва малко количество "образец". Готовата течност при Краснов има структурата и няма нужда от ново добавяне на въглеводороди, като цяло - органика. Щото може да не са въглеводороди, не знам фекалиите какво са - да каже някой химик  ;D Краснов нали споменава в интервюто, че ставало и с тях - не само с нафта, спирт и прочее.  Относно "Автотермия"-та - ти си капацитетът, че си я чел най-много. Конструкцията на установката - само предполагам каква е, ще го обсъдим. Няма да пускам схема засега, гледам да не публикувам неща в които не съм убеден от практиката  ;)
Поздрави  

kokala:
http://kobtv.narod.ru/documental/jivaya-voda-yuriya-krasnova.html
 Колеги гледам темата е западнала. Това клипче е 3-тото което се намира за Краснов в нета. Някакво развитие при някой? Как ще коментирате това клипче? Каква е първата съставка ? Mое лично мнение е ,че прави водата по активна (жива) ,чакам "яйцето" да стане готово и се почва с опитите.

GMG:
   Наистина темата е западнала, а има много да се обсъжда и експериментира...
Според мен, първото нещо, което сипва...е някакъв електролит, който прави
водата проводима... като сол, сода и т.н.
После прави ефекта на торнадото, за да забрави Водата  последното си състояние
(водата помни), и тогава й вкарва ново състояние (дизел), и тя го възприема като свое ...

   Това са разсъждения, които не са тествани на практика !!! :-X

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия