Автор Тема: Генераторът на Капанадзе - всички мнения и конструкции на едно място  (Прочетена 2564830 пъти)

Неактивен gvg

• Подготвен
  • **
  • Публикации: 139
  • Скайп: gogopopo5
По случай 24 май поздрави от Милитрон тук доста хора го познават.
https://dox.abv.bg/download?id=44d0bf7207#

Неактивен filchef

• Beginner
  • *
  • Публикации: 82
  • Скайп: vfilchef
Не знам какво е правил преди - може и да е открил СЕ-то  ;D , но от приказката му в това видео нищо не можа да се разбере - как ще управляваш магнитната проницаемост на обикновен трансформатор с тесла трансформатор той даже за това, което се мъчеше да обясни имаше много бегла представа и не използваше общоприетите в електротехниката термини.

Неактивен filchef

• Beginner
  • *
  • Публикации: 82
  • Скайп: vfilchef
Разбрах го!въпреки че моята спец. е друга!Това е българския Капандзе!

Може и да е така - въпреки, че много се говори и шуми по отношение на Капанадзе  до сега не съм видял реално работеща реплика на неговото устройство, а това което самия той показа, в някой от клиповете в тубата беше една кочина, където никой не може да гарантира, че няма допълнителен захранващ кабел към установката.

Неактивен gvg

• Подготвен
  • **
Продължение за изясняване на ситуацията.
https://www.youtube.com/watch?v=gec07rbZzvg

Неактивен hristo

• Наблюдаващ
  • Публикации: 11
Благодаря Милитрон
« Последна редакция: Вчера в 06:27:59 pm от hristo »

Неактивен gvg

• Подготвен
  • **
Който желае да се запознае с установката да влезне в тубата и да напише Anton Stoynev и ще ги разгледа клипчетата да не качвам постоянно адреси тук.

Неактивен coke2k

• Експериментатор
  • Стабилен
  • Публикации: 574
Да. Ясна е работата. Значи аз до колкото го разбирам човека (милитрон) това е все едно да дърпаш товар с лебедка. Ама за да не ти тежи по добре да си намазваш ръцете с масло на всяко дръпване. Така товара няма да вижда ръцете. Проста работа.

Неактивен coke2k

• Експериментатор
  • Стабилен
  • Публикации: 574
Вижте сега колеги, нека не звучи враждебно , но и аз да бях получил такава информация и аз нямаше да я кача във форума. Причината е проста - обясних я в предишния ми пост. Мадсат има толкова много опит и заслуги зад гърба си, че едва ли някой с 25 поста   ще му иска сметка.
Така сега по същество:
Човека много точно е обяснил нещата.аман от ботляци!
Направи си сам грнератор щом ти е ясно.