Автор Тема: Паралелни светове: Споделете вашите знания и опити  (Прочетена 4586 пъти)

Неактивен LeoBruh

  • Наблюдаващ
  • Публикации: 11
Здравейте, уважаеми членове на форума!

Аз съм много заинтересован от интересното и мистериозно поле на паралелните светове. Всички ние сме чували различни теории и предположения около този вълнуващ аспект на науката, но днес бих искал да се фокусираме на вашите лични знания и опити, свързани с тази тема.

Има ли някой от вас, който е чувал за практически опити, свързани с паралелни светове? Бих бил изключително благодарен, ако споделите вашите знания и идеи тук.

Откривам тази тема с голямо уважение към всички членове на форума, които показват една невероятна обширност на познания по различни теми. Вашата експертиза и любознателност са надежда за мен и за мнозина други, които искаме да се научим повече и да разширим хоризонтите си.

Очаквам с нетърпение вашите мнения и дискусии! Благодаря ви предварително за участието и споделянето на вашите ценни знания!

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Вашата експертиза и любознателност са надежда за мен и за мнозина други, които искаме да се научим повече и да разширим хоризонтите си.

1. Имам личен опит. Без да съм го искал. Много отдавна в казармата.
2. Кои сте вие?! Ако не знаеш кои сте, то защо говориш в множествено число?!
3. Наркоманите имат много опит от този, който ти трябва, защо не питаш тях?!
4. От мен имаш това: https://muncho2.weebly.com/

5. Ако не ти се чете всичко това, предлагам ти една аналогия
(един вид обобщение на книгата от линка)
, 100% факт:

В Одеса спретнати вежливи момчета питат как се отнасяш към Майдана. Ако кажеш, че го отричаш, те не спорят, любезно се съгласяват - казват, че и те така мислят. Обаче след тях по някое време идва друга група и ... изчезваш безследно! Така хиляди души.
При положение, че официално изгориха живи там 100-тина души в "Домът на профсъюзите" (вкл. етнически българин), никой даже не помисли за съд и следствие -
либерасти, сороспии, ибрикчии и полезни идиоти да не посягат към кобура!

Очаквам с нетърпение вашите мнения и дискусии! Благодаря ви предварително за участието и споделянето на вашите ценни знания!
Това е технически форум. Направи нещо полезно, после се прехласвай от отвъдното...

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Това, че един нов наш член е отворил тема, която не е в точния раздел, не дава право на никого да омаловажава интереса му към неконвенционалните практики или да се отнася пренебрежително и надменно спрямо него!!!

Витане, ако нямаш интерес в някоя тема - просто не пиши в нея!

ЕДМ, като модератор, би трябвало просто да преместиш темата в подходящия за нея раздел, а не да я затриваш! Когато някоя тема е неуспешна/неудачна, тя сама си умира!

Да, ние сме технически форум, но търсим откъсване от конвенционалността, от шаблоните, с които е програмиран всеки от нас още в детството си! Това няма как да стане, ако се подрязват крилата на мисълта (ако и тя да е в разрез с личните ви концепции)!

Нека личната ограниченост на някои от нас (включвам и себе си в това число), да не става повод за интелектуална диктатура и анатемосване на другомислещите!!!

LeoBruh, не може темата ти да е просто въпрос, макар и добре изложен, без споделяне на лична (или чужда) опитност, без някакъв материал, по който да възникне дискусия! Иначе прилича на чисто "сканиране" (да не ползвам думата "шпионаж") спрямо членовете на форума!

Успех на всички в начинанията им!



« Последна редакция: Април 10, 2023, 09:28:22 pm от Аtos »

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Писането с огромни букви означава викане. За какво викаш?! Ти си модератор, априори си в силна позиция.

"Да, ние сме технически форум, но търсим откъсване от конвенционалността, от шаблоните, с които е програмиран всеки от нас още в детството си! Това няма как да стане, ако се подрязват крилата на мисълта..."
Ако моето становище му подрязва крилата, то той е за оплакване.
Някой във виртуалното пространство му казва: Be clever, this is not for dizzy dummies.
И той да вземе да се бъгне?!

"Иначе прилича на чисто "сканиране" (да не ползвам думата "шпионаж") спрямо членовете на форума!"
Имаме достатъчно нищо-правещи, които вечер се раздумват тъдява, що им е скучно да пият сами, компания им трябва.
Ако сме технически форум, то би трябвало да не се толерират хора, които са дошли тук на седянка.
Да направят нещо, да ги наречем колеги, па тогава да се впускат в имагинерни теми.
Или не сме технически форум?
Ако да, изсвинявайте за наглостта (както казва един колега)  8)

Ии... никой да не приема нещата лично. Освен, ако не го "адресирам" (либераст и пр. по списъка).

"...но търсим откъсване от конвенционалността, от шаблоните, с които е програмиран всеки от нас още в детството си!"
Човечеството все по-често чупи всякакви шаблони, а Земята защо ли става все по *** място за живеене!?
Медицински факт.

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Витане, от старческа скука ли страдаш, що ли?

Да, викам, понякога се налага!

Не опошлявай нещата, достатъчно съм толерантен към детските ви препирни в други теми! Не всичко, написано от мен се съотнася лично към теб, не бъди нарцисист.
И не бъркай "технически" с " технологически", като понятия. Технически не означава технологически!
Знам, че много не те свърта да запазиш интелектуално целомъдрие, но...понякога е необходимо!
За мен е без значение, че по много въпроси с теб, възгледите ни съвпадат! Като модератор съм длъжен да изразя надличностна преценка! По-обективен от мен тук няма да откриеш!
Просто...понякога не е нужно да влизаш в битки, които не са твои...дори и да си ги измисляш!
Препоръка - ако нямаш интерес към темата - не пиши тук!




Неактивен LeoBruh

  • Наблюдаващ
  • Публикации: 11
Първо се извинявам за това, че съм пуснал темата в неправилното място.

Тъй като съм нов да ви дам малко предистория. Преди 3 - 4 години започнах да се занимавам със свободна енергия. Не пожънах големи успехи :), но не се и отказвам. Гладен съм за всякаква информация по темата.

Малко по малко започнаха да ме интересуват и други теми в областта на fringe science, като най - много ми допадна това за паралелните светове. Изчетох всичко официално, което успях да открия разбира се.

Това, което ми беше интересно е, че за свободна енергия, за антигравитация и за всякакви други неща хората се опитват да правят някакви експерименти. До като по темата не намерих абсолютно никаква следа от това някой да е експериментирал нещо.

Тъй като тук сте отвори към по - неконвенционална наука се чудех дали някой може да сподели нещо.

По отношение на материалите утре ще споделя всичко, което имам, но то или е стандартно или не е много.
« Последна редакция: Април 10, 2023, 09:26:42 pm от Аtos »

Неактивен LeoBruh

  • Наблюдаващ
  • Публикации: 11
По отношение на материалите утре ще споделя всичко, което имам, но то или е стандартно или не е много.

До сега гледах, какво да споделя и нищо по - съществено, но ... потърсих тема за Ronald Mallett във форума и нямаше. Той е доказал теоретично, че пътуването във времето е възможно. Целта му е да построи машина с, която да може да се изпращат съобщения. Един вид телефон. Но за момента е направил само 2 експеримента. Направих отделна тема за това. Дано ви се стори интересно.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Той е доказал теоретично, че пътуването във времето е възможно.
Верно?! Уау!
А може ли доказателствата тук, да не бягам по темите да ги търся. Честно, мързи ме да ги гоня и отсявам от другото инфо.
Чакам сметки и стройна теория. Тук.

Ronald Mallett - тоя по западно му, като е толкова умен, защо е беден?

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Витанееее....дървена глава си и...това е ... ;D

Защо непременно трябва да вложиш личната си  интерпретация в понятиятя "умен" = "богат" ?

Умните хора не ламтят за богатство. Те осъзнават, че са гости на тая Земя, а ако не го осъзнават, значи не са чак толкова умни ;D

LeoBruh, потърси информация за експериментите на Хътчисън, експериментът "Филаделфия" (проект - "Дъга") и проектът "Монтоук".
Тогава ще имаш база за дискусия по темата, мисля, че и в нашия форум има известно количество информация.