Животът- начин на употреба! > Неконвенционални практики и учения

Паралелни светове: Споделете вашите знания и опити

<< < (2/2)

LeoBruh:
Първо се извинявам за това, че съм пуснал темата в неправилното място.

Тъй като съм нов да ви дам малко предистория. Преди 3 - 4 години започнах да се занимавам със свободна енергия. Не пожънах големи успехи :), но не се и отказвам. Гладен съм за всякаква информация по темата.

Малко по малко започнаха да ме интересуват и други теми в областта на fringe science, като най - много ми допадна това за паралелните светове. Изчетох всичко официално, което успях да открия разбира се.

Това, което ми беше интересно е, че за свободна енергия, за антигравитация и за всякакви други неща хората се опитват да правят някакви експерименти. До като по темата не намерих абсолютно никаква следа от това някой да е експериментирал нещо.

Тъй като тук сте отвори към по - неконвенционална наука се чудех дали някой може да сподели нещо.

По отношение на материалите утре ще споделя всичко, което имам, но то или е стандартно или не е много.

LeoBruh:

--- Цитат на: LeoBruh в Април 10, 2023, 01:58:57 am ---По отношение на материалите утре ще споделя всичко, което имам, но то или е стандартно или не е много.

--- Край на цитат ---

До сега гледах, какво да споделя и нищо по - съществено, но ... потърсих тема за Ronald Mallett във форума и нямаше. Той е доказал теоретично, че пътуването във времето е възможно. Целта му е да построи машина с, която да може да се изпращат съобщения. Един вид телефон. Но за момента е направил само 2 експеримента. Направих отделна тема за това. Дано ви се стори интересно.

VITAN:

--- Цитат на: LeoBruh в Април 10, 2023, 02:44:11 am ---Той е доказал теоретично, че пътуването във времето е възможно.
--- Край на цитат ---
Верно?! Уау!
А може ли доказателствата тук, да не бягам по темите да ги търся. Честно, мързи ме да ги гоня и отсявам от другото инфо.
Чакам сметки и стройна теория. Тук.

Ronald Mallett - тоя по западно му, като е толкова умен, защо е беден?

Аtos:
Витанееее....дървена глава си и...това е ... ;D

Защо непременно трябва да вложиш личната си  интерпретация в понятиятя "умен" = "богат" ?

Умните хора не ламтят за богатство. Те осъзнават, че са гости на тая Земя, а ако не го осъзнават, значи не са чак толкова умни ;D

LeoBruh, потърси информация за експериментите на Хътчисън, експериментът "Филаделфия" (проект - "Дъга") и проектът "Монтоук".
Тогава ще имаш база за дискусия по темата, мисля, че и в нашия форум има известно количество информация.




Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия