Автор Тема: Производство на детайл и провеждане на опит вместо мен със заплащане  (Прочетена 6378 пъти)

Неактивен miromad

  • Експериментатор
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 461
Здравейте колеги,

бих искал да попитам кой ще се наеме да изработи едно устройство на 3D принтер или на CNC, и да проведе опита, който не успях да довърша? Просто да назове цена за изработката на устройството и за труда, който ще положи за финализиране на опита, а аз ще кажа дали ме устройва или не, защото все пак няма да заплатя някаква нереална цена :)
По-долу прикачам много нескопосано нарисувана схема  ;D
Обяснението на схемата е такова:
Две големи зъбни колела, на които от вътрешната страна има резба, по която ще се плъзга малкото зъбно колело, а на крайния ръб е резба за тресчотка, която на едното колело е наклонена по посока на часовниковата стрелка, а на другото обратно на часовниковата стрелка.
Двете забни колела са прикрепени едно към друго с пиньон, към който са прикрепени най-отгоре две дъги с палците на тях, които ще задвижват механизма, а отдолу е прикрепен лост, към който ще се прикрепи механизъм, който извършва възвратно-постъпателни движения, които движения ще се трансформират в еднопосочно въртеливо движение, което е и крайната цел.
Надявам се, че обяснението ми не е неразбираемо  ;D