Справочници, схемотехника, теория > Програмиране на микроконтролери, програматори, цифрови проекти

Цифров манометър за под 50 лева

<< < (8/8)

juliang:

--- Цитат на: EDM electronics в Март 17, 2023, 05:06:20 pm ---Кисело е гроздето изглежда...
С тия конци и камъчета си в пантивека, като с контролерите.

--- Край на цитат ---

Кисело я... да сложиш двуядрен процесор на много мегахерци с който да движиш моторче от чистачки си е връх на технологичния напредък...

А, да... каза нещо за осиране на един друг форум... нисля че няма нужда, тук се справяш прекрасно.

Нещо почна да ми доскучава да споря с дечица от детската градина, честно...

EDM electronics:

--- Цитат на: juliang в Март 17, 2023, 05:41:38 pm ---1. Кисело я... да сложиш двуядрен процесор на много мегахерци с който да движиш моторче от чистачки си е връх на технологичния напредък...

2. А, да... каза нещо за осиране на един друг форум... нисля че няма нужда, тук се справяш прекрасно.

3. Нещо почна да ми доскучава да споря с дечица от детската градина, честно...

--- Край на цитат ---

1. Защо лъжеш, къде съм ползвал двуядрен контролер, че и на много мегахерци?
Контролера PIC16F1827 е 8-битов едноядрен и е 2-пъти по-малък от към възможностите на Ардуино-контролера, на всичкото отгоре го ползвам с вътрешния генератор на 4 MHz, а контролера е за 32 MHz. Ако е от незнание ти прощавам, иначе си съчиняваш неистини и изглеждаш, като пискливец.  :)

2. Когато злорадо ми се изсмя на платката, че съм бил изостанал и после като видя каква е реалността, която никак не ти хареса, като ме подигра, че и от строителство не съм разбирал, а се оказа наопаки, че и от зелени лазери се дразниш - аз какво да направя, че нямаш и не си работил  :), това не беше осиране от твоя страна. Щом обаче фактите не ти харесаха, нещо на правила взе да те избива, като няма какво да противопоставиш.

3. На мен ми е чудно как на твоите 60 г. си тръгнал да се представяш за такъв, какъвто не си и да спориш с хора, които са професионалисти, даже и вирусолозите оправи - ти по ги разбираш вирусите, че и от мъже в черно много разбираш. Твоите теории са най-правилни, другите сме яли пасти.  :)

Аtos:
Направо съм потресен!!!
Има ли тема, в която ЕДМ и Юлиан да не се драчат? И то като ученици!
Възрастни хора сте, разберете се на лични и не ползвайте форумната платформа за трибуна и набиране на публика!

Забележка - повечето постове не са по темата (макар и интересни).
Препоръка - да се отделят в подходящ раздел и тема (примерно "Направи си сам" или "Домашен майстор")!

Бих го направил и сам, но тъй като един от главните герои в тази "сага" е сам модератор, моля да свърши той тази работа!
Приятна вечер на всички! :)

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия