Животът- начин на употреба! > Политика, религии, себеосъзнаване

ПлурализЪмът

<< < (2/4) > >>

EDM electronics:

--- Цитат на: juliang в Февруари 03, 2023, 02:59:38 pm ---Отново задавам същия въпрос - за каква реципрочност можем да говорим, като НИТО ЕДИН доставчик на услуги в Русия не излъчва НИЕТО ЕДНА българска програма? :)

--- Край на цитат ---
Явно имаш нужда от повече обяснения, трудно схващаш.
Реципрочните мерки се прилагат, когато първо има наложени мерки. Реципрочни означава, че са наложени в последствие, иначе щяха да се наричат "превантивни". Горелкаджия, изяснявай си добре понятията, преди да папагалстващ.

В Русия няма нито една българска телевизия не защото е забранено, а защото няма интерес. Там няма такава компактна общност. Българите по исторически причини имат такъв интерес, затова бяха включени такива канали, бяха докато западната диктатура не ги изключи със закон.

juliang:

--- Цитат на: EDM electronics в Февруари 03, 2023, 03:23:56 pm ---Явно имаш нужда от повече обяснения, трудно схващаш.
Реципрочните мерки се прилагат, когато първо има наложени мерки. Реципрочни означава, че са наложени в последствие, иначе щяха да се наричат "превантивни". Горелкаджия, изяснявай си добре понятията, преди да папагалстващ.

--- Край на цитат ---
А това че десетилетия наред на руска територия не се допускаше излъчването на камара западни програми не е повод за реципрочност ли? Или "Защо чак сега наложихте санкциите?" Това че западняците търпяха самоволията на ватенките не означава че нямат повод за реципрочност по всяко време.

EDM electronics:

--- Цитат на: juliang в Февруари 03, 2023, 04:10:27 pm ---А това че десетилетия наред на руска територия не се допускаше излъчването на камара западни програми не е повод за реципрочност ли? Или "Защо чак сега наложихте санкциите?" Това че западняците търпяха самоволията на ватенките не означава че нямат повод за реципрочност по всяко време.

--- Край на цитат ---
Крадеца вика дръжте крадеца.
Ти ме нарече лъжец, защото казах истината, че са ми ограничени руските канали, а ти в момента лъжеш. Една камара западни в т.ч. и американски се излъчват на територията на Русия свободно. В реципрочност са забранили само определен списък. И впрочем това какви канали да се излъчват е въпрос на международен договор. Не е вярно, че в САЩ по ефирните канали са излъчвали руски, а в Русия нямало американски.

Говориш наизуст, а това говори много лошо - ти пропагандираш лъжи, както излъга за новичока и нищо не каза, покри се кът бит гъз. Забелязал съм те никога не отговаряш на неудобните въпроси - криеш се, като щраус.  :D

Едно време Atos така си губеше времето с тебе, но дано си разбрал, че аз не съм Atos - басма не цепя.

juliang:

--- Цитат на: EDM electronics в Февруари 03, 2023, 04:44:21 pm ---Крадеца вика дръжте крадеца.
Ти ме нарече лъжец, защото казах истината, че са ми ограничени руските канали, а ти в момента лъжеш. Една камара западни в т.ч. и американски се излъчват на територията на Русия свободно. В реципрочност са забранили само определен списък. И впрочем това какви канали да се излъчват е въпрос на международен договор. Не е вярно, че в САЩ по ефирните канали са излъчвали руски, а в Русия нямало американски.

--- Край на цитат ---
Дадох ти линк към списъка на канали, излъчвани от московка кабеларка. Ако броиш Дискавъри или HBO за американски канал от типа за който спорим...

И за да сме коректни - в САЩ вероятно няма да намериш НИТО ЕДИН доставчик, който да излъчва руска телевизия. Не защото е забранено, а просто щото няма НИКАКЪВ интерес. САЩ си произвежда достатъчно собствена продукция и не им се налага да внасят нещо, с което да си запълват ефирното време. И политика, и спорт, и музика, и филми. По същата причина у нас не се изпъчва пакистанска, индийска или нигерийска телевизия. Това са огромни страни, с многомилионно население, но просто няма клиентела тук.

EDM electronics:

--- Цитат на: juliang в Февруари 03, 2023, 06:04:59 pm ---Дадох ти линк към списъка на канали, излъчвани от московка кабеларка. Ако броиш Дискавъри или HBO за американски канал от типа за който спорим...

И за да сме коректни - в САЩ вероятно няма да намериш НИТО ЕДИН доставчик, който да излъчва руска телевизия. Не защото е забранено, а просто щото няма НИКАКЪВ интерес. САЩ си произвежда достатъчно собствена продукция и не им се налага да внасят нещо, с което да си запълват ефирното време. И политика, и спорт, и музика, и филми. По същата причина у нас не се изпъчва пакистанска, индийска или нигерийска телевизия. Това са огромни страни, с многомилионно население, но просто няма клиентела тук.

--- Край на цитат ---

Не ми повтаряй думите сама и само да си в опозиция, защото скоро ще те лиша от тая възможност на публични изяви. Когато нямаш основателни аргументи, не спори напразно и не повтаряй моите. Инатлъците ти няма да минат във форума повече.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия